Okullardaki kıyafet zorunluluğunun kalkmasını destekliyor musunuz?

Okullardaki kıyafet zorunluluğunun kalkmasını destekliyor musunuz?

• Evet

Oy: 90 29.8%
  • Hayır

Oy: 153 50.7%
  • İlgilenmiyorum

Oy: 59 19.5%

• Kullanılan toplam oy
    302
---> Okullardaki kıyafet zorunluluğunun kalkmasını destekliyor musunuz?

Hayır. Desteklemiyorum ve desteklemeyecegimi de biliyorum. Çünkü ülkemizde maddi durumu olmayan o kadar çok insan var ki. Maddi durumu iyi olmayan ailenin çocuklarının kendini kötü hissetmelerine üzülürüm. Bu durumu Desteklemem o yüzden.

Bence kaldırılsın.Sonuçta ÖZGÜR bir Ülkeyiz YAAA :)

Hayır giyen var giyemeyen var bizde toplum olarak bu konularda malesef düşünemiyoruz dalga gecen alay eden bir toplumumuz olduğu sürecede bu böyle sürer kesinlikle karşıyım.

desteklemiyordum evet ama ilkokulları düşündüğüm için . Bu dalga geçme , ezme konusu ilkokullarda daha maddi durumu düşünemeyen çocuklarda olabileceğini düşündüm .
Bizim gibi yetişkinler maddi durumun kötü güzel giyinmiyorsun gibisinden küçümsemeler yapmayız ki ( istisnalar hariç . )

Biz 1 hafta öncesi başladık ve cidden rahat bir sistem herkes mutlu , ayrıca okul dışı zaten serbest giyiniyoruz okuldada serbest olması çok sorun teşkil etmiyor .
Şahsen
[MENTION=153703]Wu-Tang[/MENTION] ın düşüncelerine katılıyorum . Tek tip kıyafetten bıkmışız artık serbest bize o kadar rahat geldiki . Çok aşırıya kaçılmadıkta iyi bir sistem . .
O aşırıya kaçılmamk ta okulun disipliniyle alakalı bişey . Rahatsız edici bişey görmedim henüz.​

Katılmıyorum Arkadaşlar neden derseniz tek bir kıyafet derken istediğim kıyafeti alacak olan var alamıyack olan daha da çok bir bakıma sınıf ayrıv-calığı gibi bir olar fakir zengin gibi bir durum çıkıcak ortaya....

insanları mutsuz edecek...
kesinlikle hayır..

...ben australyada yasiyorum burda ilk okuldan lise son sinifa kadar uniforma giyme zorunlugu var,hele bazi okullar var,cocuk uniformasiz geldiyse geri gonderirler cok disiplinlidirler.
..bana gore okullarda uniforma mecburi olmalidir,ama her okul kendine gore bir uniforma duzenliyebilir,uniforma olmazsa talebeliginde tadi olmaz.

desteklemiyorum

çok saçma bi uygulama bu ya tamamen eşitsizlik.

Bence iyi oldu ya farklılığımızı yaratıyoruz hem standart formalar hiç rahat değil :)

ewet kalksın fakat ankete yanlışlıkla hayır dedim :)

hayır çünkü okula gelen giden belli olmaz

Desteklemiyorum. Ortalıkta yeteri kadar apaçi dolanıyor.

işin tek tip olması bir kenara ülkenin ekonomik durumu bir yana
herşeyi geçtim

türk eğitim öğretim sisteminde o kadar cok yanliş varken kılık kıyafet yönetmenliğinde değişikliğe gidilerek ne yapılmak isteniyor onu anlamış değilim

tüm iş mavi önlükleri giymemek yada lise ortaokullara ait o üniformalari armaları kravatları takmayınca herşey değişecek mi buna mı bağlı

onaylamadığım birşey daha önemli sorunlarımız varken hele hele gecenlerde haberlerde hepimizin gördüğü doğudaki cocuklar corapla terlikle okula giderken böyle birşeyin gündemde olmasi bile utanç verici

Hayır
Farklı gruplaşmalar, aşalamalar olucaktır..

Desteklemiyorum tek tip kıyafetten yanayım

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri