PasakoYu Kapattıran 2 3 Serefsizlere Kalmıyalım.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

santana

Kayıtlı Üye
Ulan warya sınırım den catlıyorum oyun ıcın degıl lan sız kımsınızde admıne kufur edıonuz neden lan warya ban yesem bıle ana avrat kaymak ıstıyorum lutfen engel olmayanın admın bey !!!
Pasako nun kapanmasına neden olan o 2 3 serefsızın ****** onlar ** bebeleri abi neden lan ** bebeleri neden mılletın anasına babasına sövuyonuz lan öle yaparsanız alın böle karsılık *** sızın serefsızler admınlere kufur edenlerın hepsinin ********** tmm ohh be hele sukur söledım arkam da durmayan kendıne ii baksın ben %100 haklıyım admınlerın emegıne yazık be adam lar o kadar ugrasmıs lan yazık lan sıze yazık........ Kendınıze İi BAkın kardeslerım ama o serefsızlerı bu foruma sokmayın!!! emege Saygı dınledıgınız ıcın tşk ederım sımdıden...

msj editlenmiştir DaNGeR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ulan warya sınırım den catlıyorum oyun ıcın degıl lan sız kımsınızde admıne kufur edıonuz 1 de adamın babası vefat etmıs kufur edıyosunuz neden lan warya ban yesem bıle ana avrat kaymak ıstıyorum lutfen engel olmayanın admın bey !!!
Pasako nun kapanmasına neden olan o 2 3 serefsızın anasını sıkıyım ****** cocukları onlar aq bebeleri abi neden lan aq bebeleri neden mılletın anasına babasına sövuyonuz lan öle yaparsanız alın böle karsılık ananızı sıkıyım sızın serefsızler admınlere kufur edenlerın hepsinin amına koyuyum tmm ohh be hele sukur söledım arkam da durmayan kendıne ii baksın ben %100 haklıyım admınlerın emegıne yazık be adam lar o kadar ugrasmıs lan yazık lan sıze yazık........ Kendınıze İi BAkın kardeslerım ama o serefsızlerı bu foruma sokmayın!!! emege Saygı dınledıgınız ıcın tşk ederım sımdıden...

Sonuna Kadar Arkandayım Banlanırsak Banlanalımmmm...

Ne kapanması beyler ne oldu haberim yok da? Şimdi o kadar kastığımız charlar, yaptığımız itemler, kastığımız NP'ler boşa mı gidecek :S

pasako kapandımı demek istiyosun yani? :( cok uzuldum ya allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun:(

Ulan warya sınırım den catlıyorum oyun ıcın degıl lan sız kımsınızde admıne kufur edıonuz neden lan warya ban yesem bıle ana avrat kaymak ıstıyorum lutfen engel olmayanın admın bey !!!
Pasako nun kapanmasına neden olan o 2 3 serefsızın ****** onlar ** bebeleri abi neden lan ** bebeleri neden mılletın anasına babasına sövuyonuz lan öle yaparsanız alın böle karsılık *** sızın serefsızler admınlere kufur edenlerın hepsinin amına koyuyum tmm ohh be hele sukur söledım arkam da durmayan kendıne ii baksın ben %100 haklıyım admınlerın emegıne yazık be adam lar o kadar ugrasmıs lan yazık lan sıze yazık........ Kendınıze İi BAkın kardeslerım ama o serefsızlerı bu foruma sokmayın!!! emege Saygı dınledıgınız ıcın tşk ederım sımdıden...

Arkdandayız adminlerin emkleri boşa gitmesin oyun bir daha açılmacak diolar ama bana göre açılır:)

kimse kendini kaptırmasın unutmayınki burası hala bir forum pasako kapansa bile bu forum devam ediyor.
küfür ve argo yasak.
semoli açıklamasını yapmış.
oyunu kapatmış.ßu kadar.

nrde yapmış açıklama nerde be nerde açıklama nie kapandı nieee :mad::mad::mad::mad: şu an bende sinirden çatlıyorum o kadar emeğim boşa gittti ve kendimi zor tutuyorum haberiniz olsun

Peki devam eden edit likler nolcak o editlikler 1 aylıktı yani yatırdığımız paraların tam karşılığını alamadık????

lan aqqq biz o oyun için emek harcadıkk semoli sen tam bir aptalsın tam bi aptal banlayın beni forumdan aqq snrim bozuldu aqqq sktrip gidicem aqq 3 tane user gitti die oyunu kapatan bi salak gormedim ben dunyada amcıklar yine 400 kadar online useriniz olcaktı ZzZzZzZ kapatırsanız kapatın aq banane yaa bunun içn moralimi bozacagıma atlarım daha ii peh...

neden kapanıyo 2 saat girmeyelim dedik alla alla ya eger kapanıyosa bu resmen emege satgısızlık:(:(:(:):(:(

beko bende senin arkandayım banlarsanız banlayın semih abi oyunu kapatırken en son siteye baktığımda 460 online kişi wardı 3k hesap wardı düşün hadi ben onlyfor you ve nospam clanı ve bir sürü kişi bırakıy o toplasan 100 anca eder değermi be bizim emekler ne olacak

yani pasako kapandı ama arkadaş oLarak birbirlerimize saygı ve sevgi gosterelim pasako gitti ama başka bi Pw Serwer Buldunuzmu UNUTCAKSINIZ PASAKO YU ve bunun için ne kufur nede laf yapın beyler kapandı ve bitti herkez için iyi Oldu bencede yani bu kavga bitmezdi beyler !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri