SanK0

SanK0

Kayıtlı Üye
Cewabın ıcın Sımdıden Tesekkuur ederım (=

Adım LevenT
5 mart 1991 İzmir DogumLuyum.... AsLén AydınLıyım Fakat Tam Bir İzmir Aşıgıyım... BayraKLıda Otuyorum

-espoir-(umut) en yaKın arkadasım (kardesım)

Ege ÜniversitesiNi Bu sene Kazandm İlk senede (2009-öss) Fizik ÖgretmenLigi(2.ögretim) Bölümü Fakat Su an HazırLıgım İngilizCé Okuyorum....
Nefret Ettigim 2 seyden bırıyle Karsı karsıyayım Buda INGILIZCE ! ! ! 8 senedir gördügüm ite kalka gectıgım ders Su anda Hayatımın ÖnemLi Bir Yerınde :)

ForumLarda TakılmaK , Oyun Oynamak , Yeni KişiLeri TanışmaK
Siyaset Konularında We TeknoLoJiden Konusmak baŞlıca Sevdigim Seyler Arasında gelırken

İnternetin Kopmasından Ve ABD déN NefreT ederım :D

Yaz mevsimini Cok sevmem KıŞ Ve Sonbaharın Hastasıyımdır...

K0yu Bir KarŞIyaka ' Lıyım... Süper Ligde ßeşiktaŞ ' a Hayranım

Hayatım Bana Göre Cok Moroton Gecer (basKalarına Göre Oldukca Akıcı) Gece Gec Saate Eve Gelırım Yatana Kadar Pc baŞında Geçirim...(Cogu Insanın İşe Gıttıgı Saatte BéN yatmaya Hazırlanıyorumdur)Pek Uyumayı Sevmem tahmınen 12 1 gıbı Uyanırım 6 de okuLuma gıderım 9 da DersTen Cıkarım... ege Unıwersıtesıne Gıden ogrenciLérin UgraK Yerı Olan Küçük parkta gece Gec Saatte Kadar Takılırım ( 1 2 3 ) Ve tekrar Aynı Döngü

KimiLeriné Göre GeceLéRi Oldukca SosyaL Biriyim :D Gece Hayatını Gunduz Hayatından Daha Cok Sevıyorum Dıyebılırım...
Ailem Dahil bazı arkadaşLarım Oldukça SanşLı oldugumu Soyler (fakat bence degıl) öss sınavına calısmadan gırıp kzanmak herhangı bır devlet daıresınde 5 dk dan uzun süre beklememek Sallayıpda tutturmak yetenegı Yuksek Bırıyımdır :D (1 kere bıle şans oyunlarında bırsey kazanamadım) Bu Biraz TakmamakLa ilgili oldugunu Düşünüyorum bardaga DOlu tarafından degılde Boş Tarafından bakmayı tercih ediyorum :)

Bir İşte ÇalıŞmayı Sevıyorum (kendımce Çalışkanımdır) (= İnsanın Kendı parasını kazanması Kazandıgı Parası ıstedıgı Gıbı Harcaması ayrı Bır Tat (İki Cafenin Muhasebe HesapLanı Tutuyorum...)

Tam Bir Oyun TUtkunuyum Dıye Bılırım... basta OnlıNé oyunLar Olmak Uzere Bir Cok Oyun Hakkında Geniş Bilgim vardır...(wow ko cabal cod m2 cs vs vs vs )Ve Türkiye Çapında Bİr Oyun Dergısı Forumunda Üst Düzey yetkiliyim :)

Sonuna Kadar Okudugun ıcın Tesekkurler :) [tabi okuduysan]​

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri