Sanal Seks ile Aldatmak

Mastor

Kayıtlı Üye

Sanal Seks ile Aldatmak !

XNowV.jpg

Devir iyice değişti. Eskiden eşler kocalarının ceketlerinde saç teli, gömlek yakalarında ruj izi filan arar, eve geç gelmelerinin ardındaki nedenleri araştırırlardı. Oysa artık aldatma işaretleri bilgisayar içerisinde sohbet kayıtlarında, e-postalarda aranabiliyor. Eşler, hiçbir yere gitmeden, oturdukları yerde hatta yanyanayken bile birbirlerini aldatabiliyorlar.

Nasıl mı? Tabii ki sanal sohbetler ile. Gecenin geç saatlerinde yaş, cinsiyet vb. soruları sormakla başlayan yazışmalar zamanla birbirine duygularını açmaya ve sanal sekse dönüşerek sessiz sedasız aldatma haline geliyor. Bu tip durumlarda eşinizin ya da sevgilinizin sanal seks yaptığını düşünüyorsanız, erken uyarı işaretlerini dikkate alın.

Uyku düzeni değişir

Sohbet odaları ve sanal seks buluşma yerleri gece geç saatlere kadar pek fazla havaya girmez. O yüzden sanal seks yapan kişi bu etkinliğin bir parçası olabilmek için geç saatlere kadar oturur. Çoğunlukla kişi birden yatağa sabahın erken saatlerinde girmeye, sabahleyin de bilgisayarını bir ya da iki saat erken, işten önce yeni aşk böceğiyle e-posta değiş tokuşu için açmaya başlar. Normalde ağzına kadar e-postalarla dolmuş ileti kutusu birden düzenli olarak temizlenmeye, hatta boşaltılmaya başlar.

Gizlilik ihtiyacı artar

Sevgiliniz ya da eşiniz, sanal dünyada sizi aldatmaya başlarsa, çoğunlukla gerçekleri saklamak için eskisinden daha büyük bir çaba sarfeder. Sanal bir ilişkide, bu girişim genellikle bilgisayar kullanımı ile ilgili daha fazla gizlilik yolu aramaya yöneliktir. Bilgisayar ortalık bir yerdeyken kilitli çalışma odasına taşınabilir, şifresi değişir ya da online etkinliklerini gizlilik içerisinde devam ettirir.

Ev işlerini reddeder

Internet kullanıcısı internette kalma süresini uzattığında evdeki sorumlulaklarını ya da ev işlerini çoğunlukla savsaklar. Samimi bir ilişkide ev işlerini paylaşmak evliliğin temel bir kararı olarak görülür. O yüzden eşlerden biri bunu diğerinin üzerine yıkmaya kalkışır ve ev dışındaki işleriyle meşgul olmaya başlarsa orada tehlike sinyalleri çalabilir. Çünkü evliliğe başka bir ilişki girmiştir.

Yalan söyler

Eşiniz online hizmetler için yaptığı ödemeler nedeniyle kredi kartı faturalarını, sanal aşkıyla yaptığı görüşmeler nedeniyle telefon faturalarını saklar ve telefon faturusanıda internete ödediği miktar konusunda yalan söylemeye başlar. Bütün gün özellikle de gece çok geç saatlerde bilgisayar başında oturup işle ilgili birşeyler yaptığını söyler.

Kişilik değişiklikleri gösterir

Kişi, eşinin internet kullanmaya başladığından beri ne kadar değiştiğini görünce çoğunlukla çok şaşırır. Oysa araştırmacılar internette sanal seks yapan erkeklerin giderek sessiz ve daha ciddi olduğu konusunda hemfikir. Ayrıca sanal seks yapan kişi, ilişkilerinin gidişatı konusunda karşısındakini suçlar.

Sekse ilgisi azalır

Bazı sanal aşklar telefonda sekse ya da gerçek randevulara dönüşür ancak tek başına sanal seks çoğunlukla bilgisayarın karşısına hapsedilmiş kişilerin ortak masturbasyonlarından oluşur. Bir eşin birden bire sekse ilgisi azalırsa, bu ihtiyacını başka bir yerde karşıladığının göstergesi olabilir. Eğer cinsel etkinlikler devam ediyorsa da aldatan eş daha az enerjik, tutkulu, size ve sevişmenize daha az karşılık verir hale de gelebilir.

İlişkiye yatırım yapmayı reddeder

Sanal aşk yaşayanlar, yoğun internet takvimleri izin verse de artık evlilik ilişkilerinin içerisinde olmak istemezler. Akşam yemeğinden sonra bulaşıkları yıkarken sohbet etmek, haftasonu video kaset kiralamak ya da birlikte duş almak gibi alıştıkları ritüellerden kaçınırlar. Birlikte tatil yapma konusunda eskisi kadar heyecanlanmaz, ailevi ya da ilişki ile ilgili konularda uzun vadeli planlar yapmaktan kaçınırlar. Çoğunlukla başkasıyla eğlenir, sanal eşleriyle bir yerlere kaçma fantezileri kurarlar.

---> Sanal Seks ile Aldatmak

sanal aldatmaya gelene kadar göz ile ya da zihinde aldatmalar ne olacak?en kötüsü de zihinde aldatmadır.bu sanallığın önüne kimse geçemez................sanal aldatma ancak kendini aldatıştır veya diğer türlü aldatmalar.ama zihindeki en kötüsüdür.aynı yastığa baş koyacaksın ve zihninde yanındaki başkasıyladır.önüne geçilemez bir durumdur bu.

Son düzenleme:

Çok sık gündeme geliyor bu konu en iyisi evlenince eve int almamak yada kotalı yapmak lazım aslında tel faturası gibi int ndr dokumanı gelse hangi saatte ne kadar nerelerde takılmış gibi iyi olurdu...Neden böyle bir şeye gerek duyuyolar anlamıyorum madem cinsel hayatında yada evliliginde bi sorun var partnerile konuş anlatsana insan olarak artık kime nasıl güvencegimize sasırdık...

[MENTION=155776]lolamera[/MENTION] Allah seni yaşatsın emi:)

Konu güzel teşekkürler paylaşım için..

Bence bu gibi durumlara meyili olan kişiler zaten problemli insanlar.Aklı olan hiçkimse zaten bunu denemeye bile kalkışmaz.

insanın içinde olduktan sonra zincirlere vursan durduramassın allah iyi insanlarla karşılaştırsın

Çok sık gündeme geliyor bu konu en iyisi evlenince eve int almamak yada kotalı yapmak lazım aslında tel faturası gibi int ndr dokumanı gelse hangi saatte ne kadar nerelerde takılmış gibi iyi olurdu...Neden böyle bir şeye gerek duyuyolar anlamıyorum madem cinsel hayatında yada evliliginde bi sorun var partnerile konuş anlatsana insan olarak artık kime nasıl güvencegimize sasırdık...

insanın içinde olduktan sonra zincirlere vursan durduramassın allah iyi insanlarla karşılaştırsın

lolamera arkadaş:)çok iyi niyetli olduğunu buradan anladım:)canım yeter ki istensin gözünü öyle boyarlar ki yazına göre söylüyorum kontörlü hat alır senin bilmediğin...veya da faturalı olsun yine senin bilmediğin...int. için kotalı olsun olmasın adam alır bir diz üstü bilg.senin bilmediğin ki teknoloji ilerledi iyice değişti artık cafeler restoranların masa altlarında bile olacak olay....düşünsene birisine yemek yerken bile şuradayım gel falan... bundan haberiniz var mı?eve gelince de senin eline güven kazanmak için verir telefonu ...sen ve benden başka bir durum olmaz olamazı bir yarattı mı sana ruhun eşinin yanında gezse ne fayda .....

rabelis arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.

Son düzenleme:

lolamera arkadaş:)çok iyi niyetli olduğunu buradan anladım:)canım yeter ki istensin gözünü öyle boyarlar ki yazına göre söylüyorum kontörlü hat alır senin bilmediğin...veya da faturalı olsun yine senin bilmediğin...int. için kotalı olsun olmasın adam alır bir diz üstü bilg.senin bilmediğin ki teknoloji ilerledi iyice değişti artık cafeler restoranların masa altlarında bile olacak olay....düşünsene birisine yemek yerken bile şuradayım gel falan... bundan haberiniz var mı?eve gelince de senin eline güven kazanmak için verir telefonu ...sen ve benden başka bir durum olmaz olamazı bir yarattı mı sana ruhun eşinin yanında gezse ne fayda .....

:Ü Ya ne biliyim benim aklıma bir türlü yatmıyor zaten sanal aşk yada sanal sex hem nedir ki sanal sex adı üstünde sanal gerçek olmayan...Büyük konumak istemiyorum ama insan gözlerine bakmadıgı,elini tutmadığı, tenine dokunmadıgı bir ilişkiden nasıl haz alabilir yada nasıl mutlu olabilir aklım almıyor mantıklı düşündüğümde...Umarım hatalarını anlayıp böyle şeyleri yapmazlar aldıkları 2 dk lık haz için yuvalar yıkılsın istemem.Ne biliyim işte yazık yani..

:Ü Ya ne biliyim benim aklıma bir türlü yatmıyor zaten sanal aşk yada sanal sex hem nedir ki sanal sex adı üstünde sanal gerçek olmayan...Büyük konumak istemiyorum ama insan gözlerine bakmadıgı,elini tutmadığı, tenine dokunmadıgı bir ilişkiden nasıl haz alabilir yada nasıl mutlu olabilir aklım almıyor mantıklı düşündüğümde...Umarım hatalarını anlayıp böyle şeyleri yapmazlar aldıkları 2 dk lık haz için yuvalar yıkılsın istemem.Ne biliyim işte yazık yani..

haklısın ama gerçekler tersi yönde gelişiyor:)

herkes kendine eder,hatalardan zevk alınmaya başladın mı adı hata değil alışkanlık olur bir gün gelir adı ne varmış ki normal hem zaten gerçek değil aldatmış mı sayılıyorumların altına sığınılan iyilik meleği olarak çıkılabilir durumların içinden.......

merhaba arkadaşlar ikinizede katılıyorum konuya erkek gözüyle bakınça düsüncelerimi size anlatmak istiyorum bir söz var sıkça kadınlar tarafından kullanılır erkek milleti diğilmisiniz evet erkek milletiyiz ben yaşamım boyunca eşine sadık kalan çok az insan gördüm nedendir bilemiyorum hep dışarıya karşı bir arayış var insanlarda dünyanın en güzel kadınıyla birlikte olsan yine gözümüz dışarda ama kadınlar bu konuda çok daha fazla duyarlı ve sadık , erkek kendisinine göre bunu aldatma olarak kabul etmiyor oysaki kendi eşinden sadece biraz sogudugu için bu yolu izlediğini söylüyor kısaca çok detaylı konuşulaçak bir konu sebahat meselesi birazda eşine , erkek milleti işte

merhaba arkadaşlar ikinizede katılıyorum konuya erkek gözüyle bakınça düsüncelerimi size anlatmak istiyorum bir söz var sıkça kadınlar tarafından kullanılır erkek milleti diğilmisiniz evet erkek milletiyiz ben yaşamım boyunca eşine sadık kalan çok az insan gördüm nedendir bilemiyorum hep dışarıya karşı bir arayış var insanlarda dünyanın en güzel kadınıyla birlikte olsan yine gözümüz dışarda ama kadınlar bu konuda çok daha fazla duyarlı ve sadık erkek kendisinine göre bunu aldatma olarak kabul etmiyor oysaki kendi eşinden sadece biraz sogudugu için bu yolu izlediğini söylüyor kısaca çok detaylı konuşulaçak bir konu sebahat meselesi birazda eşine erkek milleti işte

:) yakalanmiyorsa bana sorun yok, yakalanirsa bana alirim onu pc nin icine gomerim :) sonra pc ile birlikte onu kapi disina atarim :)

merhaba arkadaşlar ikinizede katılıyorum konuya erkek gözüyle bakınça düsüncelerimi size anlatmak istiyorum bir söz var sıkça kadınlar tarafından kullanılır erkek milleti diğilmisiniz evet erkek milletiyiz ben yaşamım boyunca eşine sadık kalan çok az insan gördüm nedendir bilemiyorum hep dışarıya karşı bir arayış var insanlarda dünyanın en güzel kadınıyla birlikte olsan yine gözümüz dışarda ama kadınlar bu konuda çok daha fazla duyarlı ve sadık erkek kendisinine göre bunu aldatma olarak kabul etmiyor oysaki kendi eşinden sadece biraz sogudugu için bu yolu izlediğini söylüyor kısaca çok detaylı konuşulaçak bir konu sebahat meselesi birazda eşine erkek milleti işte

anladım öncelikle düşüncelerime katıldığın için teşekkür ediyorum da o zaman bir soru sorabilir miyim?siz erkeklere göre aldatma kaç kısıma ayrılıyor?

anladım öncelikle düşüncelerime katıldığın için teşekkür ediyorum da o zaman bir soru sorabilir miyim?siz erkeklere göre aldatma kaç kısıma ayrılıyor?

günaydın ayperisi bunu ben burda gruplandıramam ama siz kadınlara göre burda size cevap yazmam bile aldatma sayılabiliyor neden siz önce bana erkeklerin hangi davranışların kadınlara göre aldatma sayılabilecegini yazın bende size bütün kalbimden gecenleri aktarayım

Gelişen teklojinin vermiş olduğu kimilerine göre nimet gibi birşey. oyun sitesine giriyorum pat özel mesaj sanal sexe varmısın ? soruya bak yolda yürürken aynı teklifi yapamaz aynı rahatlıkta olamaz sanal dünyanın insanlara vermiş olduğu rahatlıktan dolayı son yıllarda en çok tartışılan konular içinde...

Aldatma benim gözümde beyinle başlar duygularla devam eder sanalıda gerçeğide aldatmadır vay efendim eli bile değmemişmiş de o aldatmamıymış gibi zeytinyağ misali üste çıkan zihniyetleride kınıyorum insanlarımızda almış bir doyumsuzluk gidiyor ben evli olupta bu tür çabalarda bulunan kadın ve erkekleri kınıyorum. Bence ahlaksızlıktır...

okumadım yazıyıda yanlış şey butür olaylar ama internette bir çok insan var.

gecen gün facebookta oyundayım stratejı oyunu ordan bır kız yazıyor zaman sonr a yanı hayatın her tarafında var nasıl bır alışkanlık yada hastalık

günaydın ayperisi bunu ben burda gruplandıramam ama siz kadınlara göre burda size cevap yazmam bile aldatma sayılabiliyor neden siz önce bana erkeklerin hangi davranışların kadınlara göre aldatma sayılabilecegini yazın bende size bütün kalbimden gecenleri aktarayım

yo hayır cevap yazmanızla fikirleri seviyeli bir şekilde ortaya koyarak yazışma neden aldatmaya girsin ki?O zaman çalışma hayatı da olmasın aldatmaya girecekse herşey...Kendi eksikliklerini farklı farklı kişilerle tamamlamaya çalışmaları ve kendilerini sırf bu yüzden iyi hissetmeye çalışmaları aldatma oluyor bence...mesela;bana ihtiyacı var duygusu ile kadının oyununa düşen erkekler çok fazla..eksik erkekte muhtaçlık duygusunda gördüğü kadına birşeyler yaptığını hissetmeye çalışma iç güdüsüyle hareket eder o kadını başının üzerinde taşır kimseye ezdirmez bile:)Ve seviyorum yanılgısına kapılırlar:)bu yaşıma kadar şahit olduklarımdan sadece bir tanesi bu anlattığım aldatma şekli.Bana soracak olursanız zihinde olan yeter de artar bile:)

yo hayır cevap yazmanızla fikirleri seviyeli bir şekilde ortaya koyarak yazışma neden aldatmaya girsin ki?O zaman çalışma hayatı da olmasın aldatmaya girecekse herşey...Kendi eksikliklerini farklı farklı kişilerle tamamlamaya çalışmaları ve kendilerini sırf bu yüzden iyi hissetmeye çalışmaları aldatma oluyor bence...mesela;bana ihtiyacı var duygusu ile kadının oyununa düşen erkekler çok fazla..eksik erkekte muhtaçlık duygusunda gördüğü kadına birşeyler yaptığını hissetmeye çalışma iç güdüsüyle hareket eder o kadını başının üzerinde taşır kimseye ezdirmez bile:)Ve seviyorum yanılgısına kapılırlar:)bu yaşıma kadar şahit olduklarımdan sadece bir tanesi bu anlattığım aldatma şekli.Bana soracak olursanız zihinde olan yeter de artar bile:)

cevabınız için teşekkür ederim ayperisi aklıma gelen bir cümleyi sizinle paylaşmak istiyorum bir erkegin en mutlu anı nedir bilirmisiniz eşine en güzel elbiseyi aldıgını düşünmesi ve alması bu bir erkeği çok mutlu eder insanlarda ilişkilerinde bu kadar samimi ve duygulu olmalıdırlar simdilik aklıma gelenler bu kadar devam edemiyorum çünkü çok yoğun bir çalışma tempom var esen kalın

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri