~~psikolejik çöl testi ~~

crazy_eda

Bayan Üye
Çöldesiniz ve yanınızda aşağıdaki hayvanlar var:
Aslan, İnek, At, Koyun ve Maymun
Çölden kurtulabilmek için hayvanlardan birini bırakmanız gerekiyor.Hangisini bırakırsınız? (İstediğiniz mantığı kullanabilirsiniz ama hangi hayvanı ne zaman bıraktığınızı bir yere not edin) Geriye 4 hayvan kaldı.
Çöl ateş gibi yakıyor! Kilometrelerce uzanıyor. Her yerde kum var. Bir başka hayvanı daha bırakmanız gerekiyor. Hangisini bırakırsınız?
Geriye 3 hayvan kaldı. Yürüdünüz, yürüdünüz, yürüdünüz. Sıcak, sıcak, sıcak. Felaket! Aradığınız vaha kurumuş! Bir hayvan daha bırakmaktan başka çareniz yok.
Geride 2 hayvan kaldı. Uzun sıcak bir yürüyüşten sonra ilerde çölün bittiğini görebiliyorsunuz. Fakat ne yazık ki çölden sadece bir hayvan ile çıkabilirsiniz. Hangisini bırakıp hangisini yanınıza alacaksınız?

SONUÇ:
Bu cevaplar Japon kaynaklarından alınmıştır.
Çöl zorlukları simgeler.
Hayvanlar ise. . .
Aslan = Gurur
Maymun = Çocuklarınız
Koyun = Arkadaşlar
İnek = Temel ihtiyaçlar
At = Hırslarınız.
Kısaca, yaşamda zorluklarla karşılaştıkça bunlardan birini feda ederiz. Son hayvan, diğer her şeyi kaybetme pahasına tutunduğunuz varlığı simgeler.1ini seçin o sizin wazgeçilmesiniz hade bakalım ????

once
aslannı bırakırımnedenı cussesınden dolayı en fazla yuku o yapar
sonra ınegı bırakırım ıkınceı yuku o yapar
daha sonra
koyunun bırakırım malum yuk meselesı
sonra maymunu bırakırım cunku cole bıtırebılmem ıcın bır bınege ıhtıyacım wr

we at kalır
sonuca gore yorumlarsam:D

unutmayalımkı ınsan hırsları olmadan ıc bır yere gıdemez...
hırs ınsanı ınsan yapan olgu deemektıR....Hırs olmasaydı ne sen bu klavyeye basıyor neded ekrandan bu yazıyı okuyabılırdın
Hırs kısılerın bellı bır tartısma sonuucuu dıger bırey karsınındakı yenme ustunlugu olmasaydı NEDEN ınsanlar war olurdu?
egerkı hırs olmasaydı ne ben o colde bu kadar yol gıderdım neden benım vuucudum buna konsantre olurdu:D

acık we NET

AŞK da ve SAVASDA
hersey mubahtır
we benım ıcın hayatta bır savasdır:D

cokmu felsefe yaptım ne:D

en sonunda at kalıyo falla daha ii ilerlemek için oda :D çünkü yürümeye mecalim kalmadı üstüne binecem :120:

inegide çölden kurtuldukdan sonra satarım bi güzel ordan para kazanıp hayvanlarımı gider geri getiririm:D

vala mantıken gittim ben_?

maymunu bıraktım çölde işime yaramayan tek hayvan o...
sonra aslanı bıraktım çünki onunda bana bi faydası yok..
ineği bıraktım çünki hem yavaş hemde koyunla aynı işi yapıo sonuçta sadece sütünden yararlanabilirim çölde...
koyunu bıraktım en son yavaş kaldı ve amacım kurtulmak ise at ile daha hızlı gidebilirim... mantıkla düşünürsen bu şekilde bana uyar ama japonlar saçmalamış..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri