Okullardaki kıyafet zorunluluğunun kalkmasını destekliyor musunuz?

Okullardaki kıyafet zorunluluğunun kalkmasını destekliyor musunuz?

• Evet

Oy: 90 29.8%
  • Hayır

Oy: 153 50.7%
  • İlgilenmiyorum

Oy: 59 19.5%

• Kullanılan toplam oy
    302
---> Okullardaki kıyafet zorunluluğunun kalkmasını destekliyor musunuz?

Kesinlikle Hayırr :) zengin hergun en az 2 kıyafet degıstırırken bazı maddi durumu dusuk olanlar 1 hafta aynı kıyafetı gıymek zorunda olabılıyorken serbest kıyafet olunca napacaklar utanc verıcı bır degısıklık :)

türban yasak olduğu sürece evet

turban kadar basiniza tas duser insaALLAH. :)

turbanda serbest olacaksa ''evet'' aksi taktirde ''hayir''

Eveeeeeeeeeeeeeeeeeet

Hayır ben desteklemiyorum. Çünkü bütün sınıf farkları ortaya çıkıcak ve okullarda disiplin adına hiç birşey kalmayacak

Nerde yanlıs bir sistem vaar Türkiye'de . Eğer batiyi ornek aldiklari icin bu sistem geldiyse gercekten yazik derim ; cunku bkz : Rusya. Bu sistemi uyguladi ve simdi uniforma uygulamasi getirmek icin cabaliyorlar ve basaramiyorlar . Bizsse kurulu duzeni bozmak icin elimizden geleni yapiyoruz.hem kisi basina dusen milli gelirmiz cokmus gibi bu uygulamayi getiriyorlar ekonomik sartlari dusunen yok.fakir zengin arasindakki sinif. Veyahut kultur. Farki ortaya cikacakbaska bir bakiss acisiyla bakarsak da ; eger kiyafet serbestligi bu kapaliligi artirma, yani kapali olanlarin bunu surdurmesi gibi etkenlerle uygulacaksa da yazik. Icinden gelen insan zaten surdurur. Bu zamana kadar o kadar insan tanidim surdurebilen. Ne amacla boyle bisi yapiyorlar anlamis degilim. Hos artik egitim ssistemimizin yaptigi hic bir isi anlamiyorum

Özenti ile dünya sıralamasında 1 sırada olan Türk gençleri aslında günümüz gençleri Kıyafet dolabına çevirir okulu. ve Maddi durumu ıyı olan var olmayan var özellikle'de lise cağındaki gençlerimiz için yeni bir bunalım yeni bir aile içi şiddet anlamına gelir çünkü X kişide gördüğü hırka ceket ayakkabı vs vs durumu olmayan öğrenciler neden benim yok dıyerek Canları uğruna buyuttukleri babalarına annelerine isyan edecekler.

Hükümet herşeyi eline yüzüne bulaştırdı resmen.

Ogrencıler asker degıldır ; unıforma gıymelerı gerekmez. Tek tıpe hep karsıydım,sonunda bıttı artık su kılık kıyafet muhabbetı,gercı bız lıseyı bıtırelı de oldu epey.

Tabiki asker değiller ama disiplin göze hitap eden eylemler sonucu başlar. Bunlarda kılık kıyafet düzenidir. Türkiye toplumunun özünde disiplin vardır. Avrupayi havalara gerek yok. ay sonunu getıremeyen Aıleler şimdide Cocuguma ne alırım korkusuyla uyuyamıyorlar. Yazık.

Desteklemiyorum

Katılmıyorum .

Tabiki asker değiller ama disiplin göze hitap eden eylemler sonucu başlar. Bunlarda kılık kıyafet düzenidir. Türkiye toplumunun özünde disiplin vardır. Avrupayi havalara gerek yok. ay sonunu getıremeyen Aıleler şimdide Cocuguma ne alırım korkusuyla uyuyamıyorlar. Yazık.

Ben ogrencının kendını rahat hıssettıgı sekılde okula gıttıgı zaman verımlı bır egıtım alabılecegıne ınanıyorum sahsen.
Hıc bır ogretmenın,hıc bır okul mudurunun bır cocugu sacından,sakalından,okul onlugunde eksık gıydıgı bırseyden dolayı azarlamasını kabul edemıyorum.
Ve dısıplının de goze hıtap eden eylemler sonucu basladıgına ınanmıyorum.
Askerı dısıplıne karsıyım.
Turk toplumunun ozunde olduguna ınanılan dısıplıne de karsıyım ve bu benım dusuncem.
Bu yuzden de karsı degılım.
Buyursunlar turbanlarıyla gelsınler,buyursunlar 200 liraya Paris'ten aldıgı kazaklarıyla gelsınler.

Saygılar.

İlgilenmiyorum

evet serbest olması en güzeli

İlgilenmiyorum :)

içeriği göründüğü gibi değil. o yüzden evet

Hayır. Desteklemiyorum ve destekleyecegimi de biliyorum. Çünkü ülkemizde maddi durumu olmayan o kadar çok insan var ki. Maddi durumu iyi olmayan ailenin çocuklarının kendini kötü hissetmelerine üzülürüm. Bu durumu Desteklemem o yüzden.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri