Program İstekleriniz

NewCS

Kayıtlı Üye
Forumda Bulamadığınız Aradığınız Program (ları) Bu Bölüm Altında İsteyebilirsiniz.

İsteklerinizde Mutlaka ; Varsa Versiyon Numaralarını Yazınız.

Rapidshare-Hotfile vb. Upload Sitelerinde Üyeliğiniz Varsa ,İstek Altına Hangi Siteye Ait Link İstediğini Belirtiniz. "Üyeliğim Yok Harketmez Derseniz" En Uygun Linkler Verilecektir.

Edit 2016: Şuan için FTP'ye yükleme hizmetimiz bulunmamaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Program İstekleriniz

Sa kolay gelsin benim istekten ziyade bir sorum olacaktı eğer cevaplayabilirseniz sevinirim :)

Fraps programı kullanıyorum bilirsin işte pes te görüntü kaydetmek için vs program çok güzel fakat bu oyunda görüntü kaydetmeye başladığımda video da kasma oluyor her zaman değil ama %80 inde bu sorun oluyor.Sorunun ekran kartı veya işlemciden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü bir çok oyunu hiç bir kasma olmadan oynuyorum.Sizce nedeni ne olabilir yada bu program yerine alternatif sunabilirmisin?

Samsung pc studio arıyorum

Samsung.jpg

Sa kolay gelsin benim istekten ziyade bir sorum olacaktı eğer cevaplayabilirseniz sevinirim :)

Fraps programı kullanıyorum bilirsin işte pes te görüntü kaydetmek için vs program çok güzel fakat bu oyunda görüntü kaydetmeye başladığımda video da kasma oluyor her zaman değil ama %80 inde bu sorun oluyor.Sorunun ekran kartı veya işlemciden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü bir çok oyunu hiç bir kasma olmadan oynuyorum.Sizce nedeni ne olabilir yada bu program yerine alternatif sunabilirmisin?

Bilgisayarınız donanım özelliklerini de yazsaydınız daha iyi bilgi verebilirdim.
Bu tür sorunlar Ekran kartı ile işlemci den kaynaklanır.
Oyun oynarken zaten grafikler ağır oldugu için ekran kartındaki rem leri ve işlemciyi baya kullanır. Bunların üzerine birde ekranı görerek kaydetme işi girerse kayıt ekranı donarak ve parça parça ilerleme yapar.
Bu sorunu ancak iyi bir işlemci ve ekran kartı ile çözebilirsiniz.
Programların çoğunda bu olacaktır. Oyüzden şu program işe yarar diyemem.

Bilgisayar' Özelliklerini Söylersen yardımcı olurum.

Son düzenleme:

bana bi program lazım şöyle yazı yazacağım şeklini falan ayarlayacağım ama o yazı hareket edecek dönecek sağa sola falan gidecek. program ismi bilmediğim için bilen varsa yardımcı olur inşallah

bana bi program lazım şöyle yazı yazacağım şeklini falan ayarlayacağım ama o yazı hareket edecek dönecek sağa sola falan gidecek. program ismi bilmediğim için bilen varsa yardımcı olur inşallah

Programı Ne Amaçla Kullanacağını Yazarsan Sevinirim...Sadece Yazıyı Yazıp Bakmayacaksın Herhalde Ona :D

Slayt bitirince slaytın üzerinde resimler yayınlandıkça üzerlerinde demo yazısı var

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri