Oyuna girince böyle oluyor yardım

1HAYATIMBİLEYOK

~ Y O R G U N ~
Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar oyuna giriyorum böyle ekran oluyor kırmızı pempe felan bazı oyunlarada oluyor aynısı ama ekran düzgün calısıyor renkler iyi yani düzgün ama oyuna girince ekranım böyle oluyor kac gündür araştırıyorum bir türlü cözümünü bulaadım yarıdmcı olursanız sevinirim resim altta ekliyorum şimdiden teşekkürler .

EQ7qBg

resim link http://hizliresim.com/EQ7qBg

---> Oyuna girince böyle oluyor yardım

Kasanın arkasında kabloyla. Oyna o bozulmuş tür yeni kablo alabilirsin

Ya ekran kartında sorun var ya da oyunda büyük ihtimalle oyunda sorun vardir çünkü cs yi kaldırmayan ekran kartı zaten hiç ekran kartı olmamıştır:D

Kasanın arkasında kabloyla. Oyna o bozulmuş tür yeni kablo alabilirsin

Denicem birazdan'da diğer oyunlarda düzgün acılıyor ama counter'a girincemi bozuluyo acaba kablo cözemedim deniyim yazacam tekrardan :)

Ya ekran kartında sorun var ya da oyunda büyük ihtimalle oyunda sorun vardir çünkü cs yi kaldırmayan ekran kartı zaten hiç ekran kartı olmamıştır:D

Galiba onda bi sorun yok, combat arms var onu acıyor ama cs girince böyle oluyo cözemedim valla ekran kartında bi sorun yok sanırım başka bişiyden ama neyden :)

Denicem birazdan'da diğer oyunlarda düzgün acılıyor ama counter'a girincemi bozuluyo acaba kablo cözemedim deniyim yazacam tekrardan :)

Galiba onda bi sorun yok, combat arms var onu acıyor ama cs girince böyle oluyo cözemedim valla ekran kartında bi sorun yok sanırım başka bişiyden ama neyden :)

Eger bunalr değil se yükle. Më yaparken hata yapmış olabilir ekran kartı da sorun yoksa onda bunda yoksa oyun hatalı o zaman

Ama daha önceden acılıyodu format attım böyle oldu, yada yüklenenen driverler düzgün yüklenmemiş olabilirmi ?

Olabilir veya format atarken birkaç dosyasını silmiş olabilir sin baktın mo kablolarla oynadin mi böyle kablosu oynat belki içten temassız lik vardı

Olabilir veya format atarken birkaç dosyasını silmiş olabilir sin baktın mo kablolarla oynadin mi böyle kablosu oynat belki içten temassız lik vardı

Evet denedim olmadı biraz oynama oldu sadece hatta o kadar oynadımki bilgisayar kapandı res attı kendi kendine :)

:) o zaman tk aklıma gele yükleme de hata olmasi veya format atarken bir şey olmuş sen sLip yeniden yükle ye cen bence

:) o zaman tk aklıma gele yükleme de hata olmasi veya format atarken bir şey olmuş sen sLip yeniden yükle ye cen bence

Bilgisayar driverleri silip tekrardan geri yükledi şimdi res attım tekrardan denedim gene olmadı yüklerken uyuya kalmışım zaten simdi kalktım hatta ayğıt yönetcisinden bütün driverlere baktım son sürüm hepsi yüklenmiş gene olmadı o zaman kasanın icinde bi sorun var yarın tek care bir bilgisayarcıya götürmek yoksa ben yapmaya kalkarsa kafayı yöcem hehe :)

Bilgisayar driverleri silip tekrardan geri yükledi şimdi res attım tekrardan denedim gene olmadı yüklerken uyuya kalmışım zaten simdi kalktım hatta ayğıt yönetcisinden bütün driverlere baktım son sürüm hepsi yüklenmiş gene olmadı o zaman kasanın icinde bi sorun var yarın tek care bir bilgisayarcıya götürmek yoksa ben yapmaya kalkarsa kafayı yöcem hehe :)

Bencede :D

aynı sorun bende de olmuştu, aynı sorunla karşılaşan varsa driver booster'dan driverları güncellemesini öneririm.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri