sadece hoslanıorm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz sonra sınavım var tüm mesajları okudum.Aklımı dört döndürdünüs ha:D
diesel pm atmasa konudan haberim olmiicak:D

allahtan atmisim yani. Heryere ßakan Adam Buraya bakmadi geldiginden beri seni izLİom. ha bakti ha bakacak baktim oLmicak pm attim.

bunda bı iş var :)

sagdece 6. his

bence pLanlı kımse yanlıs anlamasın kıırlmasın cunku bole bı duruma kımse bukadar vurgun duymaz olamaz

letısya dangera asııgm dedı adam nasıl cvp verdı ?

ama bu olay nasıl ?

gerısız sız uyelere kalmıs saygılar

bu ne yaf...kusura bakma ama gerçekten bu mudur şimdi kız o kadar ortaya çıkmış itiraf etmiş tuhaf... bari hoş bişi söle kıza:).....neyse hayırlısı olsun ne diyelim...;)

bunda bı iş var :)

sagdece 6. his

bence pLanlı kımse yanlıs anlamasın kıırlmasın cunku bole bı duruma kımse bukadar vurgun duymaz olamaz

letısya dangera asııgm dedı adam nasıl cvp verdı ?

ama bu olay nasıl ?

gerısız sız uyelere kalmıs saygılar

anlamadım abi ne demeye çalıştın:S

anladığım kadarıyla sitede bana karşı bozukluklar oluştu ama bunun sebebini bende bilmiyorum.Ne yaptım da bana olan sevginiz azaldı.sadece bunu söyleyin.A bu arada aranızda istenmiyorsam açık açık söyleyin...Emin olun mertçe çekip giderim!

anladığım kadarıyla sitede bana karşı bozukluklar oluştu ama bunun sebebini bende bilmiyorum.Ne yaptım da bana olan sevginiz azaldı.sadece bunu söyleyin.A bu arada aranızda istenmiyorsam açık açık söyleyin...Emin olun mertçe çekip giderim!

aga sadece kıza bi cevap ver onu bekliyoz :D bence özkan kardeşimde bunu anlatmaya çalıştı :D anlaman lazımdı :D yani sendede varmı bi şeyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri