Duyuru Önemli Duyuru - Güncelleme!

Cevap: ---> Cevap: ---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Suan duzeldi allaha sukur ara ara tekrarlasada yinede[emoji4]

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuan düzelmedi kapattım bahsettiğiniz şey, kalkan diye geçen saldırı korumasıdır. aktif edildiği zaman foruma giriş yapanları 5 saniye bekletir ve insan mı bot mu saldırı mı vs ayırır sorun yok ise siteye yönlendirir. bu yüzden o yazı çıkınca 5 sanıye beklemenız gerekıyor.

---> Cevap: ---> Cevap: ---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Şuan düzelmedi kapattım bahsettiğiniz şey, kalkan diye geçen saldırı korumasıdır. aktif edildiği zaman foruma giriş yapanları 5 saniye bekletir ve insan mı bot mu saldırı mı vs ayırır sorun yok ise siteye yönlendirir. bu yüzden o yazı çıkınca 5 sanıye beklemenız gerekıyor.
Iyi güzelmiş te tapatalk ta o sayfaya yonlendiriyor o ozellik acik oldugu zaman sonra o sayfa 5 saniye sonra gidiyor tapatalk tarayici gibi forumu aciyor 5 sn de bir yenileme yapiyor yani bu acik olunca sorun oluyor

Cevap: ---> Cevap: ---> Cevap: ---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Iyi güzelmiş te tapatalk ta o sayfaya yonlendiriyor o ozellik acik oldugu zaman sonra o sayfa 5 saniye sonra gidiyor tapatalk tarayici gibi forumu aciyor 5 sn de bir yenileme yapiyor yani bu acik olunca sorun oluyor

her zaman aktif değil zaten saldırı vs durumlarında kısa süreli aktif ediyoruz.

teşekkürler yanıt için katılıyorum tamamına, temamız bitmedi seçenekler olacak.. eski temayı var edende bizlerdik sizlerin burda aktif olmasını sağlayanda yine elimizden gerekeni yaparız beğenirseniz ne ala beğenmezseniz öneri alırız hala memnun edemiyor ise diğer forumdaşlarımızı deneyebilirsiniz kırılmayız :) ..

Gitmek istiyorsan git mi diyorsun inceden. :) Tema değişecekse, yine bize özgü bir şeyler çıkacaksa ortaya ne âla. Eski temada hayli emek vardı sonuçta.

Diğer yorumla alakadar olamayacak kadar üşeniyorum şu anda, erken karalama falan; benim lüksümdür kimseyi alakadar etmez. :)

---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Tapatalk chat odamiza ne oldu dun vardi bir de dun msj atmistim

---> Cevap: ---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Suan iyi gorunuyor ama digerine alismissim. :) suan biraz gozlerimi yormak zorundayim okadar. :)

---> Önemli Duyuru - Güncelleme!

Mobil temayı niye kullanamıyoruz mobil temaya geçmiyor [MENTION=1]-oZKan-[/MENTION]

Son düzenleme:
Ya arkadaslar bu forumdan neden bildirim gelmiyor yorum yaptihim paylasimlarin bildirimlerini almiyorum bildirimlere tikliyorum bos

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya arkadaslar bu forumdan neden bildirim gelmiyor yorum yaptihim paylasimlarin bildirimlerini almiyorum bildirimlere tikliyorum bos

Yorum Yaptığınız Paylaşımların Bildirimlerini almazsınız.

Forumda Sadece ; Beğeni , Özel Mesaj , Etiket ve Alıntı Yapılan Mesajların Bildirimlerini Alırsınız.

[MENTION=171966]zalim_firari[/MENTION]

Yorum Yaptığınız Paylaşımların Bildirimlerini almazsınız.

Forumda Sadece ; Beğeni , Özel Mesaj , Etiket ve Alıntı Yapılan Mesajların Bildirimlerini Alırsınız.

[MENTION=171966]zalim_firari[/MENTION]
Baska bir forumda bildirim geliyor bende ondan sormustum tskler

Eski temadan öncede bir tema görmüştüm forumun her teması bırbirinden güzeldi buda gayet güzel eminim buda değişirse bundan sonrakide güzel olur :3dh2b:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri