Pirenin günlükleri (:

BitliPire

Bayan Üye
Farklı olsun istedim bende yazayım biraz

ehemöhöm hıııh

Bugün baya sıkıcıydı . Gerçi şu 2 gündür feci can sıkıntısı var Allah sonumu hayr etsin
İnatlarla dolu gevezeliklerle dolu birgünü daha arkada bıraktım
hergünde biri beni bulur ya neyse

Sonracığıma bugün feci kahve ve çikolata krizim vardı kahveyi fazla kaçırdım uyku namına tık yok bende günlük yazmaya çabalıyorum

Bu forum acayip bi bağımlılık yaptı ne bu ya :178:

Ondan sonraa neyse bu kadar yeter uykumda yok gerçi yazsam mı ne :/

Neyse bugünlük bukadan yeterli sevgiler saygılar

Büyüklerimin ellerinde küçüklerimin gözlerinde öperim diyerekten günlüğümü bitiriyorum

Görüşürük :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Pirenin günlükleri :)

Sevmenin de bir sınırı olmalı belki de... Mesela ben çok sevdim de ne oldu elime ne geçti ki? Hayır bundan sonra ne geçecek orası da şahibeli ;)

Şimdi ki nesli ben anlamıyorum zaten ya yakasına yapışıp canından bezdiriyolar yada hiç uğraşmıyolar ortası yok mu bunun varsa ben alayım :)

Kafamı karıştırmakta üstüne yok bazılarının peki ama amacı ne niçin ben bunlarda mı amerikanın oyunları yoksa [ kafamda deli sorular serdar ortaç mod:94: ]

Milad bekliyorum herşeyin sıfırlanacağı bütün bu karmaşanın ve kaosun sona ereceği günü bekliyorum. Belkide hayatımda ki bir çok şeyin kıyamet gününü o zaman şimdikinden daha mı mutlu olucam?

Gelecekle pazarlık masasına oturmuşum kimin kazanacağını tartışıyoruz oysa hayat hangi planımı tam uygulamam izin verdi ki buna amenna çekicek:) Elbette ki bu kadar sorun tek bir şeyle çözülmiycek ileride beni çok sert fırtınalar bekliyo olabilir/olmayadabilir ;) Yaşamı güzel kılan da bu gizemli tarafı değil mi aslında :p sonunu bilmeden yaşıyoruz yarın ne olacağını bilmeden. sonunu bilmediğin bir aksiyon filmini izlemek gibi. eğer sonunu bilirsen izlemezsin ki bizde sanırım bu sebepten yaşıyoruz. Buda günün yaşama amacı olsun

Neyse bugunlük bu kadar görüşürük :)

Günlüküm benim bugun sana erkenden kavuşasım geldi :) gece hiç uyumadım hep seni düşündüm :p öheem heem hımm gelelim asıl konuya bugun hiç içimden gelmiyor ders çalışmak kalk giyin çık git otur aç (KPSS GENEL KÜLTÜR TARİH) çalış ya bananeeeeee ya şu sınav gelse olsam da rahatlasam valla usandım çok üşeniyorum havalarda sıcak hiç çekilmiyor :( Neyse bu günümüze de şükür diyelim ve ufaktan yol alalım... Akşama belki uğrarım yine sana :D
Kendine möhkem bakıver canum...:)

Evet bebekim yine geldiiiim :) hava bunaltıçı sıcak resmen boğuştum bugun kendimle sabah isteksiz isteksiz dershaneye gittim offfffffff çok bunladım gerçekten ya şu sınav bi olsa bir de güzel geçse aaaaah bir de atansam:147:
öle işteee...istemeden de olsa verimli çalıştım yine de.

off yeni geldim namazımı kılıp ayaklarımı uzattım dinleniyorum forumu geziniyorum :174: burdakiler çok sıcak kanlılar ama henüz kaynasamadık inşaALLAH oda olucak :36: :D öle iştee....
neysem ben biraz daha bakınayım forumda kim var kim yok uğrarım yine sana şimdilik hoşcakal :)

Günlükümmmmmmm ben geldim :) neden böyle heycanlanıyorsam anlamadım valla hımmm neysem bugun ne mi yaptım hiç bişey yapmadım aynı yani ders çalıştım soru çözdüm:188: çok yoruldum ayol sıcaklarda hiç çekilmiyor ama netceksin atanmam gerek kendi kendimi motive ediyorum işte :Ü

BAŞARACAGIM..!:147: öyle işte hayat beni yorsa da seviyorum inadına her şeyi kalbim yumuşacık :129: ders çalışmayı seviyorum bir amaç için mücade etmeyi seviyorum günün yorgunluğunu seviyorum kokan ayaklarımı da :34: ter kokumu da seviyorum terlemeyi de kendimi hissetmeyi seviyorum .. yahu ne çok şey seviyorum ben evreni, insanları, kendimi, tüm canlıları ... çok mu felsefik oldum yahu. neyse ALLAH ın vermiş olduğu her şeye hamdolsun bugünümüze de şükür... diyerekten hoşcakal:D

Ne Gidenler derdimdir , Ne gelenler Çaremdir . Gelen bir şey katmaz , Giden bir şey Eksiltmez . Gel yada Gelme Artık hiç farketmez Anlatamadığım bir şeyler var ; hep başka baharlara bıraktığım ... Uçurumları tam aşarken, kırılıyor kanatlarım ..!! Varlığın bahardı , Yazdı. Yokluğun Ayazdı , Kıştı. Hayat umuda Yokuştu ; Ama bana Hep sabır YAKIŞTI....

Bebekim pirem ben uyuyorum haydi iyi geceler sana rüyanda beni gör:150:

şiiiiieeeeeee :) neydiysin bacım ? bugün geciktim kusura bakma anca vakit geldi sana :150: bugün pikniğe gittik en az 200 kişi :D şaka şaka çekirdek ailemle birlikteydim offff çok yedim lop lop götürdüm masayı sildim süpürdüm :36: bizimle birlikte dedem de geldi zavallım güneş gözlükleriyle uyuya kalmış hamakta xD neysem saat 15.00 sularında uyanmış bağıryooo gülhaaan yanıma gel koştum gittim geç kalmışız kızım gecenin kacı etraf kararmış niye gitmıyoruz eve gecenın yarısında bu ne sıcak :) ay koptuuuummmm kıyamam yaaff :Ü:I:I:I:I:I:I:I:I:I:I:I:I:I:I ne gündü ya :D bak şimdi hala gülüyorumm ((:) neysem oyh yoruldum . öle işte.. evdeyim şimdi yarın sinopa yolculuk var bir hafta tatil yapıcam sana gelemiycem artıkın idare et bacım oldi mi :150: haydi görüşmek üzere

Yuppiii ben geldim uzun zamandir kayıplardaydım ve nihayet gelebildim 10 günlüğüne tatile çıkıvermiştim:174: özledin mi gı beni :) höhemm hımmm neyse geldik işte çok şükür. yorucu oldu ama olsun deydi valla gezdim tozdum ohhhh keyf çattım valla hoşta oldu :150: ara da böyle kaçmak gerek onu anladım...neyse azcikin fincik atayım forumda da gelirim yine hade baaabaaa:8:​

Bazı insanları anlamakta güçlük çekiyorum.
Ama sinirlerimi bozdukları büyük bir gerçek.
Neyin had bilmezliği bu anlam vermiş değilim.
Sınırlarımı fazlasıyla zorluyorlar.Sabrıma aldanıp susacağımı sanıyorlar.
Ama damarıma damarıma basılırsa şah damarlarını keserim!
Haddini bilecek herkes , ötesi yok!!
:91:

Bak şimdi hüzünlendim çocukluğum aklıma geldi keşke yaşadığım her şeyi dökebilsem. ahh hangi kelime içimi dökmeye yardımcı olur ki yahut hangi duygu merhem olur.... geçti gitti işte doğduk,çocuktuk,büyüdük.... Pekte becerikli değilim yazı olaylarına iş duygu ifadeye gelince kelimeler düğümleniyor boğazımda.
Hayat işte akıp gidiyor hamdolsun diyelim..Yaşatana da şükür yaşıyana da yaşanan güne de..​

Günaydın mutlu insanlar. Geceye hakim olduk sizler için. Açık gökyüzü,temiz hava ve kuş seslerinin tadını çıkartın. Ama şunu eklemeliyim , bilmelisiniz : kedinin biri bir serçeyi yedi yaklaşık bir saat önce , bunu gördüm ben. Şimdi mutlu bir gün geçirin yeryüzü cennetinde. Bol kazançlar insanoğlu ; kağıtlar ve metaller alışverişinde.
Eski sevgililerim hala arıyorlar.kimi geçen yildan kimi daha önceki yillardan.iyi birşeydir yürümeyen ilişkileri bitirmek.ve bana başkasıyla mutlu olduklarını söylediklerinde hoşuma gidiyor.beni atlattıktan sonra bütün mutlulukları hakediyorlar.hayat daha güzel görünüyor onlara benden sonra.onlara kıyaslama imkanı,huzur ve bensiz bir gelecek verdim.telefonu her kapatışımda adalet yerini buldu diye hissederim.

Son düzenleme:

Bugün çok gergin ve mutsuz gibiyim ömrüm bazi şeyleri beklemekle geçıcek Aslına bakarsan bütün insanların hayatı beklemekle geçiyor. İstedikleri birşeyin gerçekleşmesini ya da birgün geberip gitmeyi bekleyip duruyorlar. Markette tuvalet kağıdı satın almak için kuyrukta bekliyor. Bankadan para çekmek için kuyrukta bekliyorlar. Ve eğer paraları yoksa, daha uzun kuyruklarda beklemeleri gerekiyordu. Önce uykunun gelmesi için, sonra da uyanmak için bekliyorsun. Önce evlenmek için, sonra da boşanabilmek için bekliyorsun. Önce yağmur yağması için, sonra da yağmurun durması için bekliyorsun. Yemek yemek için bekliyorsun, sonra tekrar yemek için yeniden bekliyorsun. Bazen de bir sürü delinin arasında acaba bende mi onlardan biriyim? diye merak ederek bir psikoloğun muayenehanesinde bekliyorsun. neyse...

Anlaşılan şanslı günümde degildim* şanslı bir hafta geçirdigim söylenmez.Ne de şanslı bir ay.Ne de şanslı bir yıl.Ne de şanslı bir hayat.nede nede...
Şanssız olduğmu düşünüp isyan edicegime kendi sansımı kendım yaratıyorum.benim için böylesi daha iyi birilerinden gelicek sansa ihtlyacım yok!

Yine yazmaya çok ihtiyaç hissettiğim anlardan birindeyim sanırım (; Bazen hiç gülmek gelmez içimzden hatta konuşmak anlatmak bile. İşte ben hep p o anlarda yazarım.Sanırım bunun adı kelimelerin serzenişi.Hislere tercüman oluyor çoğu zaman aciz sandığımız harfler.
Düşünüyorum da zamanı geri sarmak elimizde olsaydı ne kadar kolay olurdu herşey.Hatalarımızı , eksiklerimizi silip silip yeniden başlardık hayata. Ama ne mümkün olmuyor işte .
Umarım ki hep güzel anılarımla , düşüncelerimle bu sayfaya yazmaya devam ederim.Allah (c.c) bugünlerimizi aratmasın.​

Mutlu ol yasadigin için, Mutlu ol yasadiklarin için, Yasayacaklarin, yasatacaklarin için, Aldigin nefes, içtigin su için, Için için aglayabildigin, Yeri geldiginde hiçkirabildigin için, Mutlu ol, insan oldugun için … Görebildigin için alabildigince uzaklari, Ayna gibi, net görebildigin için, Yüksek ses kalitesinde duyabildigin için hayati, Hissedebildigin için mutlulugu, aciyi, Sevgiyi, aski yasayabildigin için… Allah’in bu haklari sana verdigi için, Mutlu ol, dünyada oldugun için … Üzülebildigin için bile mutlu ol, Agladigin, gözyasi döktügün zamanda bile, Hayattan nefretini dile getirdigin anda bile, Intihara kalkistiginda bile, neler düsünüyorum de, Gül kendine ve mutlu ol … Sevebiliyorsan gerçekten eger, mutlu ol … Askin gerçegini yasiyorsan, tükenmiyorsa sevgin, Yillar geçiyorsa ve seni seviyorum demek geliyorsa içinden hala, Çekip gitse de birgün o, belki gelir diye düsün, mutlu ol ! Hayir böyle bitemez, böyle çekip gidemez de ve bekle, Bu sehrin sokaklarinda beklemedeyken, umutlu ol … Herseyi tadinda yasiyorsan, mutlu ol … Kislarin kisa, yazlarin uzunsa yasaminda, Az yagmurlu, bol günesliyse kaderin, Sür keyfini hayatin ve mutlu ol … Hiçbir sey yoksa bile seni memnun eden, Hayatta oldugunu düsün ve mutlu ol, Kaderin sana gülmesini bekleme, sen güldür onu, Gidikla kaderini ve mutlu ol … Bekle güzel günleri sabirla, sana yakindir, Mutlu edebildigin için insanlari, mutlu ol … Düsünebildigin için bile mutlu ol, Dogruyu yanlisi bildigin, ayirt edebilidigin için mutlu ol, Insanlar için önemliysen ve önem veriyorsan insanlara, Iyi günde bir ordu, kötü günde dostun varsa yaninda, Dünyanin kaderidir bu, sen aldirma, mutlu ol … Hakliysan eger davanda mutlu ol … Hep arkadan vurulsan bile, Kimseyi kirmasan ve kirilsan bile, Haketmedigin seyler yasasan bile, Kendin gibi yasa ve mutlu ol … Mutlu olabildigin için mutlu ol, Aglamak istediginde gözyasinin oldugu için, Haykirmak istediginde sesinin çiktigi için, Kosmak istediginde kosabildigin, Mutlu olup cosabildigin için yeri geldiginde …NutLu oL..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri