OSMAN TAMBURACI: Galatasaray yenilmedi savaştan mağlup çıktı!

---> OSMAN TAMBURACI: Galatasaray yenilmedi savaştan mağlup çıktı!

Evet ben de diyorum ki
Türk futboludaki haksızlıkları ne zaman 2 taraflı görmeye başlarsınız biz de o zaman utanmamız gereken şeylerden utanmaya başlarız . Kazandığınız bi penaltıya '' haksızdı bu atmamamız gerekiyor '' dersiniz o zaman olur bu işler kendinize bi haksızlık yapınca çıkarsınız ama ortaya hemen.yorumlarda hep verilen penaltıdan filan konusulmus ya da carlos ofsaytdenilmis siz gsli arkadaşlar tarafından ancak hiç fenerin bi çok pozisyonunun ofsaytla haksız yere bitirildigi konusulmamıs ? nie ? çünkü isinize gelmiyor çünkü nasil görmek istiyosanız öle görüosunuz çekip alıyosunuz isinize yarayan yerleri . bu verdigim bu maçla ilgili bi örnekti genel olarak durumlar böyle
ama ben zaten objektif konusabilen gsli arkadaşlarımla tartışırken sölüyorum gerçekleri ama sizin gibi fanatikler çıkınca mecburen böyle oknusmak zorunda kalıyosun.onların anladığı dilden yani .

Hangi yorumumda Carlosun ofsaytı ya da penaltıdan bahsetmişim bak ondan sonra tekrar yaz ;)

yorumlarda hep verilen penaltıdan filan konusulmus ya da carlos ofsaytdenilmis siz gsli arkadaşlar tarafından ancak hiç fenerin bi çok pozisyonunun ofsaytla haksız yere bitirildigi konusulmamıs

arkadaşım bak bakiyim bu konusmada zeynep söyle demis die bi ibare varmı ?
konuşulmuş , denilmiş .... onu da yazanlar belli zaten

B.Anac konuyu uzatma istersen..

derbinin üstünden bi haftadan fazla bi zaman gecmis.. daha hala aynı seyler konusuluo..
zeynepcim sende öle.. konu uzamasın artık..
eski konularıda güncellemeyin ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri