Protest Sözler

---> Protest Sözler

Gücüme gidiyor Allah kurtarsın! lafı.
Müdürü gelir: Allah kurtarsın!
Savcısı gelir: Allah kurtarsın!
Gardiyanı gelir: Allah kurtarsın!
Bir hal olduk, Allah bilir, günde kaç posta
Allah tarafından kurtarıla kurtarıla.
Oysa biz, ,insanları kurtarma zahmetinden
Kurtarmak için Allah'ı
Düştük, değil mi, bu yola?

---> Protest Sözler

554614_341149672623931_384742508_n.jpg

---> Protest Sözler

Dini yaşatan bilhassa ölümdür. Ölüme çare bulunmadıkça din ölmez.

---> Protest Sözler

"Yaptıklarından dolayı neden İsrail’i suçluyorsunuz ki? Kuduz bir köpek tarafından ısırıldığınız zaman kimi suçlarsınız? Köpeği mi sahibini mi? Kuşkusuz sahibini...Bu yüzden bütün suç Amerika’nın...İsrail gibi bir ülkeyi desteklediği için."

---> Protest Sözler

Gorki'nin kahramanlarından Yakov, yedi yaşında bir çocuk, arkadaşına soruyor:

--İlya, diyor, bu kadar küçük gözlerle insanlar nasıl olup da herşeyi görebiliyor? Koca bir kasabayı görebiliyorlar?..Şu caddeyi düşün bikez! Nasıl olup da senin gözüne sığıyor?..

--Pekiy ama, Yakov, diyorum ben de, şu cezaevindeki bini aşkın mahkumun, koca koca adamların yıllardır dünyaya duydukları özlemle o kocaman kocaman olmuş gözlerini düşün bikez! Nasıl olup da bunca göz bu dört duvar arasına sığıyor?...

Can Yücel

---> Protest Sözler

Ellerin Kâbesi var Benim Kâbem insandır Kuran da kurtaran da İnsanoğlu insandır

---> Protest Sözler

nsanların %90'ından fazlası bir zamanlar en iyi arkadaşım dedikleri birisi ile artık arkadaş değildirler...

---> Protest Sözler

Üstüne kaç önlük dikersen dik, fukaralık, pantolonundaki yamadan, üç numara saç tıraşından, kenarları kıvrık metot defterinden ele verir kendini; götürür sınıfın en arka sırasına oturtur seni...​

---> Protest Sözler

AKP’Lİ BAKANDAN İNSANIN İÇİNİ PARÇALAYAN HAYKIRIŞ!: "Maaşları enflasyon karşısında eriyen sadece iki kesim var, bunlardan biri müsteşarlar, diğeri ise milletvekilleri."

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek

---> Protest Sözler

Üstüne kaç önlük dikersen dik, fukaralık, pantolonundaki yamadan, üç numara saç tıraşından, kenarları kıvrık metot defterinden ele verir kendini; götürür sınıfın en arka sırasına oturtur seni...

Doğru. +

---> Protest Sözler

Gömleğinin düğmesi eksik geziyorsan; Ya evlenmelisin, ya da boşanmalı.

---> Protest Sözler

"Ben kendi çapımda yazıyorum. Ucu sana değiyorsa, etrafımda dönüyorsun demektir."

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri