Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION] seviliyorsun kardeşim ;)

' ParadokS - Ali naber ya :M
BozkurtTR - Konusmadik hic, ama konussak iyi anlasiriz gibi
FrodoBaggins - Pek bilmiyorum
GururLan - Seviyorum ben bu kizi :cy(19):
Morpheuses - Hep profilimdesin hayirdir :1a9: hafif gicik :pp
mylıfe - Bir var,bir yok
pijamalı_tosba - Tanimam
`MuSTi - Mustafa iyidir
~ Maktûl ~ - Sibel, eskilerden

Hayır olsa şeker dağıtırdım ;););););):);););))););););););););)

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] - kedi köpek = alican ben
[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION] = Türkçü bey. Türk demem kafi sanırım :kk:
[MENTION=170540]Brise[/MENTION] = yazılarını seviyorum, foruma renk kattı
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] = forumun en tatlı kızı :)
[MENTION=156189]Mist[/MENTION] = muhabbetimiz olmadı hiç, selinle mutluluklar diliyorum :) nickleriniz güzel olmuş
[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] = muhabbetimiz yok denecek kadar az :)
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] = Nuri yani. uğraşmaktan baya zevk aldığım üyemsi :D
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION] = forum sensiz olmaz :)
@Until The Grave = forumda tanıdığım çok sevdiğim, bir sürü ortak yönümüz olan, ayrıca forum dışında da görüştüğüm üç kişiden biri :) Karbeyaz candır.
[MENTION=162261]XPeke[/MENTION] = Sarışın Kıvancımsı öğretmen adayı :)

@Until The Grave etiketlenmiyorsun :D nasıl bir şeysin

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] Saygıdeğer genel sorumlu beyefendi. Seninle anlaşmış olmaktan büyük bir gurur duyuyorum. :D Çekiniyordum bir ara senden ama çok iyi birisin.
[MENTION=152648]'strawberry[/MENTION] Nickin çok hoş olmuş canım. Müzik forumlarında çok hoş şarkılar paylaşıyorsun teşekkür ediyorum. :R
[MENTION=169967]Asijuliet[/MENTION] Canm benim sen Ömür boyu hep mutlu ol inşallah. :653d18c0a2b184a9dc2
[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] Canım bi tanem forumun tatlı sempatik cana yakın kızlarından. İyi ki iyi ki tanıdım seni. :653d18c0a2b184a9dc2
[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION] Kardeşlerin birtanesi. Forumda değer verdiğim kardeşlerden. Çok saygı duyuyorum sana :R
[MENTION=170054]Cassu[/MENTION] Çok konuşmadık ama çok sempatik birisin bunu hissediyorum :653d18c0a2b184a9dc2
[MENTION=156189]Mist[/MENTION] Evet sayın hayatımın anlamı Bey. Bu nickleri bulduk birbirimize ama seninle hayatım o kadar renkli o kadar güzel o kadar anlamlı ki.. :5p27y: Sen hep benimle ol eksik olma hayatımdan. Sayfalarca yazmadan bitireyim burada. :5p27y:
[MENTION=26451]salus[/MENTION] Ankaralı olup Bursa'da yaşayan beyefendi. İyisin rengarenk canlı bir kişiliğin var. Mutlu ol hep. :R
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION] Bir diğer canayakın Ankaralı. Şu sıralar durgunsun sen. Bana öyle geliyor ya da. Sen de hep mutlu ol. :R
[MENTION=162261]XPeke[/MENTION] Forumda saygı duyduğum bir insansın. Bir müddet yoktun kaybolma buralarda ol bence :D Mutlu ol sen de hep. :R

[MENTION=158527]Buğu[/MENTION]
Çok teşekkürler canım beniiim :eda:

[MENTION=156189]Mist[/MENTION] = muhabbetimiz olmadı hiç, selinle mutluluklar diliyorum :) nickleriniz güzel olmuş

Teşekkür ederim. :)

[MENTION=156189]Mist[/MENTION] Evet sayın hayatımın anlamı Bey. Bu nickleri bulduk birbirimize ama seninle hayatım o kadar renkli o kadar güzel o kadar anlamlı ki.. :5p27y: Sen hep benimle ol eksik olma hayatımdan. Sayfalarca yazmadan bitireyim burada. :5p27y:

Canım benim yaaa. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı. Seni tanıdığım güne şükürler olsun. İyi ki varsın, hep ol inşallah :653d18c0a2b184a9dc2

[MENTION=117788]Minik[/MENTION] Teşekkür ederim, ne mutlu bana o zaman.

[MENTION=158527]Buğu[/MENTION]

Seninki de cok güzeel,tesekkür ederim:653d18c0a2b184a9dc2

[MENTION=117788]Minik[/MENTION] seviorum seni :)

[MENTION=158527]Buğu[/MENTION] doğru diyorsun kardeşim malesef öyle günde en az bir iki saat yatmakla geçiyor yemek yiye mez oldum iştah kalmadı öyle işte

' ParadokS 'strawberry bal_böceği Bozkurt. Buğu duygusuz GururLan Minik Mist Queen2

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] : Adamın dibidir severim kardeşimi
[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] : Çok kral adamdır abilerin birtanesi.
[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION] : Canayakın kardeşim benim
[MENTION=95282]DeriN ~[/MENTION] : Çok muhabbetimiz yok ama iyi birisi :)
[MENTION=25600]duygusuz[/MENTION] : dobradır çok
[MENTION=170677]Gullican[/MENTION] : Yeni üyemiz, iyiki gelmiş diyebilirim çok aklı başında :)
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] : Değişken bir ruh haline sahip bazen anlayamıyorum.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Adminiçemiz ,''Kim Nerde Online Listesini İnceliyor'' xD
[MENTION=117788]Minik[/MENTION] : Sibel , nerde ne yapacağını bilen sohbeti güzel üyemiz severim kendisini..
[MENTION=170681]Sez1912[/MENTION] : Seni yerim çok özledim zaten mucuxx

Herkes gozetimimde ona gore Akıllı olun :)
Ayaginizi denk alin

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri