Öylesine Aramızda Tavla Ligi

mr.monk

Kayıtlı Üye
Öncelikle şampiyona eleme usulü ile yapılacaktır. Toplam 6 arkadaş katıldı, 3 maç oynananack ve her maçın galibi bir üst tura çıkarken, yenilen arkadaşlardan da en iyi averaja sahip olan bir kişi daha üst tura çıkacaktır.

Katılım Listesi

mr.monk
lqMania
all_star_
-Ediz1912-
Rapizm^^
kinqlucifer

Kura çektim ve kurada hiç bir şike yoktur.

Eşleşmeler şu şekilde gerçekleşti;

mr.monk-all_star_ :
Rapizm^^--Ediz1912- :
kinqlucifer-lqmania :

Maçlar şu andan başlayarak 17.08-20.08 tarihleri arasında oynanmak zorundadır.

Maçlar mynette oynanacaktır, hesabı olmayan hesap edinsindir.

Maçları oynamak için rakiplerinizle buradan iletişime geçebilirsiniz. Siz buradan kendinizi gösterdiğiniz halde rakibinizin sesi çıkmamışsa hükmen galip ilan edilirsiniz. Her iki tarafın da sesi çıkmamışsa iki kişi de elenir.

Oyunların hepsi 5 oyun üzerinden oynanmalıdır. 5 oyun kazanan tur atlar yani.

Herkese başarılar...

Son düzenleme:
---> DF I.Tavla Ligi

all star hazır olduğun bir zamanda oyunu oynayalım, müsait olabileceğins saatleri yazarsan buraya güzel olur.

---> DF I.Tavla Ligi

nasıl bir gariplik rapizm?

yönetimden neyin iznini alacam? hayırdır?

---> DF I.Tavla Ligi

nasıl bir gariplik rapizm?

yönetimden neyin iznini alacam? hayırdır?

şöyle ki tavlaya katılım 6 kisi tarafından gerceklestirilmis. yani 2serli 3 grup var.. ilk seferde oynanan oyunlar sonunda 3 kisinin birbiriyle oynaması lazım bu durumda bi kisinin rakibi olmuo.
yani bu oyunun olabilmesi için en az 2 ksinin daha oyuna dahil olması lazm
anlatabildim umarm :)

---> DF I.Tavla Ligi

Evet 2 kişi daha katılırsa bir sonraki tura 4 oyuncu kalır ..

---> DF I.Tavla Ligi

Arkadaşlar dediğinizi anladım, ama maalesef 2 kişi daha yok. Çıkmıyor, bulamıyoruz. Onun için de elenenler arasından en iyi averaja sahip olan bir kişinin bir üst tura yükeleceğini yazdım zaten yukarda da.

Yani şöyle anlatayım;

a-b : 5-0
c-d : 5-1
e-f: 5-4

bu durumda üst tura a, c ve e galip olarak üst tura çıkıyor. f de en az farkla yenildiği için.
Böylece 4 arkadaş bir üst tura çıkmış oluyor.

---> DF I.Tavla Ligi

Arkadaşlar dediğinizi anladım, ama maalesef 2 kişi daha yok. Çıkmıyor, bulamıyoruz. Onun için de elenenler arasından en iyi averaja sahip olan bir kişinin bir üst tura yükeleceğini yazdım zaten yukarda da.

Yani şöyle anlatayım;

a-b : 5-0
c-d : 5-1
e-f: 5-4

bu durumda üst tura a, c ve e galip olarak üst tura çıkıyor. f de en az farkla yenildiği için.
Böylece 4 arkadaş bir üst tura çıkmış oluyor.
Anladım ya iki kişide 5-0 yaparsa ?

---> DF I.Tavla Ligi

En iyi averaja sahip 2 kişi çıkarsa aralarında tek ellik bir maç yaparlar, kazanan yenen gruba dahil olur.

Ha 3 oyun da aynı skorla biterse öyle bir durumda oyun içinden olmayan bir arkadaşa kura çektiririz artık.

---> DF I.Tavla Ligi

bence bu yöntem cok sağlıksız.. tawla tamamen sans oyunu. Oynamayı bilmek yetmiyor gelen zarlarada birebir bağımlısın öyle günler oluyo ki oyunda zar gelmeyince gelmiyor xD
Bence 2 kisi daha bulmalıyız

---> DF I.Tavla Ligi

neden sağlıksız olsun ya hu? yenilen ama ezilmeyen bir kişiyi daha alıcaz işte hepsi bu; ama eğer iki kişi daha çıkarsa tadından yinmez.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri