Racon sözleri 2012, yeni racon sözleri

-oZKan-

Admin
Racon sözleri 2012, yeni racon sözleri

En damar yep yeni racon sözler sevgiliye arkadaşa dosta düşmana şekilli rajon kısa mesajlar cep sms için yazılar sitemizde bulabilir ve paylaşım yapabilirsiniz.

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı kahpesine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektinmi dinle

cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum

KOLLARIMDA ÜÇ BEŞ JİLET YARASI O DA GİDEN SON KAHPENİN HATIRASI

herkez sevebılır ama serseriler asla cunku mekan bızım cadde bızım serseri
maksat sevgili uğruna ölmek değil uğruna ölünecek birsevgili bulmaktır

bırını sevdım ortamdan uzaklastım dıye herkes delıkanlı olmus ben kovalamıyorum dıye arkamdan konusan olmus benım adımı vererek pıyasa yapan olmus mekanınızda kral olun alayınız gelsın sızınde sıranıs gelır…

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz…

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir…

Vefasız kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni
Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde

Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız.

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Görünüşüm Serseri aMa Gönlüm Şahane.

Yaşamak İçin Yalvarmadık Ölmek İçinde Yalvarmayız.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum

FARKEDİLMEK İÇİN FARK YAPMAK FARK YAPMAK İÇİN İSE MEYDAN OKUMAK GEREKİR

DéTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

serserıler ne aglamayı ne de sevmeyı bılırmıs olakı bır kez severlermıs ve olakı agladı gozyaslarının dustugu yerde olurlermıs…

oyle dertlıyım kı bu gece yagmur olup yagacagım bu gece sımsek olup cakacagım bu gece sel olup tasacagım baktım kı olmuyor kafama sıkıp bıtırecegım…

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri