pasako önemli

hehehehehehhe bizde char olsa 90 lvl var ama banlandı tekrar kasacgık artık napalım suan 75 lvlım

ID=Malice_show

Ark ID=Malice_Show2

IrK=Human(olumune Human)

Np=xxx(dewam edicek 75 lvlda cok fazla np var cunku de bufsız ve char cok saglam o yuzden)

Evet Ne Yaptınızda Banlandınız !! ?? Hiç Bir Gm Durduk Yere Banned Atmas Gm
Lere Güvenim Sonsuzdur Ve Sonsuz Olmaya Dewam Edicek

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Saygılarımla !!! İzmirl€ !!!Id:izmirl€
ırk.orc
Np:27k
Job:Rogue
Clan.DangerOfTime

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^!!!!!!!^^^^^^!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^^^!!!!!!
:25: paSak0'cu 0lmak ayrıcalıktır!!!

ben bu pasako yu sevmedim önermem bütü oyunlardan daha kolay çok kapanıyo by by ben frienzko ya başlıyacam size iyi oyunlar

kankalar pasako sizce biras saçma dimi :D herkes birbirine 3k 2k atıyo ne anlamı kaldı bu oyunun frienz ko oynayin daha zevkli :D adım LeTsGo12 online olan lwl leri ezik olanlara 1gb veririm :D

kardes zaten 5 saatte belkı 90 olursun :D ama mageler senı partye alması lazım uruk bladelerde :) benım gıbı ii bırıne rastlarsan alırlar :)

SaYGılarımLa: iLHaN

Yunus Pek Emin Olma Gecenlerde bana Durduk yere ban AAtan Kimdi ?? ;)
Evet Ne Yaptınızda Banlandınız !! ?? Hiç Bir Gm Durduk Yere Banned Atmas Gm
Lere Güvenim Sonsuzdur Ve Sonsuz Olmaya Dewam Edicek

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Saygılarımla !!! İzmirl€ !!!Id:izmirl€
ırk.orc
Np:27k
Job:Rogue
Clan.DangerOfTime

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^^!!!!!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^!!!!!!!^^^^^^!!!!!!!!!!!!!!!^^^^^^^!!!!!!
:25: paSak0'cu 0lmak ayrıcalıktır!!!

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri