Sanırım karşılıksız aşk. Tavsiyelerinizi bekliyorum

miroslav9

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle merhaba. ben 11.sınıf öğrencisiyim. bu yıl okula yeni 9lar geldi. ve sanırım olmaması gerek bişey oldu, aşık oldum resmen.
şimdi konuya biraz daha açıklık getireyim. öncelikle ben bu kızı 2 aydır seviyodum. ama kesinlikle ona söylemedim. ama bu benim ondan hoşlandığımı biliyomuş. benim utanmamın etkisiyle 2 ay hiçbişey konuşmadık. ve 2 ay sonra, arkadaşlarla biraz içiyoduk yılbaşı gecesi. o cesaretle daha merhaba demediğim kıza uzun uzun "seni seviyorum" mesajı yazmışım. kız kısaca "güzel şeyler yazmışsın ama elimden bişey gelmez" gibi bi cevap verdi. bende "elinden bişey gelmiyosa tamam" deyip konuyu kapatmıştım. ben hiçbişey yaşamadığım bu kızı çok fazla seviyorum. sebebini bilmiyorum. beni seven 2-3 kız var bana açılan ama umrumda bile değiller. şimdi hergün okulda onu görüyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen tavsiyelerinizi söyleyin. napmalıyım?

---> Sanırım karşılıksız aşk. Tavsiyelerinizi bekliyorum

olmuosa zorlamayacan arkadasım zaten gercekten severse senı kendısı gelır sana der olayı akısına bırak yanı zaman herseyın ılacı

yada sevdıgı bı ınsan yoksa o kızın sevdıgını sureklı bellı et ona

seviyorsa seni devam et . istemiyorsa ugrasma. seni ugrastıror umut veriyor fakat cıkmıyorsa sen yoluna o yoluna

Hıc kımse ıcın bosa vakıt harcama kendını uzme.eger o da sana bos degılse zaten kendı gelecektır.bence belke ve gor.

sen bu hiç vakit geçirmediğin kızı neden sevdiğini nasıl bilmiyorsan, kız da seni neden sevmediğini bilmiyor. sevilecek yanlarını kıza göster bence, bir şans daha ver ona gerçek 'sen'i görsün

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri