Pudra Günce

Addict

Kayıtlı Üye
Bismillah diyerek başlıyorum günlüğüme.
Bu gün çok güzel bir gündü. 8,30a kurduğum telefon alarmını yanlışlıkla kapadım ve 2,35te uyandım :D Uyandığım gibi Pc başına geçtim. Foruma takıldım. Müzik dinledim. 3 gibi Arkadaşlarla dışarı çıktık. Çok güzel bir park var. Orada takıldık. Kahveye falan gittik. Akşama doğru evlere dağıldık. Saat 7 gibi camiiye gittik. Alparslan Türkeş'in mevlidi vardı. Ona katıldık. Asıl amacımız ufo bakmaktı ama mevlid olunca kaçırdık. Genede baya birşeyler gördük. Hayatımda çok garip şey gördüm ama bu çok garipti. Berkay arkadaşımın işaretiyle gök yüzüne baktık.
Işıkları hiç sönmeyen. Arada bir kırmızı ışık yakıp söndüren bir cisim. Kimileri uçak diyecek. Alakasız. Çünkü çook yavaş ilerliyordu. Kimisi helikopter diyecek. İmkansız ses yoktu. Balon ve zeplin olsa o kadar yüksekte ne işi var.
Gerçektende çok ilginç idi diğer gördüklerimin yanı sıra. Ondan sonra evlere dağıldık. Çok sevdiğim başka bir forumdan arkadaşımın rahatsız olduğunu öğrendim. Gerçektende çok üzücü bir durum. Sansar salvonun bir şarkısını daha keşfettim :D Güzel birşey. Haliyle Murat K Diss :) işte bu kadar.

---> Pudra Günce

öğlen kalktım. kahvaltı yaptım. pc nin başına geçtim. köpeğimi gezdirdim. tavşanımla oynadım. tekrar pc başına gectim. ve hala burdaım :D

---> Pudra Günce

Anlıyorum seni pretty :)

Bu gün sabah 7de kalktım. Kahvaltı yaptım babamla. Eskiden çalıştığım yerde yeniden işe başladım. Özlemişim ya. Gerçekten çok komik geçiyor zaman :D Gerçi sabah dükkanı ben açıyorum Sencer abimiz saat 2-3 gibi geliyor :D Bu gün bir kaç ufak işten başka hiç çalışmadım. Bütün gün arka taraftaki biranede oturdum. 2-3 tane ara ara içtim. Ama oraya takılanları harbi anlamıyorum. Sabahın 10unda içmeyemi başlanır :D 3 ay önce bıraktıgım gibiler :D sabah 10 dendimi herkes orada :D Birde Reyhan abi var :D Biranenin sahibi. Yazık Pcde Winamp'ı açamıyor :D bu gün geldi dükkana söylediği şey şu " vinak açılmıyor gel bi bak " Hay sen çok yaşa emi :D
Dükkana gidip Ses sisteminin power tuşuna basmam yetti :D Ettiği duayı görmeliydiniz. " Allah seni karısız kızsız bırakmasın " :D
Saat 3 olmuştu. Eve geldim okula gidecem diye. Okula gittim. Hocam geldi. Sınav olacaz sanıyorum. ***** gibi gitmişim okula. İnternet üzerinden sınav olacakmışık. Haydaaa... Aldım siteyi eve geldim. Sorular gerçekten geçirmece. Sallaya sallaya yaptım sınavıda. Akşam saat 8 suları tabi :D
Ordan arkadaşlarla sokaga cıktık. Bir gezinti yaptık makara falan. Ordan evlere. Pc açtım. Bir kaç konuya baktım ve müzik dinledim. Bir kaç şiir yazdım. Melekler bırakmıyor peşimi :D
ve günüm bitti. Yarın dükkan açacaz daha. Uyumam lazım :) Haydi bukadar :D

---> Pudra Günce

Hey günlük naber.
Bu gün gene iç açıcıydı :D Sabah 7de kalktım. Babamla beraber kahvaltı yapmadan ( her zaman oldugu gibi :D ) beraber dükkanlara indik. Dükkanı açtım içeri girdim. Birde ne duyayım. Bizim patronun sesi. Aman tanrım inanamıyorum :D Bizim patron erkenden açmış tükkanı xD Hemde hiç eve gitmemiş bütün gece üst katta takılmış :D Çıktım yanına bir baktım yüz göz şişik :D ( Rakı Cigara :D )
Bir muhabbete koyulduk. Hala gramafondaki taşplakta Zeki Müren çalıyordu :D
Bunu ayılttım iyice bi. Kendine gelmeye başladı öğlene doğru. Sonra o işe gitti. ben dükkanda yanlız kaldım. Aha bir baktım arkadaşım dostum Nihat geldi. Nasıl yağmur yağıyor. bende kapıda dikilyorum. Bir baktım kel biri " çık çık kapıdan " diyor. Baştan anlam veremedim başı öne egikti. Elleriyle yakalarını tutuyordu. Bir baktım Nihat :D Askere gidecek sadıcım yaa :( Biraz muhabbet ettik eski günler falan. Çay içtik. Asker cigarasınıda aldım yani :D Hey be 2-3 seneden beri her sabah dükkanları actıgımızda 3er çay yapmadan kapı önünde dükkanlara girmezdik. Ne muhabbetler ederdik. Özleyecem sadıcım seni. Ondan sonrası hiç güzel değildi. Sıkıcıydı. Akşama pederle eve döndüm. Yemek yedim ve arkadaşlarla dışarı çıktım. Güzel bi okey turnuvası yaptık :D
ve eve gelip her zamanki gibi şiir yazdım. Günüm bitti :)

---> Pudra Günce

sansar hastalıktır. :) Sagol eğlenceli günlüğüme yorum yaptığın için :)

---> Pudra Günce

eyw.
Günlüğümü yazayım gene.
Vallahi günlük krizlerdeyim ya... Pcimi parçaladığımdan beri zar zor giriyorum internete. Cafelere gidemezmiyim? giderim ama sevmiyorum o mekanları :D Anca anca dükkandan giriyorum nete. Bildigin gibi sabahları hep aynı. Kalk işe in. Body salonuna yeniden başladım. Pazar günü ilk antreman. hadi hayırlısı bakalım. Geçen gece bir içmişik off ne makaraydı yaa :D 1,80lik 115 kiloluk bi ağır abiyi tatterevallide düşünün :D Ahh ayvan arkadaşım benim buldun kafayı :D Neyse günlük ben girebildikçe yazacam buraya...

---> Pudra Günce

Eyvallah Disco...
uzun zamandır net'e giremiyorum. Fazla can sıkıcı olmaya başladı yaptığım tüm işler. Belkide işler değil ben sıkıcıyım bilemiyorum. Ey günlük ara sıra ugruyorum sana ... Bu günlerde fazla sakatlanmaya başladım. Ama olsun yararını görmeyede başladım. Bakalım gene aol'ün toplu sınavları olacak bu sefer yırtabilecekmiyiz. Okuldaki BTT hocasıyla kavga ettim zaten. Kafam bozuk. Dur bakalım nolacak bu işlerin sonu. Sorumluluk güzeldir ama fazlası çekilmiyor.

---> Pudra Günce

Dün sabah gelen telefonla yıkıldım günlük. Arayan patronumdu. Dükkanı kapatacağımızı söyledi. Bu gün toplanıyoruz. Gerçekten çok kötüyüm. Ne günler ne hatıralar var bu dükkanda... Bir avuç serserinin bilgisayarcı adı altında yaptığı bir sürü makara eylem. Gerçekten çok sıkıldım. Hayatımda istediğim hiç birşey düzgün gitmemeye başladı. Düşündüğüm kendim değil. Abim... Babam... Patronum. O ne yapacak?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri