~~psikolejik çöl testi ~~

---> ~~psikolejik çöl testi ~~

Hırslarımdan hiçbir zaman vazgeçmemişimdir zaten ..
hırslarım kaldı.

iide ben maymun bi işime yaramaz die bıraktım atlada daha hızlı giderim onu da yanıma aldım

Aslan-Koyun-MAymun-At-İnek inek süt veriri..içerim..xD

ilk maymunu bıraktım hem çölde ne işe yarıcak dedim hemde ayak bağı olur dedim
ikinci koyun inek varken koyuna ne gerek var dedim
3. alan aslan korur diye sona bırakayım dedim ama atın sırtına binerim ineğin sütünü içerim diye aslanıda yolladım
4. ve son olarakta ineği yolladım çölü geçtikten sonra yiyecek başka şey bulurum ama geri kalan yolu yürüyerek gidemem dedim yani atla çıktım çölden
aslında pekte hırslı biri değilimdir :)
ama maymunu çocuklar olarak düşünseydim bırakmazdım
koyunuda
maymunla koyun arasında kalır maymunu seçerdim bilseydimhahaha

önce gururumu(Aslanı)
sonra t.i.(ineği)
Atı(hırslarımı)
sonra arkadaşlarımı(koyun) bırakırdım
geriye maymunla kalakalırdık işte:)

ilk önce aslann bişi fln ypar dedim hemen aslanı bıraktım 2. olarak ineği bırakiim dedim aslında koyunla maymun arasında kalmıştım ama maymun eğlendirir koyunda şirin şirin yürür dedim inek ayakbağı yapar yavaş dedimm ineği bıraktım sonra madem vasat kurumuş koyun yıpraır yavaşlatır bizi dedim bıraktık maymun bizi eğlendirio bnde atın sırtında güzel güzel giderken bi baktık çöl bitio ama birini bırakmam gerek maymmun artık bi işime yaramaz dedim en azından at hem dost hem eğlenceli hemde bu yolu yürüyemem yardım eder dedim at kaldı en sona gerçekten de çok hırslıyımdır mutlaka bilimsel bi yönü var bunun...XD

Son düzenleme:

ilk maymunu bıraktım hem çölde ne işe yarıcak dedim hemde ayak bağı olur dedim
ikinci koyun inek varken koyuna ne gerek var dedim
3. alan aslan korur diye sona bırakayım dedim ama atın sırtına binerim ineğin sütünü içerim diye aslanıda yolladım
4. ve son olarakta ineği yolladım çölü geçtikten sonra yiyecek başka şey bulurum ama geri kalan yolu yürüyerek gidemem dedim yani atla çıktım çölden
aslında pekte hırslı biri değilimdir :)
ama maymunu çocuklar olarak düşünseydim bırakmazdım
koyunuda
maymunla koyun arasında kalır maymunu seçerdim bilseydimhahaha

ineği neden bırakıosn :D inekten süt sağar içersin :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri