pit bull funclub

slm arkadaşlar bende bi pitbull aşığı olarak bi şiler yazıim dedim öncelikle başlığı açan ve bilgi veren arkadaşalara teşekkürlerimi iletiyorum pitbulları katil gbi görmeyelim basının reyting kazanmak için yaptığı çarpıtılmış haberlerle pitbullar hep katil gibi görüldü her forumda olduğu gibi bu forumdada sonuna kadar pitbullcuyum pitbullar ı katil gibi gören arkadaşlara bi tavsiyem ver bi pit yavrusunu kucağiına adılar mı hiç acaba eğer böölr bi şi yapsalardı hepsinin bi pitbull u olurdu eminim....

bir köpeğin dostluğu bi dostun köpeklğinden iyidir________

teşekkürler arkadaşım ama teşekkür etmene gerek yok bizim amacımız zaten ülkemize pit bullu sevdirmek ona karşı olan önyargıları yıkmak... söyleilerine de katılıyorumm.. iş bir pitbull yavrusunu kucaga almakta ve sosyal bir pitbull ile oynamaktan geçiyor

şimdi tamam zararsız olduguna inandım :D ama şöle bi durum var bu hayvanları neden kavga etiriyosunuz ???? bide bunun cevabını alayim

bu sorunun cevabını kavga ettirenlerden alacaksınn.. açık forumlarda da bunun cevabını bulamazsınn.. biraz araştırma yapmak lazımmm :)

özkan sen bilirsin belki toros ve tyson adındaki pitbulları.izmirde dövüştürüyolar.bende videoları war.isteyenlere sıkıştırp msnden yollayabilirim.
teşekkürler.

bu köpekler sadece sahibini mutlu edebilmek için dövüşüolar hiç bi köpek doğarken ben dövüşçü katil bi köpek olucam dierek doğmaz şimdi ben bi soru sorayım köpek sahipleri köpeklerini döcüştürüolarsa bu köpeklerin günahı ne??????????

özkan sen bilirsin belki toros ve tyson adındaki pitbulları.izmirde dövüştürüyolar.bende videoları war.isteyenlere sıkıştırp msnden yollayabilirim.
teşekkürler.
ben alabilirim kardeş Msn vermek yasaktır
şimdiden teşekkürler bu arada tyson u biliorum harika bi pit bence:1: :1:

saygılar.....:1:

fazla dövüş propagandası ve sevdirmeye yönelik eylemler yapmasanız bence iyi olur arkadaşlar.. gerek yok çünkü böyle işlere

propagandayla alakası yok belki iki ayağı kırık yüzü parçalnmış bi pitbull un videosu bi çok insanın köpekleri bıu şekilde dövüştürenlere karşı kitlesel bi şekilde köpek dövüşlerine hayır diebilmesi ne bu kitleye enazından bi kaç hayvanseveride ekleyebilir..................

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri