Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın

[MENTION=166197]Caul[/MENTION] Tanışırız :R :)

işte, aklımda zaten xD
kars, amasya, hatay, gümüşhane, çankırı, bartın, yozgat, aksaray, niğde, kastamonu, kırşehir bile var xD 30u da doldurmasam çatlardım xD afyonda var :I tüm kıyı şehirlerini yazdım kanka :I
Ankara var ama ölü tercih o :I Nevşehir de var :I
Argo konuşmicam, saçmaladım kısaca. Tabi tercih sırası mantıklı bi şekilde böyle değil. xD

:D tarihi başa yazamadın demuu :F

Ooof oof oof oof. Yazmadım ama tarih gelecek bence. :D :eda:

[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] : amcaların bi bi bi bitanesi :love3:

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION]
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION]
[MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION]
[MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION]
[MENTION=25600]'birgül[/MENTION]
topluca tanımıyorum :vala_02:

Memnun oldum bende tanımıyorum :) ben ali

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] cici kız :D
[MENTION=106284]KoJiRo[/MENTION] mod
[MENTION=27617]LocKe[/MENTION]+ Birtttanemmmmmmmmm
[MENTION=162440]Mirelle[/MENTION] iyi bir kızce :D
[MENTION=165530]Morgenstern[/MENTION]+ Canısıııı :D
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION]+ özledim :(
[MENTION=159521]NicolaTesla[/MENTION] tanımam
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION]+ [MENTION=158527]Puurple[/MENTION]+ sevgililer
[MENTION=160419]Queen2[/MENTION]+ aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:love3:

:love3:

[MENTION=157457]' Beşiktaşk[/MENTION] -muhabbet kuşum,neşeli cıvıl cıvıl bir kız severim kendisini :R
[MENTION=24720]35bucuk[/MENTION]-sırıtık :D her konuşmamızda mutlaka güler ve beni sinir eder ama gene de olsun severim renktaşımı adamın dibi forumdaki nadir insanlardan biridir :D
[MENTION=153486]Altmis Bir[/MENTION]-Kadir yeni yeni tanışıyoruz oda benim gibi Kpss belası ile cebelleşiyor,bu arada önerdiğin hoca gerçekten iyimiş oradan çalışıyorum tekrar teşekkürler :Ü
[MENTION=166329]ARMiNa[/MENTION]-Genelde aşk konuları açıyor,konuşma fırsatımız olmadı daha :)
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]-Kardeşcan,efendi,saygılı biri seni de severim :D
[MENTION=52504]Loading[/MENTION]-Tanımıyorum.
[MENTION=165522]madem[/MENTION]-Alperen neredesin ya dön artık ben kiminle çene yapacağım,bu arada kütüphanede hiç gözükmüyorsun,en kısa zamanda dönmen dileğiyle :D
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]-Eda genelde herkesle iyi geçinmeyi seven biri,sakin öyle çirkef hallerini daha görmedim yada ban denk gelmedi,seviyorum seni baby :D
sEmih-ŞŞŞŞ patron. :D
[MENTION=166480]Toramanius[/MENTION]-Ne desem bilemedim ki :D benziyor ama yaaaa :D foruma alışıyor yavaş yavaş :)

10 kişi olmadığı için yorum yapamacağım başlık :D

[MENTION=157457]' Beşiktaşk[/MENTION] -muhabbet kuşum,neşeli cıvıl cıvıl bir kız severim kendisini :R
[MENTION=24720]35bucuk[/MENTION]-sırıtık :D her konuşmamızda mutlaka güler ve beni sinir eder ama gene de olsun severim renktaşımı adamın dibi forumdaki nadir insanlardan biridir :D
[MENTION=153486]Altmis Bir[/MENTION]-Kadir yeni yeni tanışıyoruz oda benim gibi Kpss belası ile cebelleşiyor,bu arada önerdiğin hoca gerçekten iyimiş oradan çalışıyorum tekrar teşekkürler :Ü
[MENTION=166329]ARMiNa[/MENTION]-Genelde aşk konuları açıyor,konuşma fırsatımız olmadı daha :)
[MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION]-Kardeşcan,efendi,saygılı biri seni de severim :D
[MENTION=52504]Loading[/MENTION]-Tanımıyorum.
[MENTION=165522]madem[/MENTION]-Alperen neredesin ya dön artık ben kiminle çene yapacağım,bu arada kütüphanede hiç gözükmüyorsun,en kısa zamanda dönmen dileğiyle :D
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]-Eda genelde herkesle iyi geçinmeyi seven biri,sakin öyle çirkef hallerini daha görmedim yada ban denk gelmedi,seviyorum seni baby :D
sEmih-ŞŞŞŞ patron. :D
[MENTION=166480]Toramanius[/MENTION]-Ne desem bilemedim ki :D benziyor ama yaaaa :D foruma alışıyor yavaş yavaş :)

bende seni severim :R

@Queen2 sen benim çirkef hâlime olmak istiyor tanık, sen verecek bana 100 dolar. xD hahaha

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] Deli dolu. :)
[MENTION=166484]AfetSu[/MENTION] Çok tanışmadık ama iyidir. :)
[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] Dostum sırdaşım. Sayende gülüyorum :R
[MENTION=166329]ARMiNa[/MENTION] Seviliyorsun canım.
[MENTION=95282]DeriN ~[/MENTION] Samimisin kanım kaynadı sana hemen. :)
[MENTION=166453]KurtCobain[/MENTION] Tanışmadık fakat nickinin kaynaklandığı kişiyi severim.
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] Bir an önce bitsin askerlik gurbet ellerden gel :)
[MENTION=166528]MyParadise[/MENTION] Tanışmadık.
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] Forumda hem çok saygı duyup hem çok sevdiğim birisi. Keşke benden küçük olan herkes benden bilgili olsa. Bilgili hallerini kıskanıyorum haberin olsun. :)
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] Hayat arkadaşım can yoldaşım :R

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri