Ona hiç kızmaıyorum :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Ona hiç kızmaıyorum :/

Suç Sende Ne kadar Çok Sevsende ipin ucunu Bırakmayacaksın Tavrını Ortaya KoyaCaksın Yeri geLdiği Zamanda OLmadığı kadar Değer Vereceksin Ama Herşey zamanında ve Yerinde Güzel Bu seni Seviyorum diyen arkadaşa baya aßartıp iLerLemiş Benim Düşüncem bu taBiki Ama Yinede Suç Sende diyorum Çok gevşek bırakmış Veya Seviyor aldatsamda affeder düşüncesinde bu sevdiğin Kişi..

biraz karışık bir durum aynı şeyi sen ona yapsan ne yapardı?

Gözyaslarına aldanma cıkar hayatından..sacmalıktan baska bırsey degil yaptıgın.gerci saglıklı bir yorum yapabilmek icin yası durumu bilmek lazım cocukca cnku..

her göz yaşıını sahici sanma,
Seven adamin gözü sevdiginden baskasını grmz.
belli biliyo o burda beni seviyo ne ypsam affetcek istedigini yapıyo ayrıl,ona onsuzda yapabilcegini göster.

Aldatan aldatmaktan vazgeçmez. Gözyaşlarına aldanma. Yol yakınken bırak gitsin...
Sevgine layık olan biri mutlaka çıkar karşına...

senin onu hic birakamicagini, ondan hic vazgecemicegini düsünüyor.
sen sevdigin icin bunlari alttan aliorsun, goz yumuyorsun her yaptigina.
bir insan 7 sinde neyse 70indede odur.. aldatmaya devam edecegini dusunuyorum.. bence bitirmelisin, 2 gün aglarsin sonra unutursun buna inan..

Bence de bitirmelisin. Hiçbir erkek değişmez daha doğrusu hiçbir insan değişmez. Şimdi onsuz yapamam unutamam vs diyosundur ama gün gelir herkes unutulur, hiç kimse vazgeçilmez değildir. Bunu onu unuttuğun gün daha iyi anlarsın

Hata Sendeymiş Belliki..Her Seferinde Affetmek Aptallıktır. O Seni Elde Avuçta Görmüş O Yüzden Hep Afediğiceini Bilmiş..Eleman Belliki Çapkın Biri.Ben Olsam Uzaklaşırdım. Dikkat Et.

vay be.. o kadar defa aldattı ve bırakıp gitmedin.. helal olsun bi yönden takdir ettim seni.. diğer yöndende birşey diyemem çok karışık bi durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri