Özel Mesaj (PM) Sistemi Açılmıştır !

---> Özel Mesaj (PM) Sistemi Açılmıştır !

Hayırlı olsun diğer arkadaşlara :)

Bugunleri de gorecektik demek vay be :)
Yerinde bir karar oldu hayırlı olsun

Öncelikle hayırlı olsun. Mesajları adminler görüyor mu? Eğer görüyorsa hiçbir anlamı olmaz.

Öncelikle hayırlı olsun. Mesajları adminler görüyor mu? Eğer görüyorsa hiçbir anlamı olmaz.

DüşlerForum, tüm üyelerimizin kişisel haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir o yüzden hiç bir mesajı göremiyoruz.

Zaten uygunsuz bir durum olursa üyelerimizin bize buradan bildirmelerini istedik.

hayırdır, mülteci kaçakçılığı falan mı yapıcaksın. admin göremiyorda görse ne olur . çok ozelın varsa ozelde halledersın zaten.:3dh2b:

[MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] Arkadaşım admin değilde Site sahibi kurucu görüyor msjları

çok değil arkadaşım.. guzel seyler emek ıster. aktıf ol bıraz bı bakmıssın 250 olmussun ;)

Neyse sorun yok [MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] az kaldı zaten 250'e :D

[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] 250 sınırı ne anlıyamadım bari 50 yapın sınırı.

Merhaba, gerekli açıklama yapılmış lakin bu sınırın 250 olmasının nedenini açıklayayım, hak verirsiniz mutlaka. :R

Üye resimleri bölümünde de böyle bir sınırlandırma var, orada 50 mesaj sanırım. Özel mesaj sisteminde de biraz daha fazla. Bunun nedeni ;

Foruma art niyetle kayıt olup özel mesaj yoluyla reklamlar yapmak, başka foruma üye çekmek isteyen insanlar oluyor zaman zaman. Bunu başaranlar da olmuştu hatta. Üyelerimiz de, yönetim de forumda aktif olan arkadaşlarımızın sayısının azalmasını istemez öyle değil mi? :R

Umarım bize hak verirsin dostum. İyi günler. :R

Merhaba, gerekli açıklama yapılmış lakin bu sınırın 250 olmasının nedenini açıklayayım, hak verirsiniz mutlaka. :R

Üye resimleri bölümünde de böyle bir sınırlandırma var, orada 50 mesaj sanırım. Özel mesaj sisteminde de biraz daha fazla. Bunun nedeni ;

Foruma art niyetle kayıt olup özel mesaj yoluyla reklamlar yapmak, başka foruma üye çekmek isteyen insanlar oluyor zaman zaman. Bunu başaranlar da olmuştu hatta. Üyelerimiz de, yönetim de forumda aktif olan arkadaşlarımızın sayısının azalmasını istemez öyle değil mi? :R

Umarım bize hak verirsin dostum. İyi günler. :R

[MENTION=89675]Bozkurt.[/MENTION] [MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] açıklama yapmış zaten, bende sorun yapmadım az kaldı dedim zaten 250.
Yinede cevap verdiğiniz için tşkür ederim. Bu arada dostum kelimesini anlıyamadım,bir kıza kullanılacak kelime değil lütfen biraz daha dikkat ederseniz sevinirim...
İyi forumlar...

Son düzenleme:
Buda Bozkurt'a [emoji4][emoji4][emoji4] ..

Hanim
Efendiye dostum denir mi ne kadar kaba bir erkek [emoji19][emoji19][emoji19]

... arkadas rapci ondan dostum demiştir [emoji4]

iPhone 6'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gereksiz mesajlar silinmiştir.

Konunun altından geyik yapmaya gerek yok.

Forumumuza tekrar hayırlı olsun.

Biz kimsenin yazdığı özel mesajları göremiyoruz çünkü forum yönetimi olan kişisel haklarınıza saygı duymayı amaç ediniyoruz.

Zaten yazılan özel mesajları görüyor olsak, Özel Mesaj yoluyla sizi rahatsız eden, reklam vs. yapan kişiler olursa buradan bildirebilirsiniz bizlere demeyiz.

İyi forumlar.

ay. hönk
eheh güzel bir şey olmuş tabii.

karsilikli iletisim bilgileri serbest yaziyor.
Bir sonraki maddede iletisim yasak diyor :139:

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri