özürlü ama temiz kalpli biriyle evlenirmiydiniz???

bayag zor bi soru.... ama seviorsam yada asiksam neden evlenmeyim... sirf acidigim icin falan kesinlikle evlenmem

bilmiyorum.... :S cidden zor bi soru yanıtıda zor... başımıza gelmeden cvbını önceden veremeyiz sanırım...

ama ben yufka yürekliyim öyle bişey olsa evlenirdim sanırım....

Özürlü kelimesi çok yanlış en başta onu belirtmeden geçemicem..

İnsan birini sevmişse dış görünüşe zaten bakmaz, kalbini sever onun.. Bu tür şeylere takılan insanlar zaten gerçek sevgiyi bilmeyenlerdir bence.. :)

"Engel" dediğiniz nedir ki koskocaman sevginin yanında ?

tüm canlılar özürlü değilmiyiz !!! önemli olan sevebilmektir geçenlerde tv de esra ceyhanın proğrmında izledim bir geç yuznde yara olan bir kızı sevip evlenmiş birde cocuğu oldu şimdiyse boşanmak istiyo sebebi neymiş arkadaşları ona diyomuşki eşin sana laik değil inan bana bunları dununca tüylerim diken diken oldu ben evlencem ve arkadaşlarım bana bunu diyecek way anasını bırakın birya aarkadaşı babam dahi bu çümleyi kursun silip atarım hayatımdan o babayı anlatmak istediğim böyle bir niyetin varsa yıllar sonrasını düşün !!!!

başıma qelmeden herhanqi bi cewp wermek istmiorm çünkü şimdi aslaa ewlenmeemm fln qibi telaffuslar kullanmak hata olur nede olsa qimse qelecekte noolcanı nelerle karşılaşçaqımısı billmio demi ? =//

ya aslnda işte aşk denen duyguya bağlı bir şey bu !
yani insanın içine pek güzel duygular götürmesede !
eğer harbiden vurulmuşsam ona ! olabilir!
ama işte acıyıp da evlenenler yok mu onlarda war !

ama güzel bir konu ! eline sağlk ;)

acımakla alakası yok ama insan olduktan sonra ve seviyosan neden olmasınki ama bazı insanlarımız varki artık insanlıktan çıkmış gördüğü yerde yardım edeceğine dalga geçiyorlar umarım sizlerin arasında böle kişiler yoktur

ona karşı bişey hissediyorsam hiç düşünmeden evlenirdim önemli olan yürektir bence bu devirde gerçi kalmamış bu y adam gibi adam kalmamış önce onlar kendilerine baksınlar demi gözümm...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri