Pc Reset Atıyor - YARDIM

By LostmaN

Kayıtlı Üye
bnim pc kendini resetliyor ve zamansız yapıyo 1 hafta sora 1 gün dora ama açınca 1 dk bile durmuyor hemen atıyor yardım edin lütfen

Son düzenleme:
işLemci veya ekran kartın ısınıyordur.

islemci veya ekran kartını yakmamak icin bazen kapatir

bazen bilgisayari resetler

belkide islemcinin fan toz dolmustur ondan resetler kendini

veya isletim sisteminde vardır

Aynı Sorun bendede oLuyordu ..

Ram inde sorun var

bılgısayarcıya goturmen Lazım ..

ram hatası olabilir

ancak ramda sorun olsa

bilgisayar acilista 2 kere bip sesi cikartir.

ram hatası olabilir

ancak ramda sorun olsa

bilgisayar acilista 2 kere bip sesi cikartir.

bılgısayar reset atarken ıkı defa bıb sesı cıkartırsa ramde sorun var aynı sorunu ben yasadım

eger hala garantısı varsa gıt garantıye ver 4 hafta sonra al

ama 4 hafta bekleyemem dıosan paraya kıyıp pcye goturceksın :eek:

ac kasayı cıkabılıcek gordugun herseyı cıkar ufle pufle bısıler yap yenıden yerıne tak olmazsa sıstemı gerı yukle olmazsa adresımı ekle uygun fıyata rem ayarlıyalım sana

en son yetkili servise kontrol ettirdik sora başladı sorun ayrıca ramla ilgili sorun yok eminim pc daha 1 aylık ama fan duvara yaslı açıkta diil yani ondan olabilir mi

Son düzenleme:
bılgısayar reset atarken ıkı defa bıb sesı cıkartırsa ramde sorun var aynı sorunu ben yasadım

eger hala garantısı varsa gıt garantıye ver 4 hafta sonra al

ama 4 hafta bekleyemem dıosan paraya kıyıp pcye goturceksın :eek:

yok mavi bi ekran çıkıyo ilginç lilginç yazılar bööle japoncaya benzer ekran kararıyo sora açılıyo normal yollardan

eger sistemde olduguna karar verirsen arkadasım donanımda ( harddisk.ekran kartı ram vc. ) problem yok sa regedit ayarlarını düzelt iyi bir tarat derim ( ama güvenli kipte yada ayrı bir isletim sistemi kur ) belki isine yarar selametle

Ben Kaskoya goturdummu oldugu gıbı ram deıstı ramde sorun var

Sorunun ekran kartında sök temizle düzelecektir ekran kartının fanına da bak tozdan ağır çalışıyo olabilir temizle üzerindeki bantı sök ve yağ damlat bir iki damla kesin olacaktır olmazsaa ekran kartın bitti demektir yenisini alman gerekecek.

nası ekran kartı

mis kibi en ağır oyunlar oynanıyo pc de

ekran kartı gitmiş olmass

işletim sistemindemi aceb??

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri