Rep puan duyurusu

rep verilmiş bi konuyu beğendiğinde verirsin okuyucunun gönlünden koptuğu davranıştır,okuyucudan istenilen bir davranış olamaz.o zaman repi beğeniyle değil sırf sen istedin die vermiş olur ki bu da karizma puanı beğeni puanı die algıladığımız repin bi fonksiyonel özelliği kalmıyor demektir..hakkı olan rep alır zaten istenerek değil...konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum gayet duyarlı bi konuydu bu teşekkürler...

bnim için önemli diil bnim için önemli olan mesaj sayım tecrübem seviyem... rep puanımla ne yapçam kie.

ben rep istemedim hiç ama +rep hayır demem :D 28 tane msj açıp napam xD banlarım :D:D:D:D:D bir mesaj kısa ve net rep rep rep + tabe xD

yani ha 100 olmuş ha 1 olmuşşş sonuçta herkes emeğinin sonucunu alıyo bu forumda böle şeyler yamaya gerek yok saol=)

---> Rep puan duyurusu

once amac paylasmak olmalı bence
mesajları okurken bazı mesajların sonunda
+ rep ıstıyorum gıbı yazılara bende denk geldım ama ıcerık olarak bunu hakeden olursa zaten bır sey yazmaya gerek yok aslında cunku o anda sızlerın yuzunde olusan bır tebessum bazen bır gulus bazen cok merak ettıgı bır konuyu ogrenme hıssı o rep lerı vermeye ınsanı yonlendırıyor
dedıgım gıbı onemlı olan emek verıp yaptıklarını paylastıktan sonra bana +rep verın demek degıl cunku emegın paylasıldıkca o da kendılıgınden gelır zaten

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri