Orjinaldir bana aittir :D

---> Orjinaldir bana aittir :D

Benim de saçlarım bu kadar uzun ama benimkiler katlı. Ben katlı saçı daha çok seviyorum ya sen de kestirme ama kat attır bence :)

Maşallah benim de bir ara o boydaydı sonra biraz kısalttım daha rahat oldu
Beğendim güzel :)

Maşallah benim de bir ara o boydaydı sonra biraz kısalttım daha rahat oldu
Beğendim güzel :)

:D maşallah herkesinde uzunmuş saçları forumdaki :pp yorum yapan kızların hepsi benimkide bu kadardı diyor ya aslım :D :vala_02: teşekkür ediyorum :cy(19):

:D maşallah herkesinde uzunmuş saçları forumdaki :pp yorum yapan kızların hepsi benimkide bu kadardı diyor ya aslım :D :vala_02: teşekkür ediyorum :cy(19):
Ben zamanında bu forumda saçı beline inmeyen kız kalmayacak demiştim beni dinlemişler hahaha
Rica cnm :Ü

mahşallah şaçlarınız çok güzel birde güzünüzü çevirseydiniz dahada güzel olurdu.....

önemli değil kadınlar herzaman güzeldir çirkin kadın yoktur dünyada...:653d18c0a2b184a9dc2

saçların yan profilden duruşunuda göreydik iyiydi :pp sonra ön profil felan saç yakışıyormu hesabı :pp senıde görürdük:vala_02:

Harika :)

2 ay önce bob tarzı saç kesimi yaptırdım ensemi sıfırlamıştım :)) Pişman olduğum tek hadise :)

Sinameki ile yıkadım bir süre şimdi omuzlarımdan aşağıda... Daha da uzatmak istiyorum : ) Bakalım : )))

Harika :)

2 ay önce bob tarzı saç kesimi yaptırdım ensemi sıfırlamıştım :)) Pişman olduğum tek hadise :)

Sinameki ile yıkadım bir süre şimdi omuzlarımdan aşağıda... Daha da uzatmak istiyorum : ) Bakalım : )))

teşekkür ettim :) uzun saç iyidir iyi :) kadın dediğin uzun gür saçlı olur :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri