öMür törpüM-GGG

---> öMür törpüM-GGG

ne edersen et, iyice tanimadan nikah kiyma... iyice tani, kendine zaman ver daha gencsiniz.
pat diye evlenme.

---> öMür törpüM-GGG

Hiç mi korkmuyor abla beni kaybetmekten ?
Çok sıkİldim ufak tefek şeyler buyuyor gözümde artik :(
Pisman olmaya başlıyorum :(

---> öMür törpüM-GGG

Yani ne biçimmis bu Mustafa gunluk bee..
İnsan daha yakından tanimaya başladıkça görüyor gerçekleri...
Önceden okey oynamayı bile bilmedigini söyleyen adam şimdi okeyi bana tercih ediyor...
İnanamiyorum bu adam hep mi ayni olacak nedir bu pervasizlik...
Daha çok erken ama böyle giderse kimse benden degerli degil :(

Günlüğün olduğunu bilmeden direkt daldım konu içeriğine kusura bakma olurmu kardeşim gözüme takıldı yazdığın ve Müsadenle soru sormak istiyorum

Mustafanın BURADAN bu forumdan haberi varmı kardeşim :) Mustafa okey oynuyormuş ya sende şikayetcisin ya bu konudan :)

---> öMür törpüM-GGG

Hayır yok aynı şey değil ki bu ben onun okeyi oynamasindan değil okeyi bana tercih etmesinden sikayetciyım.

---> öMür törpüM-GGG

Hayır yok aynı şey değil ki bu ben onun okeyi oynamasindan değil okeyi bana tercih etmesinden sikayetciyım.

Aynı şey kardeşim, umarım bu yazdıklarımı yanlış anlamaz kızmazsın sonuç itibariyle evlılıgı düşündüğün bir adamla nefes alıyosun yaşıyosun seviyorsun. Bence herkesin herşeyden haberi olmalı olmalıki her iki tarafında başı dik olmalı dürüst olmalı iki tarafda birbirine. Ilıskılerı yıkan zaten sanal degılmı günümüzde artık.

Neyse sana ve mustafana mutluluklar dilerim, hemen herşeyde sinirlenme ve sevmeye devam et. Okey,arkadaşları,sosyal cevresi SANA ILISKINIZE ZARAR VERMIYOR SENI ALDATMIYORSA bunlar ıcın kafa yorma sevmeye devam et kardeşim.

kusuruma bakma günlüğüne yazdım dilersen silebilirsin yazdıklarımı

---> öMür törpüM-GGG

Aynı şey kardeşim, umarım bu yazdıklarımı yanlış anlamaz kızmazsın sonuç itibariyle evlılıgı düşündüğün bir adamla nefes alıyosun yaşıyosun seviyorsun. Bence herkesin herşeyden haberi olmalı olmalıki her iki tarafında başı dik olmalı dürüst olmalı iki tarafda birbirine. Ilıskılerı yıkan zaten sanal degılmı günümüzde artık.

Neyse sana ve mustafana mutluluklar dilerim, hemen herşeyde sinirlenme ve sevmeye devam et. Okey,arkadaşları,sosyal cevresi SANA ILISKINIZE ZARAR VERMIYOR SENI ALDATMIYORSA bunlar ıcın kafa yorma sevmeye devam et kardeşim.

kusuruma bakma günlüğüne yazdım dilersen silebilirsin yazdıklarımı

Öncelikle kardeşim kızacak silecek birşeyler yazmamissin..
Aldaymak konusunu geçtim ben yaptı daha önce affettim neyse konu bu değil...
Mustafa daha önce bir siteye girip birşeyler paylastigimi biliyordu muhtemelen hala biliyordur...
Ben sosyal paylaşım sitelerini kullanmıyorum dolayısıyla burada yüzünü bile gprmedigim insanlarla ettiğim sohbetlerin iliskime zarar vereceğini dusunmuyorum...
Sohbete donmesin konu iyi niyetli uyarın icin tesekkurler :)

---> öMür törpüM-GGG

Gunlukkk...
Sen benim dert ortagimsin...
Bugün bir avukat aradı beni :( biryere borcum vardı :(
Kredi borcu avujata verilmiş tutuklama kararı cikabilirmis :)
Benim cilem bitmez.....

---> öMür törpüM-GGG

Kuzumm Günlügün Hayirli Olsun Güzel Günlerde Kulanman Dilerim

---> öMür törpüM-GGG

Yaşım senden küçük belki ukalalık gibi gelecek ablacım ama erkekler bizim gibi değiller. Bizim onlara göre büyütüp kafaya taktığımız şeyler onlara vız geliyor. Anlayışsız olan bu yüzden biz oluyoruz. Üzülmeni bende hiç istemem. Bazen onlar gibi olup mutlu olabiliriz belki. Her şeyi kafaya takmayarak mesela. :)
Güzel günlerini yaz ablacım buraya. Inşallah. :)

---> öMür törpüM-GGG

Oyy günlüğün hayırlı olsun canım.
Umarım hep güzel günler geçirirsin ve bizimle paylaşırsın .
Devamını bekliyorum.+ :cy(19):

---> öMür törpüM-GGG

Allah yapmadi kendim geldim :)
Kafsmi toplamam gerekti canim ondan biraz gittim :)

---> öMür törpüM-GGG

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] canim mahkemeye gerek kalmadi odedim borcu :)

---> öMür törpüM-GGG

Calisiyorum canim [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] cok giremem ama firsat buldukca girerim :)
Yukarida ki cvp sana degil [MENTION=27617]LocKe[/MENTION]yeydi :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri