Photoshop Yardım Başlığı.

---> Photoshop Yardım Başlığı.

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] kooş :))

Bazen avatarları oval yapmak isterken neden kare oluyo benim tepemi attırıyo bu program hı ? :/

Bi de imzalarda PF tempesta condensed kullanıyorum mesela ufak olsun diye ama kalınlığını nerden ayarlıcam, fazla tombiş oluyo yazdıklarım.. inceltmek istiyorum nerden yapıcam gösterir misin resim'le ?

[MENTION=25600]'birgül[/MENTION] kooş :))

Bazen avatarları oval yapmak isterken neden kare oluyo benim tepemi attırıyo bu program hı ? :/

Bi de imzalarda PF tempesta condensed kullanıyorum mesela ufak olsun diye ama kalınlığını nerden ayarlıcam, fazla tombiş oluyo yazdıklarım.. inceltmek istiyorum nerden yapıcam gösterir misin resim'le ?

akşama hazırlarım hepsinii :)

Tamam canım acelesi yok beklerim ben, teşekkür ederim :)

capture-20140222-220230.png

ya gösterdiğim yerden yada kullandığın stylesdan kaynaklıdır canım.

ilk dediğin şeyi capsolarak bir yollasanaa canımm :D

K6ppM9.png

Bu tabi her zaman değil ama bazı avatarları yüklerken oval şekli sabit kalmıyor. Normalde mesela 0,5 cm felan yaparım güzel olur.. Ama yukarda olduğu gibi 0,3 cm'de bile fazla yuvarlak oldu kenarları.. anlatabildim mi canım :eek:

onlar bu yazı fontu değil. onlar minipower

Onunla da denedim de değişen pek bişey olmadı.. yeni transparan sayfa açınca Resolution kısmını 100 yaptım böyle oldu ama daha ince olsun istiyorum da beceremiyorum ya. :/

xEWoVq.gif

Onunla da denedim de değişen pek bişey olmadı.. yeni transparan sayfa açınca Resolution kısmını 100 yaptım böyle oldu ama daha ince olsun istiyorum da beceremiyorum ya. :/

xEWoVq.gif

styles uygulamadan denedin mi. bende düz renk olarak olunca ince oluyor.
aaaaa.png

Ben Resmimin boyunu ayarlayamıyorum kendisi otomatik oranlıyor yardım kızlaarr :)))

resimleri 170x250 boyutunda yüklersen forum ellemez ki canım, büyük yapıyorsundur muhtemelen. :R

[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] photoshop cc yukledim boyu hallettimde cerceve koyamıyorum forum degil programda ayarlayamıyordum xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri