resimlerin kopyalanmasını engellermisiniz???

schatzi

Bayan Üye
ya resim koymak istiyorum ama kopyanalamsını istemiyorum ... daha önce bu şelikde kendi resmimle karşılaştım arkadaşlık sitesinde :((

şöYLe birsey soYLemek ısTerım . ..

duslerforum.com zagten tamamen bır aıle oldugu ıcın kımsenın boyLe bır terbıyesızLık yapacagını sanmıyorum ..

ve bırsey daha soylemek ıstıyorum

tasarım bılgılerıme dayanarak soyluyorum

resım kopyalamayı kımse yasaklayamaz

cunKu sag sol tıklamakayı yasakLasak adam print screen ıle yıne aLır ama daha oncede arklarımız resım ekledı yanlış bır yakLasım yada resım caLma olayı olmadı ben uyeLerıme guvenıyorum sızde guvenebıLırsınız ..

sadece senin sayfada yapmak imkansız gibi bişe yani o özelliği tüm sitede yapılabilir

sıtede yasak koydugumuz zamanda hersey yasaklanıuyor lınklerı falan kopyalayamıyorlar yada nıcklerı zor oluyor

şöYLe birsey soYLemek ısTerım . ..

duslerforum.com zagten tamamen bır aıle oldugu ıcın kımsenın boyLe bır terbıyesızLık yapacagını sanmıyorum ..

ve bırsey daha soylemek ıstıyorum

tasarım bılgılerıme dayanarak soyluyorum

resım kopyalamayı kımse yasaklayamaz

cunKu sag sol tıklamakayı yasakLasak adam print screen ıle yıne aLır ama daha oncede arklarımız resım ekledı yanlış bır yakLasım yada resım caLma olayı olmadı ben uyeLerıme guvenıyorum sızde guvenebıLırsınız ..

bencede Print screen ile alır yani bir yararı olmaz

korkma hepimizin aşkı var resimlerine karışmayız canım:)hem o yazıyı yazacağına resimlerini hiç koyma

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri