Rock müziğin yüzkaraları...Beğenmedikleriniz?

Rockßottom

Bayan Üye
Sizce Rock Müziği Adı Altında Gereksiz Parasal ve Menfaatci olanlar Varmı ? Yada Sound Olsun Tavırları Olsun Beğenmediğiniz Grup veya Gruplar?​

ben avril*i ,tokio hoteli beğenmıyorum mesela...

siz???

tokio hotelle avriLi çok severm zevkLr tartıŞıLmaz bu yüzdenkavga çıkmasın Lütfen :)

Pamela,aydilge,zakkum,haluk levent

Yabancılardanda :

Gorgoroth,Dimmu Borgir,Korn,slipknot,
heavy ve black mtali kirleten aslında müzik yaptığını sanıp reklam yapan yüzkaralaarı

çooookk haklısın rock. avril in sesi cırtlak yüz güzelliğiyle müzik olmaz

tokio da sadece tiple kazanıo (bnce tabi )

ve ayrıca manga da yüzkarası ...

avril-tokio hotel ve Türk Grupları baya var en başda gripn emreaydın.ve bunun gibi saçmagrupları sevmem :D

kendini rocker olarak gören kıraç en nefret ettiklerimden biri ..

Avril İçin Rocker Denemez Bence , Rock Yapmıyo ki : ) Pamela da Aynı Şekilde Onlar Böyle Modern Pop Gibi Bişi : )

Onları dinleyeceğime Sagopa Kajmeri Dinlerim :D

---> Rock müziğin yüzkaraları...Beğenmedikleriniz?

Pamelanın sesi güzel ama kullanamıor bence =) ne şarkıları nede tarzı bana göre değil. Kıraçta dinlemem ama bu onun kötü müzik yapmasından değil sanırım..

Avril ve furyasından hazzetmiyorumm

herhangi bir emo varlığının en sevdikleri..yeterli oldu sanırım.

bu konuda tokio hotel'i tek geçerim :D harbiden yüzkaraları :D

Tokio Hotel, Avril, Emre Aydın, Manga......

Tokio Hotel:Görünümlerinden şarkılarına her yönden berbatlar.Küçük çocuklardan oluşan bir hayran kitlesine sahipler

Avril Lavigne:Özenti,gothic havalarında geziyor ama pop yapıyor,bir tuhaf.

Hayko Cepkin:Çok ama çok özenti,resmen ben Marilyn Manson özentisiyim diye bağırıyor,şarkıları da zayıf.

Hayko Cepkin:Çok ama çok özenti,resmen ben Marilyn Manson özentisiyim diye bağırıyor,şarkıları da zayıf.

evet yahu, bir fotoğrafı vardı özellikle manson sandım meğersem bizim hayko imiş.

evet yahu, bir fotoğrafı vardı özellikle manson sandım meğersem bizim hayko imiş.

özenti derken neyi kastediorsun ?
ayrıca kaç şarkısını dinledinde zayıf buldun?

bilmediğiniz kiişiler hakkında hüküm vermeyin

Hayko Cepkin, Tokio Hotel, Limp Bizkit vb.. :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri