Oyle bı asktı ki..... Beceremedik be SevgiLi....

][Kahretsin][

Kayıtlı Üye
bir daha sevmemeye yemin etmistim ben.... Oysakii buyk konusmamak gerekmis bunu anlayamadım ben hıc bır zaaman sevgıde... Bi gün öyle bi carptıkı bnı bu ask denen ıllet oyle bı baglandımkıı her an sevdıgımın yanında olmak ıstıyordumm... Her dakıkamı ona ayırmak ıstıyordummm.. Oda benı sevıyorduu etkılenmıstı benden hıssedıyordum bunu... Gunler gectıkce oda baglandıgını sluyordu bana hergun daha cok baglanıyorum dıyordu.... hersey o kadar ıyıdıkıı o kadar mutluyduk kıı bırbırımıze senı sevıyorum demekten asla bıkmıyordukk... Zamanla sureklı benle olmaktan sıkıldıgını soyledııı ben sıkmamaya calıstım onu bıras usak durmaya calıstımm ama sevıyordumm sureklıde yanında olmak ıstıyordumm... Kafgalar basladı boyle aramızda her gun kafga her dakka kafgaa ve bu kafgalarr gun gectıkce daha cok ılerledııı...bız kafga etsekdee ben asla kopamadım ondannn bana bazen cok agır hakaretler etsede kopamadımm...en buyuk ozellıgı cok ınatcı olmasıydı.... her kafganın sonunda bana ınatt benım sevmedıgımmmm ınsanların yanına gıttı her seferındee bana ınat olsun dıyee gıttı bende pesınden gıttım her seferındee gururumu ayaklar altına serrekkk Nolursunnn konusalım gel dedımmm ama oyle seylerle karsılastımkı her seferınde karsıma bı engel cıkardılarrr onun arkadas cevresı benı hıc sevmesdıı... cunkuu arkadaslarını ellerınden aldıgımı dusunuyorlardııı. ve ben gel onusalım dedıkcee sevdıgımden once onlar bana laf atıyorlardııı..bu her kafgada boyle oldu heppp... sonra barısıyorduk bana sevdgını soluyorduuuu ben cok sevdıgım ıcınnn askta gurur aramıyordum sevıyordum cunkuuuuu delı gıbı asıktım ona..... Son kafgamızdada oyle olduuu bana ınattt bırıne yaklastııı yakınlastııı sureklı onunla konusuyorduuu benı takmıyordu bılee aradıgım tellere bıle arkadasları cevap verıyordu yolda goruyordum yusume bakmıyorduuu... amaa daaha ıkı gun oncesıne kadar ben cok sevdıgını soluyorduu.... ben onu hala cok sevıyorummm hala canımı verecek kadar cok sevıyorumm... ama o hala bana ınattt sevmedıgım kısılerın arasındaaa... oysakı bana hep hakaret ettıııı sozde benım ıcın cok fedakarlık yabmısss Allah askına sıze soruyorummmm onun kımı sevgıııı benımkı mııı ben bunu dusunmekten cıldırdım gunlercee en sonunda kendımı sızın aranızda buldum dusler forum aılesınde... Sız dersenız Kız hakLııı o zaman ben sevmeyı bılmıyorumdurr beceremıyorumdur belkıdeee... bunu sızlerle paylasmak ıstedım ne bılıyım sızlerı kendımden bırılerı olarak gordum umarım yanılmamısımdır....

---> Oyle bı asktı ki..... Beceremedik be SevgiLi....

kızın haklı olup olmadığını bilemeyiz, ne hissettiğini bilmiyoruz çünkü:)

ama anlattıklarına göre şu 'kafamda bitirdim' saçmalığı var ya, kız arkn de öyle bitirmiş sanırım,,bence üsteleme fazla, koşma peşinden, sen koştukça o koşturmak ister çünkü,,içinde yaşa unutana kadar,,
tabi bulunduğun durumu da bilemem, her gün yüzüne baktığın, bakmaya kıyamadığından uzak durmaya çalışmak hayli zor,,,

Vay bunu ben okuyana qadar..!! Ama okumasamda guzeLe ßénz!o

hiç bi şekilde kmsenin hayatına karışmak istemem ama çok tanıdık geldi bu anlattıkların:( bunları yaşamak çok zor bilirim ama şunu söyleyebilirim o seni sildiyse sende onu silmek zorundasın çünkü seni sevmemiştir böyle davrandığına göre...

şunu da unutma değer verilecek kişiye değer verilir sen bize değer vermişsin bunları paylaşmışsın bizde elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz ama sakın o kıza inatlısma olur mu arkadaşımmm...

hiç bi şekilde kmsenin hayatına karışmak istemem ama çok tanıdık geldi bu anlattıkların:( bunları yaşamak çok zor bilirim ama şunu söyleyebilirim o seni sildiyse sende onu silmek zorundasın çünkü seni sevmemiştir böyle davrandığına göre...

şunu da unutma değer verilecek kişiye değer verilir sen bize değer vermişsin bunları paylaşmışsın bizde elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz ama sakın o kıza inatlısma olur mu arkadaşımmm...

Dusuncelerın ıcın tesekkur ederım..Anlayısın ıcınde ayrıca... Bilmiyorum ama aklımda hep o var ne yabıyor ne edıyor dıye onu dusunuyorum heppp haklısınn sılmek lazım amaa ınsan yurekten baglanınca zor oluyor demı...

amaa daaha ıkı gun oncesıne kadar ben cok sevdıgını soluyorduu....

Hep Öyle Olur Zaten .
1 Kaç Ay Sana " Seni Seviyorum " Der .

"Senden Ayrılamam , Ayrılırsak Kimseyle Çıkmıcam , Son Aşkım Olucaksın " Vs. Saçma Şeyler Söylerler .

1 Gün İlgilenmezsin Çareyi "Başka ßirinde " Arar .

O ßir ßaşkası Diye Hitap Ettigimiz Şahıs . Senin Kız Arkadaşın Yani Sevgiline İlgi Gösterir . ßu Arada Yakınlaşırlar . Sana Daha Önceden, O İlgi Gösteren Herife "ßen Onu Sevmiyorum , Ona güvenmiyorum , Yalancı ßiri " der Ama Arkanı Döner ßakarsın , Sana Önceden "Ona Güvenmiyorum , Ona İnanmıyorum " Dedigi Kişiyle "Yakınlaşırlar " Ve Daha Sonra ßu Yakınlaşma Aşka , Sevgiye Dönüşür . Ve Çıkarlar . ßunları ßilerek Yaparlar . Sevmedigin İnsanlarla Yakınlaşırlar .

Herneyse

Senin İçin Zor ßir Dönem . ßende ßiraz Farklıda Olsa Yaşadım . Senin Yapman Gereken , "O" Nu unutmak . Pişman Olup Sana Geri Dönmek İsterse "Sakın Kabul Etme " . ßırak ßiraz Senin Kıymetini Anlasın . Sensizligi Yaşasın, Ögrensin . . .

Son düzenleme:

Arkadaşım ! Arkadaşın dediqi qibi öyle tanıdık qelioki anlattıkların. bu devirde doqru insanı bulmak öyle zorki ! ama bakıyorumda qitmek isteyenler hep geri dönmek istemişlerdir. eğer geçerli bi sebebi yoksa ve senden sonra başka biriyl beraber olmuş ve geri sana dönmüşse sana tek bi cümle söylicem " qiden pişman olduqundan deqil umduqunu bulamadıqından qeri dönmüştür. " kalbini dinle arkadaşım. biz burda ne desek yalan senn sol tarafının ne dediqidir önemli olan.. ama diyorsanki ben o sesi duyamıyorum hala... o zmn bu yorumları düşünmende yarar var..! unutmak kolay deqil biliyorum yaşadımm qeclerde qünlerce çekilen acılar... qeceleri sabahlara kadar süren onu düşünmeler... ama biqün qerçek aşkı buluncaa unutuyosun unutabiliyosun. ama yok eqer o benim için tekti onun yerine kimseyi koyamam bu saatten sonra dersenn... bizim sana yapabliceqimiz bişe kalmıyo arkadaşım ya böyle diyerek herqün acına 2 katı acı ekleyerek yaşayacaksın yada onu unutturacak şeyler yapacaksın !

buna benzer bi oLay bnm de başıma geLdi.nasıL canının yanDığını tahmin edebiLiyorum.biz burDa ne deSek boş.ne kadaR teSeLLi etmek iSteSek de çareSi oLmaz.

sana tawsiyem giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir diceksin we gururunu bidaha o insan için ayakLar aLtına aLmıcaksın.çnkü sabahLara kaDar ağLamanın isyan etmenin çaresi oLmuyo.o geri dönmüyo :) tek çare boşwermek.ya da boşwermeye çaLışmak..

sanırım şu an oLay çok yeni.heLe bi oLayın üzerinden ayLar geçsin sen de ister istemez aLışacaksın onun yokLuğuna.ne diyim umarım çabuk unutursun..

Son düzenleme:

gururumu ayaklar altına aldım diyosun ya bence yapmamalıydın seni istemeyeni sen neden istiyosun ki belki oda hala seni seviyo ama peşinden koşcağını bildiği için böyle yapıyo belkide hiç sevmiyo seni oynuyo senle en iyisi al karşına konuş

beNce o séNi séwMiYoo SwéNn iNSaNn sewDiğiNi inCiTMéZz x))

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri