Pirenin günlükleri (:

---> Pirenin günlükleri :)

selamün aleyküm cicim :) Bayadır yazmıyordum bi yazayım dedim bugun hava çok sıcak tam 38 derece sıcaklık var ay yanıyorum vallahi cehennemde napıcam hiç bilmiyorum inanki :174: höhemmm hiiim neyse iftara çok az bir zaman kaldı tam bir bucuk saat . Çokta acıktım ya hamdolsun bugün de niyet etmek nasip oldu. iftara etli sarma yaptım nefis bir şekilde pişiyor:36: yanında da ayranlı çorba var bir de salata yapıcıyım oyh daha ne olsun şükür ALLAH a:69: .Zaman çok cabuk geciversin istiyorum çabuk çabuk daha çabuk ennn çabuk..... bugünlük bu kadar yarin görüşmek üzere inşaALLAH..

Sevgili günlüğüm uzun zaman oldu gelmeyeli şifremi giremediğimden gelemedim af eyle beni:19: :D Bugün güzel bir gündü hayır haneme bir yenisinin eklemenin mutluluğu üzerimde :) kömürlüğe sıkışıp kalan bir yavru kediyi kurtarma operasyonundaydım şükürler olsun ki kurtardık yavrucağı annesi çok uğraşmış çikaramamış sanırım .Yavrusuna kavuşmanın vermiş olduğu neşeyi görmen gerekirdi Hamd olsun yarab izninde bir canlıyı daha kurtarabildim . Sonracıma bugün mukabelemizi de bitirmiş olduk elhamdürülllah. Son cüzü ben okudum :36: her neyse ALLAH kabul eyliye inşaALLAH bu ramazanda nasıp oldu okuduk kuran-ı kerimimizi şükür. Birazdan yemek yapacam iftar saati yaklaşıyor babam gelir bırazdan inşaALLAH. ımmmmmm ne yapsam diye düşünüyorum anacım hergün yemek yemek yaaa insan şaşırıyor ne pişircek diye ımmmm çorba plav mı yapsam pilavda dün yendi :S yer miki babış off baba ya ne olur şöyle yemek seçmesen , bezelye mi pişirsem azcık ya da patatesli bulgur plavi pişireyim evet :36: yanına da ayiiiiranlı çorba :D tamamdır . Ay karnım acıktı yahu :67:

ve ayrılık kapımı çalar... olan olur biten biter hayat devam eder. ALLAH nasip eylemimiş yapacak bir şey yok... Benim istediğimi MEVLA istememişse konu kapanmıştır.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri