Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] : Çogu kez aynı konularda paslastığım bir bayan iyi niyetli ve katkı dolu oldugunu düşünüyorum :)
[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Enerjik deli dolu bi insana benziyor ve forumunda Mesaj böcegi ayrıca katkısı çok fazlasıyla var :)
[MENTION=25600]duygusuz[/MENTION] : Pek bilgi sahibi değilim konulardada denk gelmiyoruz :)
[MENTION=160339]Earl Freyja[/MENTION] : Burçlarda aynı burç oldugum ve günlük yorumlastıgım bi bayan foruma pozitif katkısı ve yararının cok oldugunu düsünüyorum :)
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] : Pek bi bilgim yok forumdada pek aktif değil gibi :)
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Ablamız gayet mütevazi ve hoş bi abla kendisiyle ufakta olsa tanıştım iyi bir insan :)
[MENTION=24720]Mr.NavyBlue[/MENTION] : Forumda bana kardeşim diye ilk sıcak yaklaşımı gösteren adam seninle tanışmak isterim takibimdesin :)
[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] : Reis , dayı , kardeş hitaplarının hepsini kullandığım bi insan her gün yazışıyoruz hemen hemen cana yakın bi insan severim :)
[MENTION=166487]Poppet[/MENTION] : Yeni bi arkadaşımız benim gibi ama fazla bilgi sahibi değilim :)
@Until The Grave : Bazen konularda denk gelip paslaşıyoruz :)

Buradaki bazı insanlar haric çogu kişi ile tanışmadım en ufak sohbet bile yok sadece izlenimlerle bunları yazdım ama yazmak bir hayli zor oldu benim icin cünkü tam bilgi sahibi değilim :)

[MENTION=24720]Mr.NavyBlue[/MENTION]+ her sitede karşıma çıkan arkdaş :D

şakacı seni :3dtjk:

[MENTION=24720]Mr.NavyBlue[/MENTION] : Forumda bana kardeşim diye ilk sıcak yaklaşımı gösteren adam seninle tanışmak isterim takibimdesin :)

Tanışırız kardeşimde öyle yazmışsın ki yürüyorsun bana sanki :3dtjk:

[MENTION=54437]ashli[/MENTION] eskisi kadar gelse güzel yorumlarını okusak
[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION] güzel düşünüyor çabası takdir edilesi
[MENTION=160339]Earl Freyja[/MENTION] hafif aksi olsa da yine de şirine.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] adamın hası ya yorumlamaya fazla gerek yok
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] Saçların çok güzel olmuş eda ya :D
[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] 35 üstü sandığım fakat genç olduğunu öğrendiğim adminimiz.

geri kalan hakkında yorum yapacak kadar tanımıyorum .

Apocalypse - Tanimiyorum :R
[MENTION=170923]CLS[/MENTION] - Aziz dostum.. uzun zaman sonra tekrar karsilasmak gercekten cok guzel oldu
[MENTION=170694]Depending[/MENTION] - Iyidir kendisi :D Sevdigim insanlardan :D
[MENTION=160339]Earl Freyja[/MENTION] - nickini gorunce guzelligi geliyor aklima :R cnm benim
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] - Konularini begenerek takip ettigim kisi :R
[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] - ilk geldigim siralar bi iki kez sohbetimiz olmustu iyi biri gibi tanisamadik tam :D
[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] - Hakkiyla gorevini yapanlardan. Saygi duydugum insanlardan
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] - Tatli birine benziyor
[MENTION=166487]Poppet[/MENTION] - Yeni uyelerden, ayrica haftanin konugu :R
[MENTION=10791]RedTuborg[/MENTION] - Sohbetini gercekten sevdigim insanlardan.. Sicak kanli, iyi kalpli ve asik bir adam :D Seviliyorsun dost :R

[MENTION=170677]Gullican[/MENTION] oy balım teşekkür ederim:eda:

[MENTION=170677]Gullican[/MENTION] tanisiriz ne zaman istersen .)

[MENTION=170677]Gullican[/MENTION]

:D

Kankamsın valla , sende seviliyorsun :R

[MENTION=156189]Mist[/MENTION] - Selin'in yavuklusu. Selin'e selamımı söylersen sevinirim. Özledi onu buralar.

A.s. İletirim tabi ki. :)

[MENTION=156189]Mist[/MENTION]+ özgür :D

:hi:

[MENTION=156189]Mist[/MENTION] : Forumda en sevdiğim kişilerden biridir Özgür hocam. Her daim saygım sonsuz. :R

Eyvallah kardeşim. Bilmukabele. :)

[MENTION=156189]Mist[/MENTION]: Selinin sevdiceği.

:hi:

[MENTION=160339]Earl Freyja[/MENTION] Forumumuzun küçük üyelerinden , seviliyor :D
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] Ablamı seviyorum.Fakat pek göremiyorum forumda artık
[MENTION=152951]Heretic.[/MENTION] Bizim büş bu. Severim kendisini.Bir ara TS'li oldu sinir oldum sonra tekrar doğru yola geçti.Şimdi de nickine uyuz oldum :D
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] Şu forumun bana kattığı "EN" güzel insanların başlarında gelir ablam. :)
[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] Forumumuza hızlı ve güzel giriş yapan üyelerden.Memleket sevdalısı ADAM.
[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] Forumumuzun sevilen admini , henüz çok konuşmasakta seviyorum kendisini :)
[MENTION=166487]Poppet[/MENTION] Haftanın üyesiymiş.Henüz tanımıyorum kendisini.

Son olarak Bundan sonra etiket atmayacağım ; küsmeme rağmen konuşmayacağım 2 üye ; Mirelle ve Phoibos

[MENTION=160339]Earl Freyja[/MENTION] Forumumuzun küçük üyelerinden , seviliyor :D
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] Ablamı seviyorum.Fakat pek göremiyorum forumda artık
[MENTION=152951]Heretic.[/MENTION] Bizim büş bu. Severim kendisini.Bir ara TS'li oldu sinir oldum sonra tekrar doğru yola geçti.Şimdi de nickine uyuz oldum :D
[MENTION=158167]LIYA[/MENTION] Şu forumun bana kattığı "EN" güzel insanların başlarında gelir ablam. :)
[MENTION=170852]MertCanBey[/MENTION] Forumumuza hızlı ve güzel giriş yapan üyelerden.Memleket sevdalısı ADAM.
[MENTION=144601]ParadokS[/MENTION] Forumumuzun sevilen admini , henüz çok konuşmasakta seviyorum kendisini :)
[MENTION=166487]Poppet[/MENTION] Haftanın üyesiymiş.Henüz tanımıyorum kendisini.

Son olarak Bundan sonra etiket atmayacağım ; küsmeme rağmen konuşmayacağım 2 üye ; Mirelle ve Phoibos
Eyvallah kardeşim seviliyosun :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=24720]Mr.NavyBlue[/MENTION]

demek öyle :Ç
teşekkür ederim.

Hep dışlıyorsun beni beeee :D

[MENTION=160339]

Canımsın kardeşim:)
Düşler forumun bana hediye ettiği güzel insanlardan biriside sensin :)

Kıymetlimsin :221:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri