sanaL hadi bunu konusaLım!!

sanal çok büyük bi dünya değişik sebepten bi çok kişi var...... çok dikkatli kulanmak lasım bence sanalı reelden kopmamak lasım.....özellikle aşk muhabbeti felan çok dikkat edilmeli çok ailelerin canı yanabiliyor.... ben çok tasvip etmiyorum ama gerçekten sanalda tanışıp şu anda çok ciddi bi yere gelen arkadaşlarım var ve onlar adına çok seviniyorum......özellikle gençler için hayatı pc başında harcamamalılar ölçülü kullanılmalı diye düşünüyorum...

AsLında yazmıcaktım bu konuya ama biraz bişeyLer yazmak istedim ...sanalın kötü tarafıda var iyi tarafıda bu tartışılamaz...bırakmak istersin kolay kolay belkide hiç bi zaman bırakamazsın...ben sanala aşktan örnek vermek istiyorum.

Önceleri bir merhabayla başlayan sonsuzluğun bir sevgi örneği kimine göre bir hastalık. Kimine göre bir çılgınlık.veya gerçek
sevgi sizce nedir hiç düşündünüzmü?

s evgi ta m olar ak karşılıklı mı hayır deyi l elbe t
Biri si biraz az diy eri bulutların üzerinde daha ön celeri hiç tatmadığı zevk hoşnu tluk (siz ne derseniz deyin artık) ve sanal sevginin sinsi sinsi gizemi.
Tatlı msn muhabbetleri, güzel sevgi sözcükleri bazan yas bazan sevgi paylaşımı sanal aşkın ilk adımları....................................
Geceleri derin derin düşünceler akşamı iple çeken gündüzün sıkıntıları hepsi sanal aşkın sinyalleri.
Öğle bir yere gelirsiniz ki artık deli olursunuz akşam neler söylemeliyim nasıl davranmalıyım kafada yapılan planlar hep ama hep güzel düşünceler.

Kl avyenin tuşla rında saklı d üşünce sevg isi sanal aşk aslında yeni arayış yeni umut sorun suz aşk aranılan bunlar güzel düşünc eler sorunsuzluk resimler güzel cüm leler sanal aşkın merdiven basamakları.
Hiçbir za man kavga yok mükemmel konuşmalar arasıra tartışmalar olsa da seni kırdımsa özür dil erim cümleleri dahad a ilerleyiş......
Bir düşünelim ge rçek yaşamda bir çiftin sevişmesi örneği gibi, bir düşünce vardır eşden sevg ili olmaz diye olmazmı acaba! ! ilişkinin dorukta kalması anlık bir olay venüs tepelerini aşmak yıldızlı üçgen ziyaretleri zevkin en üstün den aşağıya doğru inişte anı nda başlayan sorunlar.veya baklavanın tadının hep aynı olması. Sabaha kadar sürmeyen tatlı bir yaşamın penceresi.
Sorunlar sorunlar....
Sanal aşkda bu böyle deyil ne kadarda dokunmak olmasa da yanında dokuna bildiğin birileri olduğundanmıdır nedir, ilişki hep en üst seviyede dorukta. Onu orada tuta bilmek elinizde.

se vgi ekra ın arkası nda ha zır k ıta...
Ayrıl ma zaman ı geldiğin de bile sevgiyle kal hoşca kal sevgimle.sözcükleri.
B u ortam o kadar güzeldirki karşınızdaki sanal olsada aşkınıza bir gün gerçek yaşamda oturalım buluşalım konuşalım desenizde ve her defasında red cevabı alsanızda sanal aşk dev am eder..
Sa yfala rda şiirle rde yazılarda bulduğunuz karşınızdaki insana montajını yaptığınız sevgidir bu. Korkarsınız sanal sevginin ilk buluşmada fiyaskoyla sonuçlanmasından bitecek korkusu sarar içinizi.
Gercekten seviyorsunuzdur aslında ama ya karşıdaki inanmazsa. Ömür boyu saklı tutmaya yemin bile edersiniz...
Kurulmuş düzenleri yıkmak zordur, gemileri yakmak o kadar kolay değildir.Bütün bunları düşünmek zorundasınız.
Dokunamadığım sevgi aşk deyildir sözleri gerçekmi dersiniz veya sizin aşık olduğunuz kişi bir gün gelir sanal aşkın sonu yok bu durum bir hastalık diye bilir.o an dünyanız yıkılır.

Ne çareki sa nal aş k da sevgi son suzdur karş ınızdaki sizi küçümsese de. Çaktırmadan diktiğiniz fidanı sulama ya devam edersiniz ya bir gün fidan pc nin içinde patlayıp meyva verirse; umutlanırsınız....
Dua edersiniz sanalda olsa sevgilim yuvasında mutlu pc'nin başında beni unutmasın. Unutursunuz kendi içinizdeki fırtınanın aslında yüreğinizi kemirip gercek yaşamdan sizi alıp götürdüğünü.

Ol sun y inede so runsuz sev gilerin en güzeli sanal olanı çünki sevgi sonsuz hiç bitmeyen... Bir tek kuralı olan asla ve asla buluşmanın olmaması gerektiği dokunmanın yasak olduğu koklaşmanın olmadığı aslında çok sevsenizde karşınızdaki insana bunun gerçek olduğunu hiçbir zaman anlatamadığınız yürekleri parçalayandır ....

SA NAL SEV Gİ... Sevgiler in kralı H astalıkların en pa halısı.Yüre k yarası Gerçek olduğunu asla anlatamadığınız. Yaşamın Tatlı Rüyası...!!!

hiç sevmediğim yönüde kendini yüce göstermek ama hiç bişey yapamamaktır...

Fazla gittim heraLde sanaL işte :) bi böle :75: bi böle :182:

Sevgiyi tuşlarla mı yazarsınız?
Öpüşmek için hangi tuşlara basmak gerekir?

bunlar benim cvplarımdı aberryy.! gerisini biLmem:)

enişte walla bunun üzerine bişey diemiorum yani....bu kadar ii açıklanabilrdi ;)demek ki bazı şeyleri yaşamadan yazamıo insan:D

Platonik ayrı cesaret ister kemaL bi insan beni sevmiyosa ben ona bağlı kalamam çok uğraşırım beLki ama sonunda insan bıkar...

herşey karşılıklı değildir aşkta sevgide ama bazı şeyLer karşılık ister...:)

Hoca beni feLsefeci yapsaLarmış ya..

boşuna ben sabahın köründe cafe açıyorum :)

ben kendime en yakını örnek verdim walla
platonik cesaret meselesi tabi ben onu seçtim ama

sanaldada güven işi oluyor özkan :)

güvenirsem olur. Aslında tek fark uzaktan bir sevgili edinmiş oluyorsun , uzaktaki çekici gelmez mi bizlerle .. :)

DaNGeR canıma sonuna kadar katılıyoorum sevgi güven işi bence aşkın yeri zamanı mekanı olmas önemli olan onsuzkende o yanındaymış gibi yaşaya bilmek ;)

Şu ana kadar sanal aşk ta yaşadım reel aşkta ama sevgi bakımından ikisindede bir farklılık görmedim.İnsanın sevdiği kişinin yanında olması da güzel birşey..Ama gerçekten sevdiğin biri içinde mesafenin bir önemi olmaz..Benimde tanıdığıklarım var..Örneğin biri yine böyle bir sitede tanıştılar onlarda şu anda nişanlılar:)

:):) DanqeR döKtürmüŞ oKudum oKudum bidaha oKudum:)

ben haYatımda hiç $anaLdan a$k me$k ya$amadım ama ;

okUlda soKkata biRini qöRrürsün beqeniRsin a$ık oLursn qözüne $özüne $anaLda pRofiLine nicKinehahahahahaha

KızaR$n o biRine ve bunu beLLi edeR$n bi $kLde ya da aRtıK $evmesen biLe onu $öyLemek zoRunda$ndıR cünKü etRafındaKi herKes heR$ey qeRceKtir ..$anaLda artIk bitmişse biLe bişeyLer "Ok canım bende seni seviyorum" demeK Kadar basit bişey yoKtur

ama bide $öyLe bi$ey $evda geomeTrik $istem ya da LogariTmik diziLim deqiLdir onu sanaL reaL iKi Kör"ün a$Kı vb.vb. diye $ınıfLandıRamayız onu

neyse bnm Kafam KaRısk bu Konuda:)

Son düzenleme:
YaLaN DoSTuM AşK Die Bi ŞeY Yhok...! AşK DediğN 3 GüNLüK eğLeNce.. BiLeMeDiN 5 GüN SüRSüN KaPıLıpTa SüRüNeN Çookk:);)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri