Pasako bölümüne ne oldu admin lütfen bak

semoli cevap wer bize oyunu b.k edip ortadan kayboldunuz bi de açıklama yapmadınız ne oldu pasakoya bi de pasakobölümü nerde bi açıklama yap artık yeter be

kapandı ve bir dağa açılmamak üzere..
Oyunu.
herkez..
sevmişti...
yani...
ama...
yapıcak...
birşey...
yok...
kendinize başka bir Pw serwer arayın...
bende bu dağa iyi kendinizi üzmeyin beyler...
çok sevdik ama artık yok....
kusurabakmayın.....
konu...kapansın...artık...biliyorsunuz.....kapandıgını...oyunun.....

siL oyunu.. ben emek verdim bi anda emeğim hiçe sayıldı. ben de madem hiçe sayıyorsunuz kapatıyorum dedim. poLemiğe girmiyorum ;)

İyi güzel yapmışsında devam eden edit likleri devam eden char lar nolcak o editlik için yatırdığımız paralar 1 aylıktı.Bunlar bana bu nedenden dolayı dava açar diye hiç düşünmedinmi(açıcağımdan değil 2 kuruşun hesabını yapmam)

Bundan...
sonra...
ben başka bir Pw serwer e geçmicem oyunu bıraktım...
sadece...forumda...takılcam......ve...mesut...Olun beyler bence iyi bir cocuk olursanız belkii şirinleri bile gorebilirsiniz :D:D

Saygılarımla

Ya Ltfen Kapatma Şu oyunu ya daha ne kadar yalvaralım kardes kimse snn emeğini içe saymadı herkesde oyunu seviyor du yapmayın böle yaf ayda yılda bi oyuna bu kadar değer vediq oda kapanıyor yapma bari semih bilader bari sen yapma

yha ben böyle işin o kadar emek werdık ytL yatırdık gecelerı uykusuz kaldık ilk 50 girmek ıcın ölumüne np kastık..

ilk 50'den 30 girdik np mız oldu herşeyimiz güzeL oldu , edit'te olduk

oyun kapandı warmı böyle bir şey yha ? emek hırsızlıqı bence bu !!
GeceM güNdüzüMe kaRı$ı bu oyun ıcin.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri