Ölecek Olsaydınız Üstteki Üyeye Ne Bırakırdınız ?

tmm anlaştık mert bi fotonuda gönder ama torunlarıma sölerim işte bu bursaspor delisi mert die hahaha:D

herşeyimi :)

ahanda avatarda var :D green holigans :D ayrıca belki torunlara kadar uzun sürmez bakarsın pc başında gitmişim :D

paramı

ya bu aradas avatarın süper ya çok begendim 2. favorim sennki :D ilki bnm çünkü :p

herşeyimi verrm ya :D

ne demk gercekelr ama biraz sırıtsaydın ya mert biliyorumn bursaspo atklısı felan fazla sevmiyosun bari belli etme dimi ama :D

herşeyimi verrm ona

hadi ya üzüldüm diycem malum yalan sölemek yakışmaz :D:D:D şaka bi yana yinede süper çıkmışınj adamımsın ;)

herşeyimi :)

üzülme zaten beaw..:) çünkü bende üzülmedim sürekli olan şeyler:D
ayrıca teşkür ettim:)

herşeyimi bırakırım sana

:)

forumdaki tek kafadengim üyeye herşeyimi bırakırdım ama hatıramı günlüğümü tel msjlarımı karıştırmak yok anlaştıkmı mertim :D

hehe tmm anlaştık gözüm arkada gitmez o zmn :D avatarını arakladım mert haberin olsun:D ;)

herşeyimi

çünkü süper çıkmış bursasporlu olduğunu ve çok sevdiğini bilmesem sanmam senn olacagını ve göxzüm kaldı ama yalanmı söleyim :D:D ama istersen silerim teklif var ısrr yok ;)

herşeyimi

2 resim ilgimi cekti biri akınındı ki arakladım bide sennki alayımmı almayımmı die düşündüm dedim alayım ya mert kızmaz :D

herşeyimi tabikide

biliyorum kızmadığını bna kmise kızamıyo nedense hahaha çok ukala buldum kendimi ya :D

herşeyimi

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri