PReѧ

---> PReѧ

Aaaa ben nasıl görmemişim bunu :D

Seni zaten çoooktandır tanıyorum abicim. Herşey gönlünce olsun inşallah.

Gülçin'le de Mutlu olun :)

---> PReѧ

Görmene gerek yok en iyi tanıyanlardan birisin kardeşim.

Son düzenleme:
---> PReѧ

uyuz etme özelliği bendede vardır hatta daha uyuzumdur birilerini sinir etmekten hoşlanırım.
kendini ismsiz olarak şöyle böyle tanıtmışsın tanıtım için tşk
gülçinle inş evlenirsiniz çünkü herkesin sevdiğiyle mutlu olması süper birşey

---> PReѧ

ღÇiKoLaTa;2005623' Alıntı:
uyuz etme özelliği bendede vardır hatta daha uyuzumdur birilerini sinir etmekten hoşlanırım.
Tesekkürler..

---> PReѧ

ღÇiKoLaTa;2005623' Alıntı:

teşekkürler yorum için her insanda vardır sinir edici bir özellik ama o özellik baskınlık gösterir bende:)) insanı karşımda kıpkırmızı etmek hoşuma gidiyor :)

---> PReѧ

En sevdiğim özelliğim insanı sinir etmek delirtmek . Kısacası uyuzun önde gideniyim..

Ozelliklerine Bakarak tam tersi Duygusal birine benziyorsun. nedeni Siir yaziyorsun ve Hayran oldugun kisiden cikardim belki yanilmisimdir ;): ) .. kendini taniitigin icin tskler .. allah Sevdiginle mutlu olursun insallah.

---> PReѧ

Ozelliklerine Bakarak tam tersi Duygusal birine benziyorsun. nedeni Siir yaziyorsun ve Hayran oldugun kisiden cikardim belki yanilmisimdir ;): ) .. kendini taniitigin icin tskler .. allah Sevdiginle mutlu olursun insallah.

yorum için teşekkürler, duygusal özelliğin yanında gerektiği yerde sinir etmek de özelliklerimindendir .:):)

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri