Rep puan duyurusu

rapor

Kayıtlı Üye
Merhaba

Arkadaşlar nedir bu rep kazanma çabanız..boş yere mesajlar ardı ardı mesajlar olmuyor böyle forum düzeni çok bozulur böyle olursa..tamam rep kazanma amacıyla bir şeyler yapıyorsunuz ama bunu mesajlarınızda "rep rep rep" gibi kelimelere yazarak yapmayın,biz zaten yönetim olarak her dakika forumdaki üyeleri gözlemekteyiz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz yani bilinki emeğinizin karşılığınıda alıyorsunuz..

Dün bir moderatörümün uyarısıyla fark ettim bir arkadaşın biri rep istiyorum diyerek ardı ardına 28 tane mesaj atmış yani olay bundan ibaret..

şunu unutmayın emeğiniz karşılıksız kalmaz ama bunu fazlada abarmayın

saygılar sevgiler ..

DuslerForum Yönetim...

sonuna kadar haklısın. REp iniz 10000 olsa nolur 1 olsa nolur yane:D

repimi yermisin ceza dermisin bu hiç bitmesin ceza si.... biraz salladım tam bilmiyorm şarkıyı:D

ya ben dun bırını uyarmıstım eger oysa banlansın pls ... .

adam sureklı kendı adıyla konular acıyo heryere rep yazıyo repkolık sanırım ama forum kırlılıgıne ızın veremeyız sıte ıcı flod atmak yasaktır ...

tesekkurler ..

bencede yani.1-2 yerde duydum bazılarıda msj sayısını kasıyolarmış.walla kafamı bozcaklar bi gecede 5000 msj yapıp çıkcam:D
5000 olmas da sabaha kadar yassam 3000 rahat olurum ama ne gerenk war.

cook sacma o sahıs kimse banlansın bnce sitede rep almak için bosyere mesaj atmasın rep puanı önmli deil bnce burda önmli olan dostluk arkadaslık we paylasım

ben masumum bı ıkı defamı ne ıstemıstım ama artık ıstemem ama veren olursada almıyorum demem hanı:D neyse bılgı ıcın saol ustadım selametle;)

HERKESDEN ÖZÜR DİLİYORUM BEN 1 KERE ++ REP DEMİŞTİM KENDİMDEN UTANIYORM AMA ONU ÖYLESİNE SÖYLEMİŞTİM ÖZÜR DİLERİM İSTERSENİZ BANLAYA BİLİRSİNİZ KENDİMDEN UTANIYORM BİR DAHA YAPMAYACAĞIMA SÖZ VERİRİM KENDİNİZE İYİ BAKMA VESİLEYLE ALLAHA EMANET OLUNN İYİ FORUMLAR DİLERİM !!!

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri