Saç Maskeleri - Saç Maskeleri

bal_böceği

€q0iSt
Prenses
Kayıtlı Üye
Saç bakım maskeleri, saç tellerini onarır ve saçların derinlemesine bakımını
sağlar. Maskenizi saç yapınıza uygun olarak seçin. Etkili bakım için haftada bir
kez uygulayın. Boya, perma, güneş gibi saçları yıpratan durumlarda ise haftada 2
veya 3 kez şok bir kür uygulayın. Böylelikle saçlarınız eski canlılığına daha
çabuk kavuşur.

Kullanım önerisi:

Fındık büyüklüğünde bir parça maskeyi temiz saça uygulayın. Maskenin saça daha
iyi ve hızlı nüfuz etmesi için saçınızı sıcak bir havlu ile sarın. Maskede
önerilen süre kadar bekledikten sonra bol suyla durulayın. Durulamanın sonunda
diplerden uçlara soğuk su tutun.

---> Saç Maskeleri - Saç Maskeleri

Evde doğal bir yöntem ile saç uzatma maskesi hazırlayabilirsiniz. Bu maske 1 aydan sonra çok iyi netice vermeye başlıyor.

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri için tıklayın !

Malzemeler: Sinameki Otu, Badem Yağı, Bemiks Ampül ve Su.

(Sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz.Bemiks ampül de eczanelerde satılıyor.3-4 tl gibi bir fiyatı olması lazım, ampülü ucundan kırıp karışıma ekliyoruz)

Hazırlanışı: 1 tutam sinemakiyi,bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.Süzdükten sonra ılıyınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın ( bu sırada streçle saçlarınızı sarıp bekleyebilirsiniz.) Bu maskeyi duşa girmeden önce yapmanızı tavsiye ederim.

Bu maskeyi haftada 1 uygulamalısınız.

Biraz kokusu sizi rahatsız edebilir ama düzenli olarak yaparsanız hemen faydasını göreceksiniz .

Özellikle 1.aydan sonra saçlarınız daha hızlı uzamaya başlayacak.

---> Saç Maskeleri - Saç Maskeleri

ben bundan 3 yıl önce falan bir aktarda aloe vera içeren bir şampuan almıştım. onu yaklaşık 1 yıl kadar kullandım. çok memnundum ama bana artık satılmadığını söylediler. sonra başka da bir şey bulamadım onun gibi. bende böyle doğal yollarla kremler yaptım saçıma ama bu seferde fazlaca dökülme ve kepenk oldu. bıraktım. sonra sadece saç uclarına uygulamaya başladım ama yeterli oluyor mu bilmiyorum çünkü ben saçımı neredeyse her gün gün düzleştürmekte ya da maşalamaktayım bir uzmana gitmek istiyorum çok uzun zamandır. nail world diye bir güzellik merkezi biliyorum. daha hiç gitmedim de arkadaşlarımdan duydum. faceden takip ettim. hafta iç her gün çalışıyorum. hafta sonu da evde geçsin biraz diyorum hele bu sıcakta çıkamıyorum dışarı ama en kısa zamanda gitmeliyim. bi de bu sitresli geçen günlerim ve yazın güneşten kuruyan saçlarım gerçekten moralimi bozuyor :S izmirde olup bana önerebileceğiniz bir yer var mı

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri