Ölen Arkadaşım benden 50 lira borç ıstedı

Matiaz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yıl 2014 lisede sınıf arkadaşımı kaybetmıştım.Telefonunun camını kırmıştım 300 lira borcum varmıştı.Cenazeden bi hafta sonra ruyalarıma gırmeye başladı boyle anlam veremedıgım ufak ufak kısa kısa ruyalar goruyodum.Aradan bı yıl gecmıştı.Ölüm yıl dönümünde cok kötü bi kabus gördüm.Ölen arkadaşım gelıp ruyamda benden 50 lira borç istiyodu,vermemek için uyanmıştım.Bu ruya durmadan tekrarlandı.her defasında parayı vermemek ıcn dıretıyodum.En sonunda solugu camının ımamında aldım.İmam bana arkadaşın sana hakkını helal etmemış dedı.Cok uzulmuştum.İmam bana bı ayın yapıcaz Yakaza kabılesındekı cınlere para verıceksın onlarda Arkadasına verıcek ve rahatlıcaksın dedı.Boş bi inşaata gıttık gece inşaatta torbacılar vardı.Imamla ayın yapıyoduk.Sonra karanlıktan 3 tane tuhaf varlık geldı.İmam onların dılınde konuşuyodu derdımızı anlatıyodu.Sonra olen arkadaşım geldı.O da ınsan formunda degıldı ama.Tam işi hallederken Torbacılar hayal gordugunu sandı.Geldi cinlere sataştı.Orda kavga cıktı.Cinlerle kavga edıyolardı.Ben o kavgadan sıyrılıyım derken imam bayıldı kaldı yerde.Sonra arkadaşıma carptım telefonu bı daha yere duştu kırıldı.Torbacılar cinleri şişledi.Napıcam şimdi arkadaşlar bı daha kırdım telefonu artık 100 tl ıstıyo beddua edıyo ruyamda.Yardım pls.

---> Ölen Arkadaşım benden 50 lira borç ıstedı

Eğer amacın senaryo falan yazmaksa malesef daha yolun başında bile değilsin.

Cevap: ---> Ölen Arkadaşım benden 50 lira borç ıstedı

Yok olaylar reel senaryo yok

Ben böyle saçmalık duymadım günlerce uğraşsam bu kadar efso uyduramam ASDAAS:AS:d.s
Torbacı cini nasıl şişler :aD:Sgf:Df:A:fdaD:F

---> Ölen Arkadaşım benden 50 lira borç ıstedı

Bence oradaki tek torbacı sensin :Ç

[MENTION=171590]Matiaz[/MENTION]
İmamı tekrar çağır, yarım kalan ayini tamamlamalıyız..

Cidden Enteresan. Keşke Bir kaç Hocaya daha danışsaymışsın.

Ölen kişi Parayı ne yapacak. Onun Adına O Parayı Hayır Olarak Birine Vermen Bu Tarz Olaylara Düşmene Neden Olmaz.

Çok İstiyorsan Eğer Abdest Al , Yasin falan oku. Arkadaşının ruhuna hediye et.. Paradan Daha Hızlı Ulaşır.

Kesin sigaranın içine olmadık bir madde koymuşlar, senle de fena kafa bulmuşlar. Kahkaha atıyorum. Cin şişlemek nedir :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri