---- > Pes 2009

---> ---- > Pes 2009

ripLi sıkıştırıLmış oyun demektir.

arkadaşım.

bilgisayardan fazla anlamiyorsan ripli sana sıkıntı yarabilir.

eger baglantın sınırsızsa

netload linklerini öneririm.

---> ---- > Pes 2009

evet tek link olan olursa iyi olur. şöyle sorunsuz bi şekilde çalışacak bir pes 2009 oyunu yüklemek istiyorum

---> ---- > Pes 2009

tamam saol kardeşim tek link olandan yüklüyorum şuan . yükleme işlemi bitince kurulum için bişeler danışabilirmiyim sana . bi de Geforce 9300 512 mb ekran kartım var.yeterlimi sende bu oyun için

İNİMUM SİSEM GEREKSİNİMLERİ
- Windows XP SP2, Vista işletim sistemi
- Intel Pentium 4, 1.4 GHz işlemci
- 1 GB RAM
- 6 GB boş hard disk alanı
- GeForce FX ya da Radeon 9700th, Pixel / Vertex Shader 2.0 ve 128 MB ekran kartı
- 800 x 600 görüntü çözünürlüğü

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
- Windows XP SP2, Vista işletim sistemi
- Intel Pentium 4, 3.0 GHz işlemci
- 2 GB RAM
- 8 GB boş hard disk alanı
- GeForce 6800 GT / GS, Radeon X1600 ya da daha iyisi, Pixel / Vertex Shader 3.0 ve 256 MB ekran kartı
- 1,280 x 720 görüntü çözünürlüğü

---> ---- > Pes 2009

a.s gene ben ya gene bi sorunum var. yüklediğimin Pes 2009 içinden crack dosyası çıkmadı . yada varda ben mi göremiyom . Başka bir isimle mi yazar acaba ?

---> ---- > Pes 2009

ama ben sonuna geldim kardeş :) bi el atsana . crack dosyası mı gerek . .. crack dosyaları ne olarak yapıyor cdnin içinde... direk Crack diyemi , başka bir isimde mi ?

---> ---- > Pes 2009

her sitede farklı linklerde pes2009 var. ama hepsinin crack dosyası aynımı ? olmazsa birini yükleyim :)

---> ---- > Pes 2009

CrackPes09

kendi upLoadım değiL ba$ka biyerden buLdum doğru mu biLmiyorum pes09 crack yazıyodu 49 mb :D 49 mbLık crack oLacağını sanmıyorum..Yinede dene :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri