Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın.

---> Profilinizi En Son Ziyaret Eden 10 Kişiyi Yorumlayın

[MENTION=158910]HayaList[/MENTION] kaçıncı özür bu hatırLayamadım :D Ben unuttum Gitti BiLe Boşver BöyLe Daha iyi hiç değiLse sıkıntı basmıyor Foruma girmeyince :D

[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] napiyim içime sıkıntı oluyor. :)

Hep erkek var profilimde :vala_02:

[MENTION=24720]35bucuk[/MENTION] renktaşım çok samimi her zaman benden arkadaşlığını esirgemeyen güzel insan :)

[MENTION=163830]ByKervaN[/MENTION] güzel yazıyorsunuz bayım.
[MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] Hep gıcık hep gıcık :D :D
[MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION] Tanımıyorum.
[MENTION=163824]Fth93[/MENTION] Polis arkadaşımız,eğlenceli birisi :)
[MENTION=156636]mavikalem34[/MENTION] yorumlarıyla beni kendine hayran bırakan şahıs,mübarek.
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] Pek muhabbet etmiyoruz ama seviyom keratayı :D
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] çok eğlenceli,sıcak,samimi,film hastası diyorum hep ama öylesin:) [MENTION=152507]Stinko[/MENTION] Gördüğüm en sempatik insansın sen barışcık :) Gece kuşu oldun bu aralar göremiyorum.
[MENTION=150575]`MuSTi[/MENTION] bu sefer özür dilemeyeyim ben :)

Hep erkek var profilimde :vala_02:

hep kız var profilimde :D

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] cok güzel çalışmaları olan :D , aktif , neşeli , samimi bir arkadas. forumdaki ilk resmi arkadasım :D

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] pek tanımasamda tanıdıgım kadarıyla iyi hoş biiri. Yabancı sarkı paylasımarı yapıyor sürekli. :)

[MENTION=163908]Lemniscate[/MENTION] hic tanımıyorum

[MENTION=163965]omrumsun09[/MENTION] aşk üçlemi icindeydi en son , 20 yasında bi kızcagız :)

[MENTION=160419]Queen2[/MENTION] Nurtennn,, forumda tanıstıgım ilk üyelerden , dünyalar tatlısı , cok içten , neşeli , en önemlisi Gaziantepli , forumda sevdigim kiişilerdenn :)

[MENTION=163831]sllsn[/MENTION] bi konuda denk gelmiştik.. tanımıyorum

@Until The Grave son zamanlarda aktif , ilginc yorumları var. iyi birine benziyor ki :)

[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] adanalı adminimizzz.. avatar paylasımları oldukca güzel :D forumun belkemiklerinden biri. ayrıca caroline hastasi ( Rebekah varkenn ).. iyi ve oldukca samimi :)

[MENTION=162440]Mirelle[/MENTION] Merve.... okuyacak psikolog olcak kardeşim benim :D.. sitede en cok sevdigim insanlardan birisi , sohbetini cok severim ama son zamanlarda mental olarak cok dolu ve yorgun oldugunu düsünüyorum. Sorunlarını bi an önce halletmeni diliyorum . Ki rahat rahat ve uuzun uzun konusabiliriz. kardesim senin söylenecek cok sey var ama susacakda cok sey var.. arada da olsa iyiki ugruyorsun siteyee , iyiki tanıdım seni :):Rulezzz_04:

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION]. Tugbaaa hemşiree :D.. forumun en şeker kızı konusuna ismini defalarca yazdıgım , en cok cicek arman ettigim üye . Forumda bana ek yakın davranan.Aslında benimde en samimi oldugum kişilikkk. Forumdaki en ssevdigim kişi diyebilrim. Birazcık cadı ollmakla beraber cok iyi cok hos cok tatlii.. iyiki var :)

[MENTION=162261]XPeke[/MENTION] eyvallah kardeşim sağolasın :106: :)

[MENTION=162261]XPeke[/MENTION] tesekkür ederim de aylardir yabanci sarki paylasimi yapmiyorum özlemisim iyi ki hatirlattin :D

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] : Bideeeenemm

[MENTION=163483]BazenOlmaz[/MENTION] : Samet'ti adı çok tanımıyorum ama etik birine benziyor.

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] : 22 Haziran 2014 Pazar Gününün Kahramanı :R

[MENTION=163647]Cosy[/MENTION] : Hırsız üye.

[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]: İyidir Fatih ya efendi saygılıdır.

[MENTION=158910]HayaList[/MENTION] : Canannnnn candır o

[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] : sevilir kendileri

[MENTION=162890]pleasant[/MENTION] : tanımıyorum.

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] : sempatik üye :R

[MENTION=163408]sudemm[/MENTION] : Eslem olduğuna dair şüphelerim olan üye.

Ayşegül teşekkür ederim:)

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] yorumlarimizla catistigim kisi. Cok fazla anlasamiyoruz ama asla kisisellestirmiyorum.
[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] tatlim, canim bana cok yakinlik gosteren. Hasta oldugim zamanlarda en buyuk destegini gordugum vefakar kardesim. Seni cok seviyorum. Kalbi temiz kardesim benim.
[MENTION=163965]omrumsun09[/MENTION] tanimiyorum
[MENTION=163824]Fth93[/MENTION] dadas benim gibi :) ilk uye oldugu gun kanimin issindigi sevdigim bir polis kardesim. Polis olmasi zaten bir ayricalik ve + benim acimdan. Siteye cabuk adepte olup aktif uyelerden
[MENTION=159922]nur_16[/MENTION] cok sevimli cana yakin kalbine herkezi sigdirabilen rkocaman bir kalbi olan kardesim.
[MENTION=163830]ByKervaN[/MENTION] hikayesini okuyup takip ettigim biri. Yazmasini seven bir kardesimiz.
[MENTION=159773]FrankMartin[/MENTION] yakinda geri gelmesini temenni ettigim biri. Ozlendin kardesim.
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION] yaramaz kardesim :) seviliyorsun.
[MENTION=158910]HayaList[/MENTION] canim benim. Cok sevimli cok candan birisi. Adasim. Seviliyorsun.
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] sevdigim bir kardesim.

[QUOTE ]
[MENTION=163824]Fth93[/MENTION] Polis arkadaşımız,eğlenceli birisi :)[/QUOTE]

Teşekkürler :)

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

Çok sağol ablam.
Duygular karşılıklı :)

arada siyaset olmadığı zamananlaşıyoruzoda güzel bir şey :D

Oo her siyasette zit fikirde oldugum kisilerle anlasamazsammmm :) isim zor :)
Bence zaten siyaset ve normalligi karisitrmak sacma olurdu :)
Evet. :) onada sukur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION]. Tugbaaa hemşiree :D.. forumun en şeker kızı konusuna ismini defalarca yazdıgım , en cok cicek arman ettigim üye . Forumda bana ek yakın davranan.Aslında benimde en samimi oldugum kişilikkk. Forumdaki en ssevdigim kişi diyebilrim. Birazcık cadı ollmakla beraber cok iyi cok hos cok tatlii.. iyiki var :)[/QUOTE

Ya şey azck şımardım feelan :p
Cok Teşekkür ediyorum düşüncelerin icin bütün dediklerin sanada gecerli kendin biliyosun :) iyiki varsınnnn :R

[MENTION=161875]BadMatmazel[/MENTION] ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION]+ kuzummmmmm :) severimmm :D
[MENTION=145777]Fatih 34[/MENTION]+ iyidir :)
mavikalem34
[MENTION=155185]mylıfe[/MENTION] severim :) iyi hoş tatlı sohbetlidir :)
[MENTION=156189]ozgur20[/MENTION]+ adamm :)
[MENTION=162890]pleasant[/MENTION] tanımam
[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] :) iyisin hoşsun :)
[MENTION=163731]ShEkErqirl[/MENTION] iyii :D
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION]+ severim :D
[MENTION=25066][M]anya[X][/MENTION]+ geri dönnn :(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri