öyŁe işte. ~Queen2~

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

Aşk herşeyin üstesinden gelir,partnerin nasıl olsa değişecektir.
'

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'
Anlatılacak şeyler olur bazen ama ne mümkün sıraya koyamazsın. Bazen isyan etmeye doğru giderken, bakarsın mutluluk karşında... Ve bir an çok mutlu olduğunda bir korku kaplar içini ya bozulursa dersin, o anı yaşayamazsın. Hayat bu işte bir varoluşun içinde kaybolmak(!) korkmak keşke bir fareden, bir yılandan korkmak olsa ama değil işte!!! En yakın bulduğun şeylerin seni ansızın terketmesi, canım dediğin her şeyden önce gördüğünün yılan oluşu vardır bide.. Yani yılanın kuyruğuna basmamış olsan da o seni sokmaya hazırdır. İşin kötü tarafı sen onu yılan yerine bile koymazsın. Evet yılan yerine koysaydın zehirleyeceğini bilir ve şuan olduğu gibi hemen ölmezdin...

---> öyŁe işte. ~Queen2~

tumblr_lp33gyhv2i1qezw5so1_500.jpg

Her şey ne kadar garip ve yabancı... Sen ne kadar yabancı oldun?... Hani bir soru sormuştum sana; Bir gün, yanından geçerken merhaba bile diyemediğin bir yabancın olur muyum ? Hayır,diye kısa ve öz bir cevap vermiştin. Şimdi bu sorunun cevabı bile geçmiş zamanın tozlarına karıştı...

İnsanın içinde neşeli kır çiçekleri açtıran bir bahar günüydü. Aklım ve yüreğim sende idi...Elini tutabilir miyim diye sormuştum?Bir yabancı gibi ona da hayır demiştin.

Kaybedişlerim yüreğimin yanında aklımı da sana vermemle başladı. Kendimi her şeyimle sana adamam bir hata değildi. Ben seninle çoğalıyordum,şimdi eksildim, azaldım ve yalnızlaştım. Yine de vazgeçmedim yanında olmaktan... Aşktan çok sana sığındım ; olduğumuz günlere dönmek için...Sonra yaşadığım tüm savrulmalarım, acılarım, göz yaşlarım sana İNANAMAMIN bedelidir. Benden başka kimse bilemez bunu...

Şimdi yabancılığın yüreğimi kanatan bir öykü oldu. Ve bu öykünün içinde senden sonra yaşanan her güne yazılmış pişmanlıklar, gözyaşları, hatalar, duygular, en çok da VEFASIZLIK saklıdır. Şimdi yabancılığın beni oradan oraya savuran bir acı türküdür. Senin duymadığın, benim dilimden düşmeyen bir türkü...

Yokluğun bir yana,yabancılığın kanatıyor yüreğimi...

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

En çok giderken pılısını pırtısını toplayıp gidenleri seviyorum, hiç olmamış gibi hiç gelmemiş gibi yapıyorlar ve buna bizi de inandırıyorlar.

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

“Uyanık olduğum her an seni düşündüğümü söylemem neyi değiştirir?”

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

''Dokunamadığın birini özlüyorsan,
Özlediğin kalbine dokunmuştur çoktan...

Son düzenleme:
---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

Ben senin benim hayallerime karışacağın günü bekliyorum.​

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

Tıpkı bir çocuğun yaramazlık yaptıktan sonra annesine: 'Bir şey dicem ama kızma olur mu?' demesi gibi. Ürkekçe sesleniyorum sana: Çok Seveceğim ama gitme olur mu?

---> öyŁe işte. ~Queen2~

'

Adilmi ? Dünyanın en adaletten yoksun duygusu.Sahipsizlik.En çok ihtiyacın olduğunda hiç olmayan vefasızlık.Al aşkın adaleti...

---> öyŁe işte. ~Queen2~

moment_1_2_sec_by_Evgeniy_Korchak.jpg

seni sevmek,

bambaşka bir duygudur,

benim için,

bazen bir hüzün,

bazende bir huzurdur,

içimi öylece,

sıkıca saran...

seni sevmek,

gururdur,

benim için,

kafamı öylece,

dimdik tutarken,

gönlümün acısına,

aldırmadan...

seni sevmek,

seni sevmeleri sevmek bile,

mutlu ederken beni,

inandırırım kendimi hep,

geleceğin bir güne dair,

sızlayan gönlüme aldırmadan,

hayallerimi,

özlemine hep katık ederim..

seni sevmek...

seni sevmek,

öyle zor,

ve de öyle güzel ki,

inan,

taşımak gibi yüreğinde kurşunu,

her an istemesen bile aklında..

ve çıkarmak yerinden onu,

daha bir acıdır,

onunla yaşamak da bir başkadır..

seni sevmek...

---> öyŁe işte. ~Queen2~

zyn.png

bazılarının gelecekte sandıkları ' b i r g ü n ' geçmişte kalmıştır oysa;
hani şu karşıdan karşıya geçerken, trafik ışıklarında rastladığınız,
omzunun üzerinden şöyle bir baktığınız sonra da boşverip
'nasıl olsa ilerde bir gün tekrar karşıma çıkar.'dediğinizdir.

~oysa tam da o gün bu zalim şehri terk etmiştir o
boş yere bu sokaklarda aranırsınız...

---> öyŁe işte. ~Queen2~

1011870_656550517741672_1153029691_n.jpg

Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes...
"Üşüme" diye seslenmeni isterdim... Bir el olmanı isterdim, bir kol... "Özledim" deyip sarılmanı...

En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. Kınalı bir bahar gibi, umut ışığı olmanı isterdim hayatıma...
Gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna, ağlasaydım doya doya ...

Geçerdi üşümesi yüreğimin, geçerdi üşümesi içimin, kirpiklerimde yağmurlar dumanlanmazdı biliyorum...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri