Oyun bağımlılığı bakın ne hale getiriyor | Kesinlikle bakın !

Debresif

Bayan Üye
Günün nedeyse 20 saatini bilgisayar ve ekran başında geçiren bu bağımlılar sadece psikilojik sorunlar değil fizimsel sorunlarda yaşıyor.

Bütün gün evlerinde odasına kapanıp video oyunlar oynayan bazı meraklıların elleri adeta birer yaratık eline döndü.Elinin baş barmağıyla sürekli olarakz joistikin tuşuna basan bir gencin baş parmağı zamanla değişim geçirdi.İrileşip şişen ve kare olan başparmak sonunda tanınmaz hale geldi.

Gözüne taktığı ışın gözlüğüyle oyun oynayan başka bir genç kızın gözü dayak yemiş gibi morardı.Başka bir gencin bileği şişip davul gibi oldu.
oyun_bagimlileri__2_.jpg
oyun_bagimlileri__2_.jpg
oyun_bagimlileri__4_.jpg
oyun_bagimlileri__4_.jpg

---> Oyun bağımlılığı bakın ne hale getiriyor | Kesinlikle bakın !

Herşeyin fazlası zarar

delilik bu

resimleri goremiyorum ama tahmin edebilyorum...
yazik baska birsey degil.
bir arada internet ve tv ortaminda SIK gostermislerdi, bir cocuk (turkiyeden) oyunu kazanamiyor diye agliyor olacakti az kalmisti diye annesi ve kameraya cekenler zevkle ustune guluyorlar cocugn piskolojini hic dusunmeden. Cocugun nekadar zarar gordugunu bilmeden bilincsizce guluyorlardi....
cocuklar denetim altinda olmali surekl diye dusunuyorum pc baslarina gectiklerinde.

ben kendimi cok sansli hissediyorum kendi cocuklugumu ve zamane cocuklari dusundukce.
ben sokaklarda oynayarak buyudum onlar ise ekran karsinda buyuyorlar uzuluyorum gercektende onlara...

resmen sekiz olmuş elleri

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri