Peki Arkadaşta Sevgili olurmu?

arkadastan sevgiLi olurmu ?

• oLur neden oLmasın ..

Oy: 63 77.8%
  • hayır oLmaz

Oy: 18 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    81
şahsen benm şu anda çıktıgım kişi bir zamanlar çok ii arkadasımdı yaklaşık 1 buçuk yıl arkadasım oldu sonra tamemen duygularımız degişti we 1 buçuk yıldan fazla süredir aralıksız beraberiz vede kmseyle olmadıgım kadar çok mutluyum çünkü onunla arkadasken onu tanıdım ve güvenm çok daha fazla aslında istatikçiler uzun ve mutlu ilişkinin sırrının geçmişinde arkadası olmasından kaynaklandıgını söylemişler bence çok dogru

bence arkadasdan sewgili olur ama arkadaslık asaması kankilik kardeslik gibi yogun olmaz sewgili olabilcek 2 arkadss arasında.zaten arkadasken sewgili olunabilicegin sinyalleri bi sekilde werilir..walla tecrübe konusuoo..!!:D:D

Şimdi konuya şurdan bakmak lasım.

Eğer arkadaş olduğun birine aşık olucağına inanıyosan kendini biraz o mesafede tutman lasım.Çünkü sen onu arkadaş olarak benimsemissin.Biraz o alanda sabit durman lasım eğer sabit duramıosan ve hoşlandığını yavaş yavaş gün geçtikçe aşka çevirmen mümkün olabilir.Bitakım konuları senden hoşlanacağı şekilde açarsın ne bilim yani sana sevgili gözü ile bakacak bir şeyler yapmaya başlarsın.Benim fikrim bu konuda olmas diyorum.Arkadaşım,kankam,dostum dediğin insanı sen o şekilde almışsın kafana...

olur arkadaşlar olur :) 1 yıldır arkadaşım olan kişi şu an sevgilim ve kimseyle olmadığım kadar mutluyum ve hiç bitmeyecek bir ilişki olmasını istiyorum sürekli böyle dua ediyorum.. en iyi sevgili arkadaştan olur çünkü onu daha önceden iyi bir şekilde tanımış olursunuz..

arkadaşLıgın boyutuna göre değişir..ama öle bı durumdasındır ki asLa lafını bıLe etmesın demek geLir..neyse işin özü 'arkadaş'tan sevgıLı oLur..sevgıLıden asLa ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri