Qwm v7 CFG ÖzeL aLay KodLarı + ÖzeL aLias Kodları Suan Tüm CFG'lerin En İyisi ...

Kensei

Kayıtlı Üye
Qwm v7 CFG Cıkmıstır ...!
Suana Kdr Tüm CFG'Lerin En İyisidir ...!
Tüm aLias Kodları Tüm aLay Kodları Vardır ...!

Cok Yeni ÖzeLLikleri Vardır Akla qeLmiyecek ÖzeLLikler Tüm BuqLar qiderilmistir.
Bu CFG Yaparken Diqer Tüm CFG 'ler ile Kıyaslayarak Tüm Kodları Tek Tek Arastırarak Yaptım Kullanacaqınızı Umuyorum ...!
-----Özellikleri-----
Ak47 - Colt Rahatlıkla KullanaBilirsiniz.
Duck ve bunny ayarı yüklendi.
Sekme sorunu oyunda tamamen çözüldü.
Karanlık yerler aydınlık.
FLashBang Saniye Oranı Düsürüldü.
Oyundaki kasma vs. sorunlar çözüldü.
HS Oranı %500 Garanti Veriyorum.
Ping Düsürme Kodları Ek***siz.
Süreli Zıplayan Bunny.
Sürekli Sessiz Yürüme Aktif.
AWP SCRIPT OnLine .
180 derece dönme .
360 derece dönme .
Tek Tusla Surekli Konusma .
Hassas&Renkli Crosshair.
Alay etme script Aktif .
Common Aktif.
Burst Control Aktif.
Cycler Mode Aktif.
Tüm aLias Kodları Mevcuttur .

Bu CFG Hemen Hemen Son CFG 'm oLabilir Artık waLLHack Cıkartma iLe Uqrasacaqım Tahminen İndirmenizi Tavsiye Ederim Bir Tek Bu Siteye Paylastım Baska Kimsede Bole CFG Bulamazsınız Garanti Veriorum İndirmeyende Kendi Bilir.Kimseyi Zorlamıoruz :)

Link = http://www.upload.gen.tr/d.php/s7/pwdm8nmt/CFGv7.rar.html

RarPass = Qwmv7

Not:Yorum Yazmayan oLcaksa İndirmesin Lütfen !!!
Not:Bir Tesekkür Yeter ...!
İyi FraqLar .
UNUTMAYIN CFG Hile Değildir ...!

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Qwm v7 CFG ÖzeL aLay KodLarı + ÖzeL aLias Kodları Suan Tüm CFG'lerin En İyisi ...

la bunun rar şifresi ne

---> Qwm v7 CFG ÖzeL aLay KodLarı + ÖzeL aLias Kodları Suan Tüm CFG'lerin En İyisi ...

YAZININ basında forum sitesi vermiş

Editle Bebişim O Zaman xD

daLga geçme o gözLüğü agızına sokarım bebişim xD

saol kardes

saol kardes

linK kirık bana ulaşabilirmisn

Moderatör tarafında düzenlendi:

kardeş verdiğin linkler hep kırık oluyor yenilesen şu linki özellikle upload ettiğin siteye ait linkler hep kırık başka siteden upload edersen sevinirim..paylaşım için tşkrlr

Paylaşım için sağol

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri