Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]: Adamın kralıdır.
[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION]: Forumun kurucusu, çok sevdiğim bir kişi.
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]: Çalışkan, kendi halinde birisi.
[MENTION=95282]DeriN ~[/MENTION]: Tanımıyorum.
[MENTION=80018]Emel*[/MENTION]: Hanımefendi ve elit birisi.
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION]: Emektar.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]: Aklı başında yorumları olan birisi.
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION]: Aktif birisi.
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION]: Adminimiz.
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]: Güzel, kişilikli ve iyi birisi.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] Teşekkürler :R

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] - Tatlı, sevecen, hareketli... canım Birgül :asigim:
[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] - Adamın dibi.. Hem yardımsever hem efendi.. hem dost :kk:
[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] - Ooo abi profilime şeref verdin :) :kk:
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] - Hemşehrim, burçtaşım, renktaşım, seviyeli ve saygılı bir Türk :)
[MENTION=153097]differentgirl[/MENTION] - Eyelinerınla sevdik biz seni :) (bu arada ben de eyelinersız dışarı çıkmam :D hatta bazen kendimi eyelinerların efendisi gibi hissettiğim doğrudur. sana çok yükleniyorlar :ki:)
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] - Şampiyon diyeyim siz anlayın artık :kk: bir tanedir.
[MENTION=160536]Meftun[/MENTION] - Tanışmadık, şiirli duygusal bir üyemiz
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] - Eskisi kadar aktif değil sanırsam ya da biz rastlaşmıyoruz, iyidir :)
[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] - İyi kalpli, şirin, sempatik, hayvansever komşum :kk:
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] - Eski üyelerden :) fakat ortalıklarda pek görünmüyor

Maktûl utandirma beni :$ .)Tesekkür ederim komsum...

@'birgül - Tatlı, sevecen, hareketli... canım Birgül :asigim:
@' ParadokS - Adamın dibi.. Hem yardımsever hem efendi.. hem dost :kk:
@-oZKan- - Ooo abi profilime şeref verdin :) :kk:
@BozkurtTR - Hemşehrim, burçtaşım, renktaşım, seviyeli ve saygılı bir Türk :)
@differentgirl - Eyelinerınla sevdik biz seni :) (bu arada ben de eyelinersız dışarı çıkmam :D hatta bazen kendimi eyelinerların efendisi gibi hissettiğim doğrudur. sana çok yükleniyorlar :ki:)
@GururLan - Şampiyon diyeyim siz anlayın artık :kk: bir tanedir.
@Meftun - Tanışmadık, şiirli duygusal bir üyemiz
@mylıfe - Eskisi kadar aktif değil sanırsam ya da biz rastlaşmıyoruz, iyidir :)
@Nuyageva - İyi kalpli, şirin, sempatik, hayvansever komşum :kk:
@`MuSTi - Eski üyelerden :) fakat ortalıklarda pek görünmüyor

:3cy2c::3cy2c::3cy2c:

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] ülküdaşım.
[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] spora önem veriyor kendisi, paylaşımlarını dikkatle takip ediyorum, adminimiz.
[MENTION=80018]Emel*[/MENTION] iyi yürekli, sakin bir arkadaşım. Severim.
[MENTION=170229]EzRa[/MENTION] tanımıyorum ne yazık ki
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] eski nicki LocKe'ydi sanırım, forumun sembol isimlerinden, iyi kalpli birisi.
[MENTION=168696]iKaRuS[/MENTION] yorumlamaları hoşuma giden bir arkadaşım.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] Forumun emektarı, ne yapılsa hakkı ödenmez.
[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] kendilerini göremiyorum bu aralar.
[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] iyi yürekli, konuşma tarzı insanın yüzünde gülümseme oluşturan türden, sevdiğim bir arkadaşım.
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION] Hemşehrimdir, iyi yüreklidir. Severim :R
Evet LocKe :) o senin iyiligin dostum :))
[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]: Adamın kralıdır.
[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION]: Forumun kurucusu, çok sevdiğim bir kişi.
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]: Çalışkan, kendi halinde birisi.
[MENTION=95282]DeriN ~[/MENTION]: Tanımıyorum.
[MENTION=80018]Emel*[/MENTION]: Hanımefendi ve elit birisi.
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION]: Emektar.
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]: Aklı başında yorumları olan birisi.
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION]: Aktif birisi.
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION]: Adminimiz.
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION]: Güzel, kişilikli ve iyi birisi.
:)) Sende oyle
[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] - Tatlı, sevecen, hareketli... canım Birgül :asigim:
[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] - Adamın dibi.. Hem yardımsever hem efendi.. hem dost :kk:
[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] - Ooo abi profilime şeref verdin :) :kk:
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] - Hemşehrim, burçtaşım, renktaşım, seviyeli ve saygılı bir Türk :)
[MENTION=153097]differentgirl[/MENTION] - Eyelinerınla sevdik biz seni :) (bu arada ben de eyelinersız dışarı çıkmam :D hatta bazen kendimi eyelinerların efendisi gibi hissettiğim doğrudur. sana çok yükleniyorlar :ki:)
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] - Şampiyon diyeyim siz anlayın artık :kk: bir tanedir.
[MENTION=160536]Meftun[/MENTION] - Tanışmadık, şiirli duygusal bir üyemiz
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] - Eskisi kadar aktif değil sanırsam ya da biz rastlaşmıyoruz, iyidir :)
[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] - İyi kalpli, şirin, sempatik, hayvansever komşum :kk:
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] - Eski üyelerden :) fakat ortalıklarda pek görünmüyor

Sibelim Seviliorsun sende bitanesin sampion :)

' ParadokS ; Admin kendisi , konuşmuşluğumz yok.
-Ediz1912- ; Forumda en sevdiklerimden biri. Severim kendisini
BozkurtTR ; çook Sempatik , samimi. Kız kardeşi çok sevimli :pp
differentgirl ; eyelerini güzel çekebiliyor :pp
Grii ; yorumları çok mantıklı ve güzel.
GururLan ; Esra çok içten severim kendisini
Mesa ; mehtapım gelin olmuş çok severim kendisini bana bi yanlışı olmadı :)
mortal00 ; biz iyi anlaşıyoz ya xD çok eğlenceli bi üye
`MuSTi ; 1 kere konuşmuşumdur belki :D
~ Maktûl ~ ; Sibeli çok sevdim. Hem renktaş hem kıvancı seviyor hem saçları çook güzel :R

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] Eskilerden ama gelmiş hoş gelmiş. İyi görevler efendim. :)
[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Bu forumun bana dost olarak kazandırdığı canımın içi her şeyim benim. Sen hep gül mutlu ol. Ve hep benimle ol. :1043_twisted_1:
[MENTION=160531]Anisette[/MENTION] Çok sevimli tatlı birisin. Çok konuşmadık ama forumdaki halin öyle geldi.
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] Kardeşim canım benim. Forumun bana kazandırdığı kıymetli kardeşiiimm. Seviliyorsun. :R
[MENTION=169990]enes1912[/MENTION] Tanışmadık. Görevlerinde başarılar diliyorum. :R
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] Canım benim iyi ki varsın seviliyorsun. :R
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Seviyorum uleeen :asigim: Bu dünyadaki yaşama sebebim. İyikim beniiim. :R Bu cadı kızla bi ömür olmak iyi fikir mi bilmiyorum ama :D Seni seviyorum.
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] Nicki ilginç ama bir o kadar da sevimli bir üyesin. Çok tanışmadık ama iyisin hoşsun :R
[MENTION=165841]sena61[/MENTION] Tanışmadık. Çok aktif değilsiniz sanırım :R
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] Aklımda kaldığı kadarıyla yorumlarını beğendiğim saygı duyduğum insansın. iyi bak kendine. :)

BadMatmazel' Alıntı:
BozkurtTR ; çook Sempatik samimi. Kız kardeşi çok sevimli
tongue.gif

Teşekkürleer :R

Puurple' Alıntı:
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] Kardeşim canım benim. Forumun bana kazandırdığı kıymetli kardeşiiimm. Seviliyorsun.

Ablam sağol, var ol. İyi ki varsın, sende seviliyorsun :R

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] Eskilerden ama gelmiş hoş gelmiş. İyi görevler efendim. :)
[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Bu forumun bana dost olarak kazandırdığı canımın içi her şeyim benim. Sen hep gül mutlu ol. Ve hep benimle ol. :1043_twisted_1:
[MENTION=160531]Anisette[/MENTION] Çok sevimli tatlı birisin. Çok konuşmadık ama forumdaki halin öyle geldi.
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] Kardeşim canım benim. Forumun bana kazandırdığı kıymetli kardeşiiimm. Seviliyorsun. :R
[MENTION=169990]enes1912[/MENTION] Tanışmadık. Görevlerinde başarılar diliyorum. :R
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Seviyorum uleeen :asigim: Bu dünyadaki yaşama sebebim. İyikim beniiim. :R Bu cadı kızla bi ömür olmak iyi fikir mi bilmiyorum ama :D Seni seviyorum.
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] Nicki ilginç ama bir o kadar da sevimli bir üyesin. Çok tanışmadık ama iyisin hoşsun :R
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] Aklımda kaldığı kadarıyla yorumlarını beğendiğim saygı duyduğum insansın. iyi bak kendine. :)

Güzeller güzelim benim Amin hep birlikte insallah :kk:
Seni cok seviyorum kiiiiiiiii

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] çok başka biri.iyiki tanımışım :1043_twisted_1:
[MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] Akın sen ne zaman evlencen :D
atillaurkmez
[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] hatuncuğum güzel kız valla :kk:
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]+ yoldaş komikk:3dh2b:
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION]+ bebişimmmmmm :19bb867fd5685d3bd9d
iKaRuS
[MENTION=42739]karagümrük[/MENTION]+ Alican değişik.
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]+ kankiiiii napıon bea?
[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] iyii​

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] çok başka biri.iyiki tanımışım :1043_twisted_1:
atillaurkmez
iKaRuS

:utan::love3: bebişim teşekkür ettim

Tesekkurler. :pXCm0:

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] : Yoldaş, kandaş, ülküdaş. Çok eğlenceli bir insandır, severim.
[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] : Ali hocam; Duruşunu bozmayan, seviyeli, beyefendi bir insan, forumda sevdiğim ve saygı duyduğum insanlardan.
[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] : Karşıyakalı, vatansever bir insan Ediz başkan. Severim, saygı duyarım.
[MENTION=80018]Emel*[/MENTION] : Forumun hanımefendi, duruşunu bozmayan bir üyesi.
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] : Esra, eski nickiyle LocKe, forumun sembol isimlerinden, hanımefendi birisi, severim.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Hakkı ödenmez, forumun demirbaşı, vefakar yöneticisi, saygı duyduğum ve sevdiğim bir insan, abla.
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] : Forumun hanımefendilerinden, çok nazik ve iyi niyetli bir insan.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] : Ablam yok benim, bu yüzdendir Selin ablayı öz ablam gibi gördüm. Bu forumda iyi ki tanımışım dediğim birkaç insan varsa bunların başında Selin abla vardır, canımdan çok severim. Hep mutlu olsun, yüzü gülsün.
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION] : Foruma renk katan aktif, paylaşımcı, eğlenceli, samimi adminimiz, severim ustayı.
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION] : Hemşehrim, arkadaşım. Forumda iyi ki var dediğim insanlardan. İyi yürekli, samimi bir insan.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] : Yoldaş, kandaş, ülküdaş. Çok eğlenceli bir insandır, severim.
[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] : Ali hocam; Duruşunu bozmayan, seviyeli, beyefendi bir insan, forumda sevdiğim ve saygı duyduğum insanlardan.
[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION] : Karşıyakalı, vatansever bir insan Ediz başkan. Severim, saygı duyarım.
[MENTION=80018]Emel*[/MENTION] : Forumun hanımefendi, duruşunu bozmayan bir üyesi.
[MENTION=27617]GururLan[/MENTION] : Esra, eski nickiyle LocKe, forumun sembol isimlerinden, hanımefendi birisi, severim.
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] : Hakkı ödenmez, forumun demirbaşı, vefakar yöneticisi, saygı duyduğum ve sevdiğim bir insan, abla.
[MENTION=43839]pijamalı_tosba[/MENTION] : Forumun hanımefendilerinden, çok nazik ve iyi niyetli bir insan.
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] : Ablam yok benim, bu yüzdendir Selin ablayı öz ablam gibi gördüm. Bu forumda iyi ki tanımışım dediğim birkaç insan varsa bunların başında Selin abla vardır, canımdan çok severim. Hep mutlu olsun, yüzü gülsün.
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION] : Foruma renk katan aktif, paylaşımcı, eğlenceli, samimi adminimiz, severim ustayı.
[MENTION=117788]~ Maktûl ~[/MENTION] : Hemşehrim, arkadaşım. Forumda iyi ki var dediğim insanlardan. İyi yürekli, samimi bir insan.

teşekürler hemsom güzel. düşünCelerin için sende değerli birisin seviliyor sun :)

[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] Amin canım kardeşim benim. Mutlu olursun inşallah sen de. Ben de seni öz kardeşim gibi görüyorum. Allah yolunu batının açık etsin güzel yürekli kardeşim. :)

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

' ParadokS ; Admin kendisi , konuşmuşluğumz yok.
-Ediz1912- ; Forumda en sevdiklerimden biri. Severim kendisini
BozkurtTR ; çook Sempatik , samimi. Kız kardeşi çok sevimli :pp
differentgirl ; eyelerini güzel çekebiliyor :pp
Grii ; yorumları çok mantıklı ve güzel.
GururLan ; Esra çok içten severim kendisini
Mesa ; mehtapım gelin olmuş çok severim kendisini bana bi yanlışı olmadı :)
mortal00 ; biz iyi anlaşıyoz ya xD çok eğlenceli bi üye
`MuSTi ; 1 kere konuşmuşumdur belki :D
~ Maktûl ~ ; Sibeli çok sevdim. Hem renktaş hem kıvancı seviyor hem saçları çook güzel :R

atillaurkmez
iKaRuS

mucuxx

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri