puaaa =)) (Tr_KaoS)

Tr_KaoS

Kayıtlı Üye
puaa isde bnn =))

forum cılgını olark adlandırlırm =)) bni tanıyan tanır, tanımayanla tanısırz ;);)

Son düzenleme:
---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

oncelikte Hb. ;);) sitenin giriş sayfası ve alt bölümdeki gifler. uye profilindeki gifler cok goz alıcı ve uyeleri sogutucu hareketlerdr ;);) kisşil imzalara bu kadr yer verilmesi ueynin cok serbes oldugunu one koyar ;) belirli kurallar icerisnde imzalar olması lazm resm buyklugu vb. hersey planlı olmalı tema cok acık ve insanın gozunu yoruyo belirli suredn snra cok konu baslıgı var acık seklde. ve onlarn simgeleri konu baslıgını onmsz hal getiriyo sayfa sonuna gidene kadr insn can cekisio gelismk degsmek lazm ;);)

---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

yoo forumun teması gayet güzel.
eğer soğutucu birşey olsaydı bu kadr üye sayımız olmazdı.
istersen bi bak:)

---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

oncelikte Hb. ;);) sitenin giriş sayfası ve alt bölümdeki gifler. uye profilindeki gifler cok goz alıcı ve uyeleri sogutucu hareketlerdr ;);) kisşil imzalara bu kadr yer verilmesi ueynin cok serbes oldugunu one koyar ;) belirli kurallar icerisnde imzalar olması lazm resm buyklugu vb. hersey planlı olmalı tema cok acık ve insanın gozunu yoruyo belirli suredn snra cok konu baslıgı var acık seklde. ve onlarn simgeleri konu baslıgını onmsz hal getiriyo sayfa sonuna gidene kadr insn can cekisio gelismk degsmek lazm ;);)

70 Bin Üye Var.

Bu Zaman Kadar Temayla İlgili Bi Sorun Cıkartan Olmadı.

Senin Gelir Gelmen Temaya Takmanı Anlayamadım Acıkcası..

Ayrıca Üyeleri Burda Silah Zoruyla Tutmuyoruz

Begenmeyenide Tutamayız.

Ayrıca Monitörünün Gamma Ayarlarını Kontrol Et

Beyaz dengesi Haddinden Fazlaysa Yorması Gayet Doğaldır.

İyi Forumlar.

---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

Cevap verene kadar üyenin mesajının sağ altındaki CEVAPLA butonuna tıklayabilirsiniz. Direk aşşagıya atar sizi.
( Belirteyim dedim. )

---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

zuhaa bn forumcuyum ustad bna forum kullanımı ogretiosn sanırım =))

---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

Arkadaşım tamam uzatma
Beğenmiyorusan Çıkış yapabilirsin :)
Huzursuzluk yapmaya gerek yok.

Son düzenleme:
---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

slm.ben Rojda İnci,üye olalı 1 ay oldu...forumum temasını çok beyendim...üye imzalarınında paylaşımları gibi zevle okuyorum...zevkler ve renkler tartışılmaz oldugu gibi,Düşlerforumdaki paylaşımları,imzaları,kuralları tartışılmaz...ben size bu başarılı,istillali düşlerforumun üyesi olarak,HOŞ GELDİNİZ....diyeyim son olarak uyum içinde olmanız ve iyi paylaşımlar dilegiyle...selametle...

Son düzenleme:
---> puaaa =)) (Tr_KaoS)

Arkadaş forumcu olduğundan bahsediyor :D
Senin yaşın kadar forumlarda takıldım.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri